PL Mod - Dyskusja

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Postautor: Morpheus » 07 paź 2009, 17:33

Max_997 pisze:Chodzi mi o te pojazdy :
Obrazek


Model VW Transportera T5 należy do Wittenera, który zastrzegł sobie prawa do publikacji tego modelu jako pierwszy ... Niestety PL Mod wyszedł szybciej, więc został pozbawiony tego wozu (prawa autorskie). patcha żadnego nie ma ... bynajmniej jeśli nawet istnieje, to nie pochodzi od nas.
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: Max_997 » 07 paź 2009, 17:38

aha dzięki
Max_997
 

Postautor: max5c » 07 paź 2009, 18:12

Morphi a nie da się jakoś ich włączyć w modzie indywidualnie :?:
Często się mylę - Ale nigdy nie wątpię...


SR "RESCUE" Bielsko-Biała
max5c
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 567
Rejestracja: 16 gru 2008, 15:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 8

Postautor: Sasquie » 07 paź 2009, 18:20

Nie da się, jeżeli twórca oryginalnego modelu nie da zgody.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: max5c » 07 paź 2009, 18:44

ale chodzi o to żeby indywidualnie (tak żeby tylko powiedzieć jak włączyć jakikolwiek model, który nie jest w modzie a jest w edytorze)

tylko o taką instrukcję mi chodzi :D
Często się mylę - Ale nigdy nie wątpię...


SR "RESCUE" Bielsko-Biała
max5c
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 567
Rejestracja: 16 gru 2008, 15:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 8

Postautor: Baribbi » 07 paź 2009, 18:52

co wy mówicie ? widziałem na niemieckim forum ten vwt5 jest ogólnodostępny.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: max5c » 07 paź 2009, 19:41

daj link ! Plis :D
Często się mylę - Ale nigdy nie wątpię...


SR "RESCUE" Bielsko-Biała
max5c
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 567
Rejestracja: 16 gru 2008, 15:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 8

Postautor: Baribbi » 07 paź 2009, 19:54

Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: Sasquie » 07 paź 2009, 20:35

Baribbi pisze:co wy mówicie ? widziałem na niemieckim forum ten vwt5 jest ogólnodostępny.


Wydaje mi się, że odpowiedź na to jest bardzo prosta. Temat, do którego link podałeś, został opublikowany już dawno po premierze PL MOD v.085b do którego licencji na wóz nie mieli, więc wóz został usunięty z moda. Teraz myślę, że nie warto na nowo dodawać tego modelu do wersji beta, skoro już niedługo pojawi się wersja 1.0.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Baribbi » 07 paź 2009, 20:37

mogliście zaktualizować moda o te vw, ale teraz to zapóźno.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: HatorEM » 07 paź 2009, 20:38

Mnie ciekawi, jak będzie wyglądała sytuacja z Jelczami 004 i 315, a raczej z atrapami działek, bo w becie oba mają działka i często człowiek się myli, którego wysłać, żeby nie okazało się, że samochód na "pokaz" przyjechał.

Baribbi, przeczytaj jeszcze raz wypowiedź Morpheusa nt. T5, a potem dopiero pisz. :-)
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Postautor: Baribbi » 07 paź 2009, 21:45

HatorEM pisze:
Baribbi, przeczytaj jeszcze raz wypowiedź Morpheusa nt. T5, a potem dopiero pisz. :-)


Przeczytałem i jaki z tego morał ? Napisałem też że gdy już upublicznił ten model, to Oni mogli wydać aktualizację do bety. Ty lepiej patrz co piszę a potem przestawiaj i poprawiaj ludzi.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: Pawel998 » 07 paź 2009, 22:03

To forum jest kupą dobre śmiechu i humoru;d
Ludzie! Dajcie sobie spokój z tym pisaniem o terminie wydania moda?! Go nie będzie! Od 2 lat to się ciągnie. Najepsze jest to że pojazdów mamy na 4 mody, a tu czytam że trwaja prace nad tworzeniem pojazdów. To po co ktoś robi pojazdy skoro nie udostępnia ich ani do moda ani do pobarania jako samodzielny mod? Chore? Zdecydowanie
Te prace to parodia, zamiast wydać kolejną wersje, kombują twórcy nad dodatkami mimo że chwilę wcześniej piszą że nie mają czasu na nic. Z całym szacunkiem ale ten mod już przezył obiecane 4 terminy. Wolę więc prosty i banalny LA Mod. Bawcie się w obłude dalej.
Wymyślcie do stworzenia cos nowego np. policyjnego Mi-2. Przecież mod musi być obfity. I ot nic że prędzej Euro się rozpocznie a Nimecy wydadzą Winterberg v. 19.0. Tragizm..
Pawel998
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 56
Rejestracja: 09 kwie 2008, 14:04

Postautor: max5c » 07 paź 2009, 22:30

Bardzo możliwe

kolego Pawel998

ja nie będę pisał, że przez takich jak ty mod się opóźnia bo to nie prawda.
Opóźniał by się wtedy gdy ktoś taki ma udział, więc nie rozumiem dlaczego ludzie tak piszą. to po pierwsze.

po drugie- wiesz nie wszyscy tak jak ty mają (tak przypuszczam po twoim ost. poście) niektórzy mają dom, pracę i nie czeka na nich mama z obiadkiem i komputer i Zmodeler do rana. Niektórzy wychodzą z domu o 7 a wracają o godz. 18, obiad ta 0.30 min to 19.00 jeszcze zadanie i chwila odetchnięcia i jest już 20.30. a idziesz spać o 21 i jak myślisz gdzie można by upchać jeszcze 6h na robienie moda ?

proszę przemyśl to co napisałem. Pozdrawiam Max :|
Często się mylę - Ale nigdy nie wątpię...


SR "RESCUE" Bielsko-Biała
max5c
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 567
Rejestracja: 16 gru 2008, 15:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 8

Postautor: mseifer » 07 paź 2009, 23:03

Pawel998 pisze:To forum jest kupą dobre śmiechu i humoru;d
Ludzie! Dajcie sobie spokój z tym pisaniem o terminie wydania moda?! Go nie będzie! Od 2 lat to się ciągnie. Najepsze jest to że pojazdów mamy na 4 mody, a tu czytam że trwaja prace nad tworzeniem pojazdów. To po co ktoś robi pojazdy skoro nie udostępnia ich ani do moda ani do pobarania jako samodzielny mod? Chore? Zdecydowanie
Te prace to parodia, zamiast wydać kolejną wersje, kombują twórcy nad dodatkami mimo że chwilę wcześniej piszą że nie mają czasu na nic. Z całym szacunkiem ale ten mod już przezył obiecane 4 terminy. Wolę więc prosty i banalny LA Mod. Bawcie się w obłude dalej.
Wymyślcie do stworzenia cos nowego np. policyjnego Mi-2. Przecież mod musi być obfity. I ot nic że prędzej Euro się rozpocznie a Nimecy wydadzą Winterberg v. 19.0. Tragizm..


Na 4 mody? Ciekawe gdzie, a nawet jeśli to wszystkich ich nie będzie w wersji 1.0. Nie musisz czekać na tego moda. Łaskę robisz?
Już pisaliśmy że mamy własne życie problemy itd które powoduują opóźnienia. Sorrt ale tamte rzeczy są ważniesze a nie żebyśmy tak harowali;/ jak roboty;/. Niektórzy tego nie potrafią zrozumieć.
PKK - Platforma Komunikacyjna Krakowa
Wszystko o KM w Krakowie - problemy, pomysły i dyskusje w przyjaznym gronie.
Awatar użytkownika
mseifer
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 609
Rejestracja: 17 cze 2006, 12:46
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron