Prace nad modem wznowione

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Postautor: Radek_1 » 03 gru 2008, 17:59

91grom91, zachowaj kulturę i nie obrażaj nikogo. Następnym razem będzie już ostrzeżenie. Tyczy się to wszystkich użytkowników. Bez względu jak jesteście wkurzeni nie obrażajcie innych, bo to nie jest miłe.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Sasquie » 08 gru 2008, 18:06

Miło, że na tym forum znalazł się ktoś, kto posiada chociaż krzytnę kultury osobistej. A zapytałem, bo byłem ciekaw, czy mogę czekać. Obecna wersja prezentuje jak najbardziej najlepszy mod do E4 i jestem ciekaw, czy wyjdzie następna wersja, lub chociaż zostaną dodane do działu Download dotychczas zrobione samochody.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Carman » 08 gru 2008, 18:35

Mogę Cię (i innych) zapewnić, że jeśliby jakimś cudem mod miał się nie ukazać to moje modele udostępnię do pobrania oddzielnie. Mało to jednak prawdopodobne, bo mimo iż może tego nie widać to cały czas staramy się nad nim pracować.
Pragnę jeszcze zabrać głos w jednej kwestii. Otóż ostatnio użytkownicy napadają na tych, którzy proszą o wykonanie jakiegoś pojazdu. Dla mnie sprawa wygląda tak: ktoś daje propozycję, ja patrze i zastanawiam się czy jest sens i czy mam ochotę na zrobienie czegoś takiego. Jeśli nie to po prostu to ignoruję. Może za jakiś czas jeszcze raz się nad tym zastanowię. I nie ma tu potrzeby szykanować tych ludzi. Faktem jest, że może niektórych to denerwuje, szczególnie gdy propozycje się powtarzają, ale radzę do tego podejść tak jak ja i życie od razu staje się prostsze :) . Zamieszczę jednak jeden przykład, który wyjątkowo mnie zdenerwował. Co prawda otrzymałem go na YouTube, ale równie dobrze mogłoby to znaleźć się także tu.
Wersja oryginalna:
I don't really have time to make a car please can you make me a Honda Accord from 2005 with interior? first make me the car and then i can give you pictures with interior from my car. Please! I really don't have time. Hope you will help me:) If you have time make me also a renault laguna from 2006( if you want to but rather the honda) please make it for me:).


Tłumaczenie:
"Naprawdę nie mam czasu na robienie samochodu proszę czy możesz mi zrobić Hondę Accord z 2005 roku z wnętrzem? Najpierw zrób mi samochód a potem mogę ci wysłać zdjęcia z wnętrza mojego samochodu. Proszę! Naprawdę nie mam czasu. Mam nadzieję, że mi pomożesz :) Jeśli masz czas zrób mi też renault lagunę z 2006 roku (jeśli chcesz, ale lepiej honde) Proszę zrób to dla mnie."

Proszę nie powtarzajcie takich błędów, bo podobnych wiadomości dostałem już sporo. Najlepiej piszcie na forum.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: piotrekk » 08 gru 2008, 20:04

Widzę, że nie tylko ja mam takie podejście :] chociaż do mnie narazie w sprawie zrobienia jakiegoś modelu nikt bezpośrednio nie pisał [i niech tergo nie robi bo mam co robić :P ].
Dodam tylko, że to podejście równie dobrze sprawdza się w przypadku "prześlij mi pliki tego a tego modelu" :wink:
A tak na marginesie to modelowanie chociażby w zmodelerze nie jest jakieś wybitnie trudne [przynajmniej jak dla mnie] wystarczy trochę chęci jeden, drugi poradnik z internetu i śmiało można zrobić ciekawy model :)
Awatar użytkownika
piotrekk
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 714
Rejestracja: 20 wrz 2008, 08:23
Lokalizacja: [WPR] Piastów
Pochwały: 35

Postautor: Sasquie » 09 gru 2008, 14:26

Dzięki za odpowiedź Carman. Teraz już wiem, że napewno mam na co czekać. Naprawdę WIELKIE DZIĘKI za cały mod, jest świetny.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Sasquie » 28 gru 2008, 18:38

Ja tylko nie rozumiem 1 rzeczy:Hoppah wydał już LA Mod 1.7 pracując samemu. Wy pracując w x osób nie możecie wydać nawet 1.0. To jest trochę niezrozumiałe dla mnie.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: mlodystraz@k » 28 gru 2008, 19:55

Już ci tłumacze:
O tempie prac decyduje wiele czynników, m.in. to, ile kto ma lat, ile kto ma wolnego czasu. Kraje wysokorozwinięte stwarzają łatwiejsze warunki do tworzenia modów, po przez likwidacje prac domowych, wprowadzanie jednego na semestr sprawdzianu. Już rozumiesz ?
Awatar użytkownika
mlodystraz@k
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 355
Rejestracja: 08 sie 2007, 09:56
Lokalizacja: Rypin
Pochwały: 2

Postautor: zielas32 » 28 gru 2008, 20:20

nie porownoj LA mod do PL mod bo LA mod powstaje stopniowo i nie ma w nim az tak znacznych zmian z wersji na wersje dodawane sa misje i zmieniane tekstory strazakow lekarzy a tak to wszystko jest to samo a moderatorzy PL MOD tworza wszystko od nowa,kazda tekstore samochodu co chwile dochodza nowe pomysly.Poczekajmy na wersje pl MOD 1.0 a pewnie wersje PL MOD 1.1 1.2 1.3 beda wychodzic znacznie szybciej bo bedzie do nich tylko cos dodawane i nie bedzie trzeba robic wszystkiego od poczatku :) :)
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: simon99pl » 28 gru 2008, 20:57

A podrugie Hoppah nie pracuje sam wejdź w plik "readme" to zobaczysz ile jest podziekowań i innych zagażowanych w prace przy LA mod.
Pasja moim życiem !!!

W wolnych chwilach tworze filmy.
Jak coś to pisać na GG: 9000169
Chętnie pomogę :)

http://www.strazpozarnakalisz.xt.pl - Serdecznie zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
simon99pl
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 271
Rejestracja: 24 maja 2008, 08:20
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 4

Postautor: Dawideas » 28 gru 2008, 21:29

Kolejną różnicą jest to, że LA mod ma raptem kilkanaście wozów na jedną służbę... a PL mod naciska tony wozów na siłę.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: Sasquie » 29 gru 2008, 11:01

A czy PL Mod działa również z wersją E4 Deluxe??
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Midlum » 29 gru 2008, 15:17

Nie działa, masz Delux-a? Skąd jeśli można wiedzieć. Udało ci się jakoś zakupić w polsce?
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: 91grom91 » 29 gru 2008, 15:28

Midlum pisze:Nie działa, masz Delux-a? Skąd jeśli można wiedzieć. Udało ci się jakoś zakupić w polsce?


Co ty Midlum mówisz, Pl Mod miałby nie działać z Em 4 Deluxe?? Jasne że działa. A EM 4 Deluxe idzie w Polsce kupić w Empiku.
Awatar użytkownika
91grom91
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 474
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:35
Lokalizacja: Szopienice
Pochwały: 38

Postautor: Midlum » 29 gru 2008, 15:36

U mnie nie działało. W deluxie są do wyboru dwa tryby, albo normalna gra takie zwykłe Em4 i na tym chodzi Plmod no i wersja deluxe na której u mnie nie chodził. Może jakieś błędy miałem jak to czasem u mnie bywa.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: Sasquie » 30 gru 2008, 07:30

Deluxe możesz zakupić w Empiku (ja się trochę naszukałem) albo jak wolisz możesz ściągnąć z internetu. Chociaż pewnie wybierzesz opcję nr 1.
:)
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron