Szkoła aspirantów-i jakie zarobki?

Dział poświęcony służbom ratowniczym czyli policji, pogotowiu i straży pożarnej.

Postautor: Siedemset Mylffon » 28 kwie 2009, 15:55

elo tak czytam posty i troche zawiedziony jestem ze w polsce zeby byc strazakiem to co najmiej 2 lata

nie wiem skąd to wziąłeś, ale szkolenie w ośrodku wojewódzkim to 3 miesiące (na skoszarowaniu)
Siedemset Mylffon
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 294
Rejestracja: 04 lip 2006, 18:42
Pochwały: 2

Postautor: PSP Durham » 28 kwie 2009, 16:02

kiedys czytalem tutaj na forum ze zanim bedzesz w strazy to conajmiej musisz z 2 lata czekac :P nie wiem w jakim to dziale bylo nie wiem moze juz sie cos zmienilo
Lech Kaczyński Has Been Left The Party.
Awatar użytkownika
PSP Durham
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 636
Rejestracja: 17 sty 2009, 15:34
Lokalizacja: POLSKA - Malbork - Anglia - Durham
Pochwały: 9

Postautor: zielas32 » 28 kwie 2009, 17:48

idziesz na szkole podoficerska na szkolenie szergowca wtedy dostajesz stopien najnizszy strazak i szkolenie trwa tylko 3 miesiace po czym zdajesz egzaminy a dopiero po roku pracy w danej jednostce PSP mozesz isc na dalsze szkolenie gdzie dostajesz kolejne stopnie na szczeblu podoficerskim i pniesz sie w gore.
A SA PSP to juz inna bajka bo to jest studium policealne.W tej szkole uczysz sie dwa lata.Tylko ze po tej szkole masz juz mozliwosc wykonywania czynnosci kontrolno rozpoznawczych.
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Poprzednia

Wróć do Straż, policja i pogotowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron