Cała Prawda o policji?

Dział poświęcony służbom ratowniczym czyli policji, pogotowiu i straży pożarnej.

Cała Prawda o policji?

Postautor: Robert18gol » 06 gru 2011, 00:24

http://spoleczenstwo.newsweek.pl/co-wid ... 1,1,1.html przeczytajcie ten artykuł i czekam na wasze opinie
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Re: Cała Prawda o policji?

Postautor: tali » 06 gru 2011, 18:50

Artykuł ciekawy. Pokazuje jak to wygląda z drugiej strony. Widać że organizacja na szczeblu dowodzenia to tylko przykrywka dla ogromu problemów występujących np w oddziałach prewencji. Ci co się wypowiadają mają racje że wszystko muszą robić zgodnie z procedurą no ale kto stoi po drugiej stronie barykady jest jakby bezkarny...
Awatar użytkownika
tali
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 43
Rejestracja: 24 sie 2009, 19:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Cała Prawda o policji?

Postautor: mlodystraz@k » 08 gru 2011, 22:38

Artykuł ukazuje prawdziwą, brutalną pracę policjanta w OPP (czy w tym wypadku także NOP). Dużo jest jeszcze do zrobienia. Piękne, nowe samochody oraz nowoczesny sprzęt to nie wszystko. Ostatnio czytałem, iż urządzenie, które emituje dźwięki wysokiej częstotliwości (LRAD) i które kosztowało bardzo dużo (montowane m.in. na L200) wedle polskiego prawa może być używane tylko i wyłącznie do podawania komunikatów (jako głośnik). Dla mnie to paranoja...
Awatar użytkownika
mlodystraz@k
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 355
Rejestracja: 08 sie 2007, 09:56
Lokalizacja: Rypin
Pochwały: 2

Re: Cała Prawda o policji?

Postautor: misiek92 » 08 gru 2011, 23:51

Ja kiedyś słyszałem w telewizji jak kupili samochody z tym (głośnikiem) to policjant mówił ze tylko do podawania komunikatów i jeszcze ktoś od praw człowieka gadał ale nie pamietam co. A to jest stworzone do obezwładniania/ogłuszania.
misiek92
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 28
Rejestracja: 22 lis 2010, 23:11

Re: Cała Prawda o policji?

Postautor: waldekpolkowice » 14 gru 2011, 17:57

Wg mnie policja zasługuje na szacunek. Sam mam do nich szacunek i denerwują mnie ludzie JP. Krzyczący to same dresy i cwaniaki a jak przyjdzie co do czego że ich okradną to pierwsze co na policje dzwonią... Mam szacunek do policji są dobrzy i źli policjanci fanatycy JP to małolaty i dresy ;]
Najlepszą niespodzianką jest brak niespodzianek
MAM NOWE GG. MOJE GG - 47676401
Facebook Waldemar Szańkowski
Awatar użytkownika
waldekpolkowice
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1958
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:18
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 65


Wróć do Straż, policja i pogotowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron