Ratownik 11

Dział poświęcony służbom ratowniczym czyli policji, pogotowiu i straży pożarnej.

Postautor: HatorEM » 05 wrz 2010, 21:02

To taki polski Medicopter 117 :D
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Postautor: Kamzik » 06 wrz 2010, 13:35

A ja tego dzisiaj nie mogłem oglądać. Kiedy jest powtórka? Wie ktoś?


Poniedziałek (dzisiaj): 18.55
Wtorek: 16.10
Środa: 9.30
Piątek: 11.30, 22.00
Sobota: 15.30

Wracając do serialu, fajnie zrobiony, zdziwiło mnie tylko trochę to że nie zasłaniali twarzy poszkodowanym ani tablic rejestracyjnych w pojazdach.
Awatar użytkownika
Kamzik
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 953
Rejestracja: 21 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 115

Postautor: maciejzkap » 06 wrz 2010, 14:55

Jeżeli chodzi o poszkodowanych, to może wyrazili zgodę na ujawnienie wizerunku?? TVN jest doświadczony w tworzeniu tego typu programów ( 28 sekund, wypadek - przypadek, uwaga pirat itp) więc na pewno nie popełniliby takiego błędu.
http://www.bydgoszcz998.pl
Awatar użytkownika
maciejzkap
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 498
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 22

Re: Ratownik 11

Postautor: PSP Tarnobrzeg » 11 paź 2010, 12:28

Wczoraj i dzisiaj natrafiłem na ten program bardzo fajny :). Wiecie co tęsknie za 28s... A wy :D ?
Awatar użytkownika
PSP Tarnobrzeg
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 974
Rejestracja: 30 kwie 2009, 13:00
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pochwały: 37

Re: Ratownik 11

Postautor: kruszon1987 » 05 lis 2010, 08:17

Wstyd mi że jestem polakiem i to na co idą nasze pieniądze. To jest wprost żałosne że dyspozytorka do sita który wyłożył się na rowerku wysyła jednocześnie ,,S" i HEMS powiadamia. Na miejscu mężczyzna z niewielką ciętą raną głowy przetransportowany śmigłem do szpitala gdzie po dwugodzinnej obserwacji wypuszczony do domu :( Porażka. Ciekawe jeszcze było jak do pijaków nad rzeke wysłała. Jeden pogryziony rzekomo stracił przytomność:) Jak się potem okazało zaliczył zgona od alkoholu :) albo pacjent 80 pare lat, którego chwycił KOLEJNY udar mózgu, po amputacji kończyn, z rozrusznikiem i wysyła się śmigło zamiast ,,S" ŻAŁOSNE Mam nadzieje że to wszystko ogląda jakiś koordynator ratownictwa i coś z tym zrobi.
kruszon1987
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 12
Rejestracja: 14 paź 2008, 07:31
Lokalizacja: z kąt
Pochwały: 1

Re: Ratownik 11

Postautor: Robert18gol » 05 lis 2010, 16:53

oj kruszon kruszon... chyba się w ratownictwie medycznym nie orientujesz... wiec trochę naprostuje. Udar mózgu. zagrożenie dla życia pacjent musi znaleźć się natychmiastowo w wyspecjalizowanym szpitalu na Pomorzanach czy Wojciecha. odległość jest dosyć duża a transport jest potrzebny natychmiastowo karetka odpada... następne... do pijaka nad rzeka wysłała śmigłowca dlatego że też natychmiastowo potrzebował pomocy w tym przypadku najprawdopodobniej detox ponieważ wątroba mogła by pracować a wtedy kaput i tak dalej i tak dalej powinieneś się cieszyć ze nasza służba zdrowia się rozwija na pięknym etapie i środki są takie a nie inne a pyzatym te wezwania są sporo od szczecina wiec szybki transport jest potrzebny w tym przypadku nasz Goleniowiski HEMS bo wyspecjalizowane szpitale znajdują się w szczecinie czy Gryfinie nigdzie innej nie ma takich szpitali w woj pomorskim czy zachodniopomorskim a transport karetką by za długo trwał. mogę się założyć że jak by sie komuś bliskiemu dla ciebie coś się stało i karetka by go zabierali to byś awanturował się o śmigłowce aby tylko ten ktoś przeżył a śmigłowiec wysyła właśnie zachodniopomorski koordynator służb medycznych :)
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Re: Ratownik 11

Postautor: kulek » 08 lis 2010, 21:09

Robi co do tych specjalnych szpitali to chyba chodziło ci o Gryfice ;)
Tekstury,dźwięki z YT,Modele :)
"Bogu na chwałę,ludziom na ratunek"

OSP GOLCZEWO:
www.ospgolczewo.ubf.pl
Awatar użytkownika
kulek
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 422
Rejestracja: 25 gru 2006, 12:09
Lokalizacja: Golczewo
Pochwały: 7

Re: Ratownik 11

Postautor: Robert18gol » 08 lis 2010, 21:50

Fakt mała pomyłka :D
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Re: Ratownik 11

Postautor: kulek » 08 lis 2010, 22:33

Po za tym bercik zachodniopom ma na tyle dobrze ze mamy 2 bazy LPR (jedna jest sezonowa,w tum roku nie otworzona, tam jest MI-2 jeszcze) chodzi mi o tą koszalińską ale działa jedynie Ratownik 11 w porcie Goleniów-Szczecin
Tekstury,dźwięki z YT,Modele :)
"Bogu na chwałę,ludziom na ratunek"

OSP GOLCZEWO:
www.ospgolczewo.ubf.pl
Awatar użytkownika
kulek
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 422
Rejestracja: 25 gru 2006, 12:09
Lokalizacja: Golczewo
Pochwały: 7

Poprzednia

Wróć do Straż, policja i pogotowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron