Straż pożarna na wesoło

Dział poświęcony służbom ratowniczym czyli policji, pogotowiu i straży pożarnej.

Postautor: KeeRIeS » 14 wrz 2008, 18:28

pogromca_ognia pisze:durny temat strazacy walcza o wasze marne zycie a wy jeszcze z nich beke walicie no n ie gdzie wasza godnosc gdzie wasz honor prosze o zamkniecie tematu RAZ NA ZAWSZE


Nikt tutaj nie dyskutuje o tym czy ryzykują swoje życie czy nie i czy ratują 'nasze' mi akurat nigdy żaden strażak życia nie uratował ;) a śmiech to zdrowie ;) a według Twojego toku myślowego można zacząć karać osoby śmiejące się z kawałów o lekarzach typu : "Przychodzi baba do lekarza a lekarz tez baba" ;). kawały o kominiarzach tez trzeba zabronić.. Przecież gdyby tak komin się zatkał to by się ludzie podusili... mam wymieniać dalej ??
KeeRIeS
 

Postautor: KrajeS » 14 wrz 2008, 19:21

zgadzam się z Keeries kazdy ma prawo się śmiać z czego chce nie chcesz ze strażaków to nie czytaj i na tym koniec
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: Dawideas » 14 wrz 2008, 20:23

"Nie chcesz to nie rób"

Przejadło mi się to powiedzenie, człowiek i tak wejdzie żeby zobaczyć czy coś jest śmiesznego, patrząc na coś co jest poważne nie każdy stwierdzi, że coś jest mniej lub bardziej śmieszne. Tu panuje kwestia gustu jeśli Wy macie zamiar wszczynać flame war i trenować na trolle internetowe to powodzenia.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: pogromca_ognia » 15 wrz 2008, 13:16

zobaczymy jak ci sie zacznie jarac dom albo jak twoja stara nalyka sie prochow wtredy to nie bedzie takie smieszne
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: KrajeS » 15 wrz 2008, 13:33

pogromca_ognia który raz juz czytam jak ci się dom zapali itd jak nie masz co napisać nie pisz wcale.

do administracji :
wyczyście temat z niepotrzebnych postów i bardzo bym prosił by kolejne nagminne robienie w nim syfu było karane ostrzeżeniami
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: szron » 19 paź 2008, 21:28

HellFire pisze:a tu mala wpadka strazakow z lodzi 8) 8)

Obrazek

a tu filmik gdzie na 26 sekundzie widac lepiej niz na zdjeciu 8) 8)

http://www.tvn24.pl/-1,1564232,0,1,cala ... omosc.html

Trochę krzywi :wink:
Katowice JRG 2
Awatar użytkownika
szron
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 309
Rejestracja: 30 mar 2008, 10:28
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 7

Postautor: Carman » 03 gru 2008, 19:23

Znalezione na JoeMonster.org:

Woda jako płyn natrafiając na otwór musi ciec" - odpowiedź strażaka na pytanie przełożonego o cieknący wąż.

* * * * *

Kurtyna zużywa w ch*j wody - odpowiedź szkoleniowca na pytanie o wydajność kurtyny wodnej.

* * * * *

Strażacy dzielą się na tych, którzy mają kasę i tych, którzy należą do kasy zapomogowo-pożyczkowej.

* * * * *

Wąż nam pier*olnął i hamulce zdechły, samochód nie żyje - zdenerwowany kierowca odpowiada na pytanie dyspozytora.

* * * * *

Zgłoszenie dowódcy podczas akcji: "Jesteśmy na miejscu, zaczynamy lać". Odpowiedź z PSP: "Przylać to ja wam mogę, macie gasić"

* * * * *

Co się spali, to nie zgnije.

* * * * *

*Wyjazd do pożaru, korespondencja z dyspozytornią:
Wóz: Zgłaszam wyjazd do pożaru, podaj ulicę
Dyspozytor: Dobra (nazwa ulicy)
Wóz: dobra, dobra, ale gdzie mam jechać??!!

* * * * *

Monolog pewnego komendanta na zebraniu z załogą:
"Co, że niby niektórzy mówią, że ja piję? Bo czasami po wyjściu z pracy zachwieję sie na schodach, to już od razu pijany? A ja styrany jestem, po ciężkiej pracy od rana do wieczora, a nawet jeśli piję to ku*wa za swoje piję i pamiętajcie, że nikt wam kasy nie da, nawet związki, tylko ja wam dam, chcecie? (i w tym momencie wyjmuje z kieszeni drobne po czym rzuca je w zgromadzoną załogę)"

* * * * *

Rozmowy pewnego komendanta na zebraniu z emerytami:
Komendant: "Nie chwaląc się to dzięki mnie nasz województwo otrzymało w zeszłym roku 14 nowych samochodów operacyjnych, musiałem sie natrudzić, żeby zdobyć kasę, ile to ja się nie najeździłem do KG i wszędzie, żeby to załatwić.."
Pewien emerytowany oficer: "Panie co mi pan tu pier*olisz o samochodach, w dzisiejszych czasach to nie problem, ja w 1956 roku już byłem oficerem pożarnictwa, pan to jeszcze pod szafę na stojąco wchodziłeś, pan wie ile ja się wówczas musiałem nachodzić, żeby załatwić 5 rowerów??!!"

* * * * *

Wóz: "Działania zakończyłem, wracam do domu"
Dyspozytor: "Do domu wrócisz jutro o 8:15, teraz wracaj do bazy"

* * * * *

Pewien naczelnik OSP wydał rozporządzenie zakazujące picia alkoholu 2 godziny przed akcją...

* * * * *

Ostatnio w Częstochowie coś wysokiego na ograniczeniu wysokości zawadziło o most i go trochę pokiereszowało, posypało się trochę betonu i rozlało trochę oleju... i obiło mi się o uszy takie stwierdzenie: "Panowie posprzątajmy tu trochę zanim przyjdzie ekipa rozbiórkowo-budowlana żeby się żaden nie pośliznął po spożyciu..."

* * * * *

Dyspozytor: Jaka jest sytuacja?
Wóz: Tu nie ma żadnej sytuacji, tu się pali jak jasna cholera!

* * * * *

Dyżurny który nie wymawiał "r", po kolejnym podpaleniu trawy w tym samym miejscu (swoją drogą, kto takiego sadza przy radiu?!) - to kunwa tym dziecianom te nence powynywać

* * * * *

Wóz: znalazłem nieżywe zwłoki mężczyzny

* * * * *

Popołudnie, środek wsi, pacyfikacja gniazda szerszeni. Piekielny upał, jeden prąd raida w natarciu, dwóch strażaków ubezpiecza kolegę na drabinie. Z rzadka snują się gapie. Jeden z nich podchodzi zbyt blisko, dowódca głośno zwraca mu uwagę: Proszę się cofnąć, bo będę musiał udzielać panu pomocy, a mam tylko to (pokazuje na nóż u pasa). A słońce musiało przygrzewać mocno, bo po powrocie jeden zabrał się za szybę wozu - i pucuje, pucuje... aż zauważył, że środkiem do opon nie osiągnie tyle co płynem do szyb.

* * * * *

Służba. Noc. Zapalają sie światła, przez głośniki zapowiedź - GBA, wyjazd... Koleś zrywa się i ubiera, a drugi przez sen mówi: "leż, leż, ja wyłączę to światło"

* * * * *

Policjant: Od czego ta szopka się zapaliła?
D-ca akcji: "Samozapłon od księżyca"
Policjant sumiennie zanotował...

Obrazek
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: Efan » 04 gru 2008, 15:58

Mam pytanie co się stało w Łodzi :?: Dlaczego ta drabina była używana w taki sposób :?: :D

http://www.joemonster.org/art/10300/Wyb ... u_gazowego
Pamiętacie jak to wyglądało w E2 :?: :twisted:
Efan
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 134
Rejestracja: 02 maja 2008, 21:53
Lokalizacja: W-wa/Łomianki
Pochwały: 4

Postautor: szron » 04 gru 2008, 16:08

Pewnie tak ją wysunęli że waga kosza przeważyła i przechyliło sie 8)
Katowice JRG 2
Awatar użytkownika
szron
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 309
Rejestracja: 30 mar 2008, 10:28
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 7

Postautor: Efan » 04 gru 2008, 17:02

Ale przecież miała wysunięte podpory więc to trochę niemożliwe... A nawet jeśli tak było to czemu wóz się nie wywalił :?:
Efan
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 134
Rejestracja: 02 maja 2008, 21:53
Lokalizacja: W-wa/Łomianki
Pochwały: 4

Postautor: KeeRIeS » 07 gru 2008, 20:26

xxx
Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 21:23 przez KeeRIeS, łącznie zmieniany 1 raz
KeeRIeS
 

Postautor: szron » 08 gru 2008, 11:19

Efan pisze:Ale przecież miała wysunięte podpory więc to trochę niemożliwe... A nawet jeśli tak było to czemu wóz się nie wywalił :?:

Popatrz na zdjęcie.
widać że wóz stoi na dwóch prawych podporach...
Katowice JRG 2
Awatar użytkownika
szron
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 309
Rejestracja: 30 mar 2008, 10:28
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 7

Postautor: RODRIGEZ » 08 gru 2008, 11:50

widać że wóz stoi na 4 podporach, oparty o budynek
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: slowik » 08 gru 2008, 21:34

Nie słyszałem o tej sytuacji , ale to nie śmieszne tylko tragiczne że obsługa ( strażacy ) tego dźwigu nie umieją go obsługiwać !
" Dura lex sed lex" , Ignorantia legis excusat neminem
Awatar użytkownika
slowik
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 121
Rejestracja: 06 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: z tąd
Pochwały: 1

Postautor: kulek » 08 gru 2008, 21:47

heh przyznam że fotka bardzo pomysłowa ,ale nie wydaje mi się ze jest jakiś fotomontaż zastosowany skoro na drugim planie jest strażak skierowany głową ku pojazdowi .Hm czyli jednak musiało coś wydarzyć sie w tym kierunku
Tekstury,dźwięki z YT,Modele :)
"Bogu na chwałę,ludziom na ratunek"

OSP GOLCZEWO:
www.ospgolczewo.ubf.pl
Awatar użytkownika
kulek
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 422
Rejestracja: 25 gru 2006, 12:09
Lokalizacja: Golczewo
Pochwały: 7

PoprzedniaNastępna

Wróć do Straż, policja i pogotowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości