Szkoła Aspirantów

Dział poświęcony służbom ratowniczym czyli policji, pogotowiu i straży pożarnej.

Szkoła Aspirantów

Postautor: pbrzoskowski1 » 16 lut 2014, 15:56

Witajcie, mam zamiar iść do Liceum Strażackiego, a po nim do jednej ze szkół aspirantów. I tu właśnie mam pytanie, do której jest najłatwiej się dostać. Czy do Poznania, Częstochowy czy do Krakowa? Dużo czytałem to podobno trzeba mieć znajomości i dużo pieniędzy żeby się dostać :P, w której szkole jest najłatwiej się dostać bez znajomości i pieniędzy ?
pbrzoskowski1
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2014, 15:52

Re: Szkoła Aspirantów

Postautor: stark » 16 lut 2014, 17:31

słuchaj powiem tak... Nie ma gdzie najłatwiej. Wszędzie poziom raczej taki sam. Znajomości znajomości sranie w banie jak będziesz naprawdę dobry z tej fizyki i chemi i śpiewająco zdasz sprawnościówkę i pływanie to myśle że dasz radę. Osobiście uważam że test to taka bardziej loteria bo nigdy nie jesteś w stanie umieć wszystkiego. Idziesz tam gdzie bliżej albo gdzie dalej od domu :P

Autor postu otrzymał pochwałę
stark
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 288
Rejestracja: 28 gru 2012, 12:08
Lokalizacja: Nowy Tomyśl/Poznań
Pochwały: 16

Re: Szkoła Aspirantów

Postautor: pbrzoskowski1 » 16 lut 2014, 17:37

no dobra to dzięki za pomoc. To trzeba przez te 3 lata fizykę i chemie wyuczyć się perfekcyjnie. Ze sprawnościówką to tam da się rade przez 3 lata :P Oby :D
pbrzoskowski1
Strażak
Strażak
 
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2014, 15:52

Re: Szkoła Aspirantów

Postautor: stark » 16 lut 2014, 17:43

Lepiej zacząć wcześniej niż za późno.
słyszałem kiedyś o jakiś kursach przygotowujących ale co gdzie kiedy kto i za ile to nw, nie wiem nawet czy to prawda.
poszukaj testy z paru lat do tyłu i rozwiązuj. powodzenia ;)
stark
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 288
Rejestracja: 28 gru 2012, 12:08
Lokalizacja: Nowy Tomyśl/Poznań
Pochwały: 16

Re: Szkoła Aspirantów

Postautor: jedrusPL » 25 gru 2019, 01:08

jedrusPL
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 51
Rejestracja: 05 sty 2013, 22:13
Pochwały: 4


Wróć do Straż, policja i pogotowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron