Problem z misją nr 16

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Problem z misją nr 16

Postautor: syna555 » 20 paź 2009, 16:35

Jestem przy misji nr 16 chyba, w każdym razie przy misji z awarią reaktora jądrowego i mam problem.

Wysyłam strażaków ABC policjantów w helikopterze i ciężkie wozy strażackie, strażakiem ABC zabieram gościa który idzie do miasta, policjantem opcją blokada blokuje skrzyżowanie i drugim policjantem bezpośredni wjazd na teren elektrowni (t.z. przy bramie wjazdowej), wyłaczam oba reaktory i gasze ogień. Wszystko idzie super a tu nagle komunikat "Zbyt wielu ludzi uległo skażeniu" i zawalona misja

Możecie mi powiedzieć co źle zrobiłem ? Wiele razy sprawdzałem czy wszystko jest dobrze i dalej nie wiem o co chodzi !

Proszę o pomoc
Z góry dzięki
Marcin
syna555
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2009, 16:15
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: lechia_chwm » 20 paź 2009, 16:46

opcja SZUKAJ nie boli
milosz55 pisze:Trzeba działać szybko.
1)Najpierw przywołaj : woz policyjny + 2 gliniarzy ( blokada wejscia do elektrowni i blokada skrzyzowania - miedzy elektrownia a miastem ) , laweta i woz gasniczy - skieruj je tam gdzie jest zawor , skad do rzeki leja sie zanieczyszczenia , woz gasniczy zgasi plomien , laweta zabierze 1 ze spalonych wrakow a strazak ABC zamnknie zawor !
2) pozostali strazacy ABC wchodza nawet do palacych sie pomaranczowych bydynkow i zamykaja reaktory
3) trzeba szybko zlapac strazakiem ABC goscia skazonego ,ktory opodaza drozka do miasta !
4) wozy gasnicze ( coanjmniej 6-8 ) gasza pozary , przesuwaj je adekwatnie do pozarow i zagrozen
5) jak szybko zamkniesz rurociag i 2 reaktory bedziesz mial czas na ratowanie rannych i skazonych - helikopterem pogotowia zabieraj rannych we krwi , potem do starazakow ABC ( wyznac punkt pomocy - moze byc blisko chatki gdzie ucieka 1 ze skazonych do miasta ) , lecz lekarzem i zanos do szpitala polowego , zabierz wszystkich rannych , jak ich uratujesz bedziesz mial czas na innych skazonych , a jeszcze nie rnnych !
6) na poczatku misji : 1 woz strazacki wczesniej wyslij tuz przy plocie niech gasi pozar przy 4 samochodach ciazrowych - blisko zaworu skad skazenia dostaja sie do rzeki
7) facet wczesniej odkazony , ktory szedl do miasta znowu wraca , zatrzymaj go strazakiem ABC i oddal od skazonych , podczas gdy odkarzasz i leczysz innych
8)zabierz ludzi szpitalem polowym do szpitala
koniec jest tuz tuz
Ostatnio zmieniony 20 paź 2009, 20:05 przez lechia_chwm, łącznie zmieniany 1 raz
POMOGŁEM? DAJ POCHWAŁĘ
NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE
A MNIE MOBILIZUJE :D

Opanowanie
Perfekcja
Profesjonalizm
Awatar użytkownika
lechia_chwm
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 681
Rejestracja: 28 mar 2009, 13:32
Lokalizacja: I kompania Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku
Pochwały: 17

Postautor: zielas32 » 20 paź 2009, 17:31

Ustaw jeszcze policjanta na tej drozce co idzie ten koles do miasta i zablokuj przejscie dla cywili
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron