superexpressss uderza w most - o co chodzi z tym dźwigiem??

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

superexpressss uderza w most - o co chodzi z tym dźwigiem??

Postautor: dreee » 08 mar 2005, 18:53

Podjeżdżam dźwigiem,aby podnieść wagon,który leży na dwóch pozostałych.Najpierw usuwam kamień,który leży na tym wagonie a potem chce podnieśc ten wagon i wyświetla sie komunikat: "zbyt mało miejsca" Co robić?
dreee
 

Postautor: Pacia » 10 mar 2005, 01:04

Trzeba zabrać ludzi, którzy tam stoją. Ale musisz użyc psychologa, bo Ci ludzie są w szoku, nie możesz tego ściągnąć jak są ludzie, bo by im to na łeb spadło:)
Pacia
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 87
Rejestracja: 12 sie 2004, 21:31
Lokalizacja: Kraków

misja z superexpresem

Postautor: piv » 29 lis 2005, 22:15

MIsja superexpres uderza w most-może jakiś króciótki opisik.plis :cry:
piv
 

Postautor: Radek_1 » 29 lis 2005, 23:24

Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: jacon » 16 lip 2006, 22:11

Witam.
Mam także problem z tą misja. Robie wszystko w/g Waszych porad. Zamykam zaporę ściągam dźwigiem wagon, ratuje ranny, leczę w szpitalu polowym. I do tego momentu jest wszystko ok., ale nie wiem gdzie szukać jeszcze ranny przy użyciu psa tropiącego. Psy chodzą, szukają ale nie mogą nikogo znaleźć, misja się nie kończy. Podpowiedzcie gdzie go szukać? Co robie nie tak? A moze psa tropiacego trzeba uzyc zaraz na poczatku misji. Pozdrawiam i czekam na jakąś poradę, pomoc.
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: bercik » 17 lip 2006, 01:48

przeszukales wagony ? takze ten ktorego widac tylko kawalek dachu ? - w nim trzeba wyciac dziure ...

PS prosze o niezakladnaie niepotrzebnie tematow i nie pisanie tego samego postu wiele razy (dostales juz za to jedno ostrzezenie a nastepnym razem bedzie kolejne)
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

POmocy,jak zakończyć 20 misję???

Postautor: jacon » 30 lip 2006, 17:59

Witam,mam problem z ta misja, a dokładnie z jej zakończeniem. Wyciągam wszystkich rannych (30 osób) tak jak mówicie. pies nic nie może wytropić, w pewnym momencie pies staje w lesie i nic. przeszukuje wszystko, wybijam wszystkie szyby wagonach, nie znajduje już żadnych rannych. Odsyłam 30 rannych szpitalami polowymi do bazy. Misja się nie kończy. Dlaczego??? :twisted: Proszę o pomoc o poradę. pozdrawiam
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Ernest-11 » 31 lip 2006, 08:15

a pozbierałeś tych lużno leżących i z tych w wagonie w rzece a pozatym jest ich 34
Jak macie ochotę pograć po południu w multi pisczcie na gg 10662909 abo mail ernest-11@o2.pl
Ernest-11
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 132
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:29
Lokalizacja: Witosław
Pochwały: 2

Postautor: bercik » 01 sie 2006, 01:54

rozcioles dach o ktorym pisalem - http://emergency.gry-online.pl/forum/vi ... 0146#10146

PS po co nowy temat ? ... zostaje polaczony ze starszym ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości