Odświeżanie ekranu.

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Odświeżanie ekranu.

Postautor: Khan34 » 28 gru 2003, 13:18

Wiem ze to pytanie gdzieś było na forum TopWare ale szukałem i nie znalazłem go. Jak zmienić odświeżanie ekranu w Emergency 2 bo mam obcięty ekran i mnie to denerwuje???? Prosze o pomoc. :D
Awatar użytkownika
Khan34
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Lokalizacja: Krzeszowice koło Krakowa

Postautor: Radek_1 » 29 gru 2003, 18:26

Hmm albo mi się zdaje albo palne głupote - odświerzanie ekranu a rozdzielczość to jest co innego...
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Khan34 » 03 sty 2004, 19:24

Radek ja nie mówie o zmianie rozdzielczości bo nie jestem głupi i to to banał, tylko o odświeżaniu ekranu a to to jest całkowicie co innego. Np monitor ma odświeżanie ekranu i u mnie monitor żeby dobrze pracował musi mieć 60Hz a w Emergency 2 jak ją włącze odświeżanie ustawia mi się na 90Hz i poprostu się nie da grać z tym obciętym ekranem bo to jest denerwujące. I właśnie się pytam jak zmienić to odświeżanie bo niedaje mi to grać w Emergency???? :?
Awatar użytkownika
Khan34
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Lokalizacja: Krzeszowice koło Krakowa

Postautor: Radek_1 » 03 sty 2004, 20:03

Umnie odświeżane ekranu jest ustawione 75hz i nic sie nie zmienia i nie powinno się zmieniać, tylko ze ja mam lcd a to jest różnica. Jaki masz monitor i maksymalną częstotliwość odświerzania, sprawdz w ustawieniach systemowych.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Khan34 » 03 sty 2004, 22:07

Max mam 90Hz i taką ustawia Emergency 2 a inne gry zachowują 60Hz tak jak monitor pracuje zawsze :/
Awatar użytkownika
Khan34
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Lokalizacja: Krzeszowice koło Krakowa

Postautor: b » 26 sty 2004, 03:16

ja natomiast mam 60 Hz ustawione - w sumie można się pobawić sterownikami grafiki, mi się raz tak udało ale z inną grą, ale w grze jak i w folderze raczej nie ma niczego co by mogło zmienic to :(
b
 


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron