Misja 9

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Misja 9

Postautor: aurosonic » 14 sie 2010, 21:50

Witam. Cofam się wstecz, wcześniej miałem styczność z Emergency 3 (z 2 też, ale nie na moim komputerze), teraz męczę się przy 2. :D
Mam problem z 9 misją.
Otóż - zajmuje się gaszeniem lotniska. Przy okazji od razu jadę ściągnąć wagon, który wisi na resztkach peronu. Po jakimś czasie słyszę "uuuch!" - ten odgłos, kiedy ktoś zostaje ranny, jednak to żaden z cywili. Następnie mam informację, że zostało rannych za dużo cywili. Czy to błąd gry? Nie zdążyłem jeszcze nikogo uratować (w sensie, że rozciąć wagony i kogoś wydobyć), a pożar jest jeszcze za duży, by podchodzić do autobusów i wagonów przy dworcu. Może trzeba gdzieś ustawić jakąś barykadę itp. która odsunie jakiś gapiów?
Nie chcę przeskakiwać misji, bo musiałem to już zrobić przy misji z prezydentem, bo mi wywalało, że za dużo rannych cywili (a ledwo co zdążyłem zacząć misje i złapać terrorystę).
Proszę o pomoc.
Pzdr.
aurosonic
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2010, 21:34
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Carman » 17 sie 2010, 09:29

Jeśli chodzi o misję z prezydentem to może zapomniałeś odkazić terrorysty przed wprowadzeniem go do radiowozu. Misji z pociągiem niestety nie pamiętam aż tak dobrze.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: aurosonic » 17 sie 2010, 21:31

Misja się kończy jeszcze zanim zdążę go opatrzyć. Nawet nie zdążę dojechać służbami w miejsce, gdzie ulatnia się gaz z ciężarówki i już koniec. Mam nie strzelać do tego terrorysty?
aurosonic
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2010, 21:34
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Kamzik » 18 sie 2010, 08:30

Czytałeś solucję do tej misji? Jak nie to łap, może znajdziesz co robisz źle:
http://emergency.gry-online.pl/index.ph ... ja=misja8b
Awatar użytkownika
Kamzik
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 953
Rejestracja: 21 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 115

Postautor: sir-patrrick » 21 sie 2010, 12:16

Ja dobrze pamiętam tą misję niedawno w nią grałem chcesz mogę ci pomóc czy wolisz solucje?
Ratunek Odwaga Poswięcenie Służba
Awatar użytkownika
sir-patrrick
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2010, 07:59
Lokalizacja: Kraków

Postautor: aurosonic » 22 sie 2010, 19:33

Czytałem solucje do 8 misji... Wszystkie solucje czytałem, ja to nie typ, co nic nie robi. :) najpierw szukam, a potem pytam, a nie jak inni - nic.
aurosonic
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2010, 21:34
Lokalizacja: Poznań

Postautor: maciejzkap » 23 sie 2010, 09:23

Nie pytaj się głupio tylko napisz co trzeba zrobić... Napisał przecież, że prosi o pomoc.
http://www.bydgoszcz998.pl
Awatar użytkownika
maciejzkap
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 498
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 22

Postautor: sir-patrrick » 24 sie 2010, 09:11

Dobra Dobra Juz
Czekaj

Dodane po 1 minutach:

Misja 9 Tak

Dodane po 23 minutach:

Dobra no to jeziemy wysyłasz SatComa 2 autobusy, kilka ok 13 opancerzonych wozów strażackich, radiowóz, 3 wozy techniczne z 6 strażakami w maskach najlepiej i z 3 zwykłymi, karetki z lekarzami, wóz z drabiną,noi chyba tyle wozów Dobra wysyłasz wszystkie wymienione wozy wozami tech niczymi jedziesz na parking, radiowozem blokujesz tą drogę po lewej stronie tak aby samochodzy ci nie przeszkadały, wozami poancerzonymi jedziesz pod bramę otwierasz ją strażakiem wierzdżasz 7 wozami opancerzonymi, i gasisz samolot musisz sie pospieszyc wyszadzasz wszystkich strażaków bierzesz strażakami w maskach węże i podłanczasz do hydrantów a zwykłym strażakiem bierzesz nożychce hydrałliczne rozcinarz pociąg i autobus ten przy parkingu a nastepnie autobus przy palacym sie samolocie uważaj na niego nie moze sie palic tam sa ludzie rozcinarz a ludzie odejda na bezpieczna odleglosc musisz ugasic samolot i budynek terminala jak ugasisz lub w trakcie wchodzisz strażakami do srodka i wyprowzdzasz wsysztkich ludzi, a tych co poprzednio uwolniles tych przy parkingy leczysz lekarzeami i dajesz ich do autobusu jesli wszystkie pozary ugaszone wszodisz na dowrzec na tory uwalniasz ludzi w wagonie a ten wagon co jest przy semaforze ściągasz dźwigiem rozcinarz ten drugi wagon który lezy tez rozcinarz leczysz wszystkich dajesz do autobusów, jesli masz zamalo miejsca na rannych dosylasz karetki, mozesz jeszcze na początku doslac jeszcze kilka wozów opanczerzonych jesli ci starczy kasy tylko uwazaj na promieniowanie cieplne przy terminalu moze niszczyc ci pojazdy, mam nadzieje ze moja solucja ci pomorze, czymam kciuki żeby ci sie udało.
Ratunek Odwaga Poswięcenie Służba
Awatar użytkownika
sir-patrrick
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2010, 07:59
Lokalizacja: Kraków

Postautor: aurosonic » 26 sie 2010, 18:26

Chyba problem jest w tym autobusie. :) Bo go nie rozcinałem przed ugaszeniem pożaru, a chyba nawet zaczynał mi się palić. Strażakowi nic się nie stanie od ciepła?
Oczywiście podane przez ciepie ilości pojazdów wskazują na łatwy tryb gry, bo standardowy daje tyle pieniędzy, że starcza na równo... 6 chyba pancerniaków, a i pożar jest mniejszy wtedy.
aurosonic
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2010, 21:34
Lokalizacja: Poznań

Postautor: sir-patrrick » 26 sie 2010, 18:39

Niewiem na jakim poziomie grasz a z tym autobusem, on nie moze sie palic bo w srodku sa ludzie bynajmniej ja tak zrobilem i było dobrze. Ale solucja pomogła czy nie???
Ratunek Odwaga Poswięcenie Służba
Awatar użytkownika
sir-patrrick
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2010, 07:59
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Snook » 02 wrz 2010, 10:53

Chodzi mu o misję nr. 9 "pociąg uderza w stację kolejową" :) Wyślij najlepiej ze trzy samochody K9, 3 ciężkie z armatką (nie opancerzone) na lotnisko. Upewnij się, że rozciąłeś wszystkie wraki
Snook
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:40
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 8

Postautor: sir-patrrick » 05 wrz 2010, 19:48

Ja wiem że mu chodzi o tą misje a poco jed. k9 ???
Ratunek Odwaga Poswięcenie Służba
Awatar użytkownika
sir-patrrick
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2010, 07:59
Lokalizacja: Kraków


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron