Polska Policja się zmienia ...

Dział poświęcony służbom ratowniczym czyli policji, pogotowiu i straży pożarnej.

Polska Policja się zmienia ...

Postautor: Morpheus » 16 sie 2008, 18:45

Ostatnimi czasy przeglądałem na necie strony www w poszukiwaniu zdjęć i doszedłem do wniosku, że powoli powoli ale jednak idzie lepsze ...

Patrzcie sami:

Łódzkie radiowozy (YouTube)

Obrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I coś na Prima Aprilis od Podkarpackich Mundurowych ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i jest tego coraz więcej ...
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: Carman » 16 sie 2008, 19:52

Wszystko się zmienia. Jak widać policja ma coraz nowocześniejszy sprzęt (To srebrne BMW jak w Cobra 11 :) ). Również Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowe inwestuje w nowe pojazdy. Nie ma się tu czemu dziwić. W dzisiejszych czasach transport to podstawa. Poza tym Polska pracuje nad tym żeby reszta UE nie uważała nas za tło. Teraz mamy się czym pochwalić.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: RODRIGEZ » 16 sie 2008, 20:39

Wooow pięknę są uwielbiam radiowozy i Policje i nie tylko. Oby tak dalej szkoda tylko że Merce to żart :cry:
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: KeeRIeS » 16 sie 2008, 21:55

Mnie się bardzo podobają te nowe wozy (strażackie, policyjne czy karetki to obojętne). Po prostu jak jest nowy wózek to mi się podoba :p choćby to, że nie ma na nim rdzy ani śladów użytkowania. Zresztą design tych nowych wozów jest taki, że nic tylko wygrać milion iść i założyć sobie swoje np OSP z nowymi wozami :p
KeeRIeS
 

Postautor: RODRIGEZ » 16 sie 2008, 21:59

KeeRIeS pisze:Mnie się bardzo podobają te nowe wozy (strażackie, policyjne czy karetki to obojętne). Po prostu jak jest nowy wózek to mi się podoba :p choćby to, że nie ma na nim rdzy ani śladów użytkowania. Zresztą design tych nowych wozów jest taki, że nic tylko wygrać milion iść i założyć sobie swoje np OSP z nowymi wozami :p

tak Ja tak chciałem jakbym wygrał to co było 36 mln wybudowałbym garaże do OSP i kupił nowe wozy a ponadto coś do Państwówki. :wink:

Obrazek[/code]

Buahahahahahhha No nie moge Policja sobie pod SEX SHOP-em stanęła XD XD XD. :D :D :D
Ostatnio zmieniony 16 sie 2008, 22:26 przez RODRIGEZ, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: KeeRIeS » 16 sie 2008, 22:03

RODRIGEZ pisze:
KeeRIeS pisze:Mnie się bardzo podobają te nowe wozy (strażackie, policyjne czy karetki to obojętne). Po prostu jak jest nowy wózek to mi się podoba :p choćby to, że nie ma na nim rdzy ani śladów użytkowania. Zresztą design tych nowych wozów jest taki, że nic tylko wygrać milion iść i założyć sobie swoje np OSP z nowymi wozami :p

tak Ja tak chciałem jakbym wygrał to co było 36 mln wybudowałbym garaże do OSP i kupił nowe wozy a ponadto coś do Państwówki. :wink:


Heh, to widzę, że w tej kwestii myślimy podobnie :p

Podobają mi się wszystkie , naprawdę wszystkie nowe autka (no poza wyrobami np FIATA, mam na myśli FIATA 500) ogólnie chodzi mi o pojazdy uprzywilejowane jak i nieuprzywilejowane byle by rok produkcji równał się roku na kalendarzu :p
KeeRIeS
 

Postautor: RODRIGEZ » 16 sie 2008, 22:18

Kurde a te IVECO DAILY to normalnie jak Włoskie Carrabinieri :D:D
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: prewencjusz » 16 sie 2008, 23:13

prewencjusz
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 44
Rejestracja: 18 maja 2008, 15:02

Postautor: mlodystraz@k » 17 sie 2008, 08:36

Uwierzcie mi, że polska policja przechodzi teraz bardzo duże zmiany w latach 2008-2010 ma być policyjna rewolucje: wszystkie polonezy mają być wycofane, nowe radiowozy, nowe mundury, wyższe zarobki, nowe posterunki i itd. Praca w policji to naprawdę ciekawa służba. I to wszystko podsumuję jednym zdaniem: POLSKA POLICJA JEST NA DOBREJ DRODZE !!!
Awatar użytkownika
mlodystraz@k
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 355
Rejestracja: 08 sie 2007, 09:56
Lokalizacja: Rypin
Pochwały: 2

Postautor: zimbul » 17 sie 2008, 10:32

RODRIGEZ pisze:
KeeRIeS pisze:Mnie się bardzo podobają te nowe
Obrazek[/code]

Buahahahahahhha No nie moge Policja sobie pod SEX SHOP-em stanęła XD XD XD. :D :D :D


Dobre.... buahahahahaha.... ale raczej mi to wygląda na "usuwanie" tego sex-shopu :lol:
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: RODRIGEZ » 17 sie 2008, 10:56

a JA dorzuce
Obrazek
Obrazek

Edit by bercik: prosze o nie umieszczanie duzych zdjec obok siebie tylko pod soba - wstawienie bialego znaku pomiedzy zdjeciami (a najlepiej umieszczanie wersji przeskalowanej do max 800x600 bedace linkiem do pelnowymiarowej) ... w tym poscie poprawilem
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: Morpheus » 17 sie 2008, 11:55

zimbul pisze:Dobre.... buahahahahaha.... ale raczej mi to wygląda na "usuwanie" tego sex-shopu :lol:


Najlepsze jest to, że to zdjęcie przedstawia mury stacji kolejowej Wrocław Główny, a za tymi oknami mieścić się Komisariat Kolejowy ;)

Korzystając z okazji dorzuce kilka fotek :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: RODRIGEZ » 17 sie 2008, 12:22

Ahhhh aż miło popatrzeć jaką mamy teraz potęge :D
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: HellFire » 17 sie 2008, 18:29

Obrazek


Stary rynek w Bydgoszczy (moim miescie) :D :D gdyby nie Ty Morph to bym nie wiedzial ze mamy nowe radiowozy w bydgoszczy 8) 8) Ciekawe jeszcze nie widzialem zadnego takiego 8) 8)
Awatar użytkownika
HellFire
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 112
Rejestracja: 31 sty 2007, 20:15
Lokalizacja: Bydgoszcz/Solec Kuj
Pochwały: 2

Postautor: McMac » 17 sie 2008, 19:08

HellFire pisze:Stary rynek w Bydgoszczy (moim miescie) :D :D gdyby nie Ty Morph to bym nie wiedzial ze mamy nowe radiowozy w bydgoszczy 8) 8) Ciekawe jeszcze nie widzialem zadnego takiego 8) 8)

Równie dobrze w Bydgoszczy mogło się odbyć przekazanie samochodów dla np. komend powiatowych, ale ja nic o tym nie wiem;)
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Następna

Wróć do Straż, policja i pogotowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron