Propozycje zmian w PL Modzie - wasze pomysły i sugestie

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Postautor: mseifer » 21 lis 2008, 19:47

Ja proponuję wprowadzenie sterowania kogutami w sekwencjach lewy, prawy i oba.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2008, 11:35 przez mseifer, łącznie zmieniany 1 raz
PKK - Platforma Komunikacyjna Krakowa
Wszystko o KM w Krakowie - problemy, pomysły i dyskusje w przyjaznym gronie.
Awatar użytkownika
mseifer
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 609
Rejestracja: 17 cze 2006, 12:46
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12

Postautor: pogromca_ognia » 05 gru 2008, 19:02

ja podrzuce taki pomysl prosto z kodeksu ruchu drogowego ze jesli jest kolumna pojazdow uprzywilejowanychskladajaca sie z nieokrewslonej liczby pojazdow uprzywilejowanych to na poczatku i koncu kolumny musi znajdowac sie pojazd ktory ma wlaczony czerwony migajacy sygnal swietlny inne pojazdy jadace w kolumnie nie moga miec go wlaczonego wiec stad pomysl o skrypcie o sterowaniu czerwonym kogutem wlacz wylacz

ps.jesli padl juz taki pomysl na forum sorki to jest zywcem wyciagniete z kodeksu ruchu drogowego
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Midlum » 08 gru 2008, 16:00

Ja proponuję taką rzecz a mianowicie jak wpływa zgłoszenie i ten dyspozytor gada np. Zgłoszono pożar, przyczyna nieznana. Ugaś wszystkie płomienie to aby to ugaś wszystkie płomienie usunąći było tylko same zgłoszono pożar.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: slowik » 09 gru 2008, 15:08

Bazy poprawić bazy by przypominały Polskie !
" Dura lex sed lex" , Ignorantia legis excusat neminem
Awatar użytkownika
slowik
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 121
Rejestracja: 06 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: z tąd
Pochwały: 1

Postautor: slowik » 09 gru 2008, 17:42

Mam bardzo fajny pomysł więc proszę o rozpatrzenie :!: :!: :!:
Bodajże w Emergency 1 mieliśmy okazję spotkać się z mobilnym centrum dowodzenia był to fajny pomysł chodziło o to że na miejsce akcji nie można było wysłać więcej niż 10 jednostek bez centrum dowodzenia.


Fajnie wyglądało by takie centrum na podwoziu Volkswagena LT
zamieszczam link gdzie jest coś w tym stylu :
http://www.pojazdyspecjalistyczne.pl/glowna.php?szcz=1h
" Dura lex sed lex" , Ignorantia legis excusat neminem
Awatar użytkownika
slowik
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 121
Rejestracja: 06 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: z tąd
Pochwały: 1

Postautor: Siedemset Mylffon » 15 gru 2008, 17:47

uderzcie mnie warnem po głowie, jeśli źle piszę, ale chyba w PL Modzie tekstury służb medycznych były takie jak w oryginale, więc proponuję zrobić dla nich nowe skiny na przykład według wzoru ad-01 z tej strony http://www.adbart.pl/index.php?modul=oferta
Siedemset Mylffon
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 294
Rejestracja: 04 lip 2006, 18:42
Pochwały: 2

Postautor: pogromca_ognia » 16 gru 2008, 19:04

ja zauwazylem ze w pojazdach wyposarzonych w belke z zoltymi sygnalami swietlnymi nie ma napisow wiec wnosze pomysl o zrobienie napisow typu pomoc drogowa sluzba drogowa pog. gazowe i energetyczne straz ochrony kolei straz miejska itd
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Siedemset Mylffon » 19 gru 2008, 15:08

wpadłem na pomysł stworzenia nowej osoby dla służb medycznych - ratownik medyczny. mogłoby to wyglądać mniej więcej tak:
- ratownik leczy poszkodowanego wolniej niż lekarz
- ratownik jest w cenie obecnej lekarza, albo nawet tańszy
- cena lekarza znacząco rośnie
myślę, że byłoby to poniekąd odwzorowanie rzeczywistości. ambulans z lekarzem byłby przez nas wysyłany jedynie do poważniejszych zgłoszeń, a na przykład do zatrucia pokarmowego wysyłalibyśmy tańszego (i mniej wydajnego) ratownika.
Siedemset Mylffon
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 294
Rejestracja: 04 lip 2006, 18:42
Pochwały: 2

Postautor: kulek » 24 gru 2008, 20:31

Witam hm moją propozycją jest zmiana menu sterowania jednostkami dosyć lekko głupi pomysł hmm ale w sumie chyba był by to jedyny mod który by to mógł zmienić hmm o to co udało mi się zrobić przez kilka ostatnich dni :
Obrazek

To menu moim zdaniem nie jest zbyt profesjonalne bo było robione w MS Paint xD.Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji :) PS: Od razu udało mi sie uzyskać teksturę pontonu :). Pozdrawiam Kulek życzę wesołch i radosnych Świąt :)
Tekstury,dźwięki z YT,Modele :)
"Bogu na chwałę,ludziom na ratunek"

OSP GOLCZEWO:
www.ospgolczewo.ubf.pl
Awatar użytkownika
kulek
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 422
Rejestracja: 25 gru 2006, 12:09
Lokalizacja: Golczewo
Pochwały: 7

Postautor: Midlum » 25 gru 2008, 16:31

Prponuje aby koguty w starszych pojazdach typu Jelcz 442 czy Star 244 miały te koguty jakby obracane, napewno wiecie o jakie chodzi, a takie wozy nowsze belki i koguty normalne błyskające się.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: max5c » 26 gru 2008, 16:58

Ja chciałem rozszeżyć pomysł z osobnymi bazami dla policji, pogotowia i straży...

PROPONUJĘ ZROBIĆ TEŻ OSOBNĄ BAZĘ DLA POJAZDÓW TECHNICZNYCH tj. ZDM (zarząd dróg miejskich)

Obrazek


:wink: :wink:
Często się mylę - Ale nigdy nie wątpię...


SR "RESCUE" Bielsko-Biała
max5c
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 567
Rejestracja: 16 gru 2008, 15:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 8

Postautor: zielas32 » 26 gru 2008, 22:41

ja bym mial taki pomysl aby zrobic dpwodce w strazy ktorego bysmy wysylali do akcji z innymi strazakami,dowodca moglby mic np czerwony kask tak aby sie wyroznial od innych strazakow i moglby przysylac jednostki przez radiostacje tak jak jest to w LA MOD moglby nawet pobierac torbe medyczna z wozu i stabilizowac stan pacjenta
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: zielas32 » 27 gru 2008, 13:14

a to co mi jeszcze przyszlo do glowy to to aby zrobic wiecej malych pozarow"chociaz juz taka propozycja padla"oraz wypadkow. Co do wypadkow to zeby bylo ich wiecej a zwlaszcza zdarzen czolowych tak aby zablokowac roch z dwoch stron ico do tego zeby mozna bylo zaznaczyc np czterech strazakow zeby mogli zlapac rozbity wrak i przesonac go na pobocze tak aby udroznic roch(moglo by to dzialac na zasadzie takiej jak przy przesowaniu scietego pnia drzewa)a i jeszcze jedno co by mozna zmienic to to gdzie w swobonej grze pada komenda"uderzenie piorona sprawdz czy sa poszkodowani...itd"to mozna by bylo zrobic zamiast palacego drzewa.obalone na szosie"tak jest w winterbergu"i strazakami moglibysmy je usunac wtedy by to realistyczniej wygladalo
Bogu na Chwałe !
Ludziom na ratunek!
Awatar użytkownika
zielas32
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 751
Rejestracja: 21 gru 2008, 13:12
Pochwały: 33

Postautor: Sasquie » 29 gru 2008, 09:51

Ja mam inny pomysł.
Padł już pomysł zrobienia w mieście JRG. Ja proponuję 2, do tego 1 szpital, 2 posterunki policji, czyli mniej więcej jak w LA Mod. Do tego można dodać możliwość wyboru jednostek na początku gry, czyli: gra się włącza, i na początku gracz ma możliwość wyboru pojazdów dla poszczegulnych JRG w mieście. Oczywiście jednostki byłyby wysyłane na akcję bezpłatnie (te w JRG) a po skończonej akcji zbierały graty i wracały spowrotem do swojej JRG. Oczywiście, możnaby było wzywać jednostki spoza miasta, ale to kosztowałoby normalnie. Do tego jeszcze, żeby karetki woziły poszkodowanych do szpitala, a nie do bazy, podobnie jak policjanci podejrzanych na posterunek. Czyli wsumie podobnie jak w LA Mod. Pomyślałem, że może twórcy w celu przyśpieszenia prac poprosili Hoppaha o pozwolenie na użycie skryptów z jego modu.

PS: Jeżeli pomysł już był, to przepraszam.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Kain » 10 sty 2009, 19:55

Proponuje zrobić kultowego z nowego sącz Niebieskiego Fiata Ducato z kogutem na dachu i naszywką POLICJA na pulpicie na Numerach HPG nie oznakowanego


http://www.v10.pl/archiwum/galeria/flot ... ato_10.jpg
Taki jak ten czy ta naszywka jest możliwa??
Ostatnio zmieniony 10 sty 2009, 20:41 przez Kain, łącznie zmieniany 1 raz
DUMA HONOR I CHWAŁA TYLKO STRAŻ GRANICZNA


http://siatk.myminicity.com/ Pomózcie tej wiosce stać się miastem:)
Awatar użytkownika
Kain
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 65
Rejestracja: 05 sty 2009, 17:18
Lokalizacja: z KaOSG

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości