Mam problemy z 16 misją i prosze o pomoc

Możecie tutaj zadawać pytania związane z Emergency 2: Ultimate Fight For Life

Mam problemy z 16 misją i prosze o pomoc

Postautor: Rafi » 29 kwie 2006, 16:42

wysyłam jednostki,blokuje ulice,łapie gostka,zakręcam zawór,wyłanczam reaktory,gasze pożary,zbieram rannych,zaczynam odkażać i pokazuje sie napis ZA WIELE RANNYCH ULEGŁO SKAŻENIU i co mam zrobić ???? niech mi ktoś wyjaśni krok po kroku jak ja mam to przejść bardzo prosze :) i odkażać tych gostków trzeba na terenie fabryki czy poza nim ???? prosze odpiszcie :)
Rafi
 

Postautor: Parkour » 29 kwie 2006, 17:27

już dokladnie nie pamietam e2 ale rozstaw odkazanie na polu troche dalej polowy szpital
marcin5555512@wp.pl
skiner pl mod
Awatar użytkownika
Parkour
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 970
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:14
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: rafi » 29 kwie 2006, 17:35

dzięki ale jak byś mógł coś jeszcze napisać albo ktoś jak by mógł to był bym wdzięczny :)
rafi
 

Postautor: jacon » 30 cze 2006, 12:33

Witam ja tez utkwiłem w tej misji. Blokuje drogi, policjantami drózki, gaszę las za ogrodzeniem, wyłączam 2 reaktory, zamykam zawód koło rzeki ale bez użycia motorówki. łapie człowieczka zarażonego. I kiedy chce juz leczyć i odkażać ludzi to wyskakuje mi komunikat "ZA WIELE RANNYCH ULEGŁO SKAŻENIU lub ZA WIELE OFIAR W ŚRÓD LUDNOŚCI czy cos w tym stylu. A szybciej nie można dojechać do reaktorów i zawodu.mozę w złym miejscu blokuje drogi, moze jest jakoś kolejnosc leczenia ofiar?
proszę o pomoc, poradę i wskazówki co robie źle. Jeśli można to proszę o dokładną poradę a jeśli komuś sie będzie chciało to niech napisze dosłownie krok po kroku co robić aby misje zaliczyć sukcesem.
pozdrawiam - jacon
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: jacon » 31 sie 2006, 21:50

Za co otrzymalem ostrzeżenie? Jeśli mozna wiedzieć. :oops: :(
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Chudy » 01 wrz 2006, 14:33

pisze w profilu
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2


Wróć do Emergency 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości