PL Mod - Dyskusja

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Postautor: HatorEM » 07 paź 2009, 23:40

Dobrze, że Morph założył ten temat, ale z kolei źle, że powoli staje się on następnym miejscem do pyskówek, zamiast do dyskusji.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Postautor: Baribbi » 07 paź 2009, 23:43

do teamu:
Wiecie jaki robicie błąd ?
że macie tylko jednego gościa który składa to wszystko, dlatego tak długo to trwa bo raz że tego dużo, a 2 że nie ma zbyt wiele czasu na to.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: Eddy » 08 paź 2009, 10:21

Baribbi a jakbyś to widział we 2 os. i więcej ? :roll:
Awatar użytkownika
Eddy
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 296
Rejestracja: 07 cze 2006, 19:47
Pochwały: 6

Postautor: Baribbi » 08 paź 2009, 10:24

bardzo prosto jeden dodaje wozy strażackie, drugi policyjne, trzeci karetki.
Ja bym Wam pomógł, prześlijcie Mi modele, które nie macie wrzucone to Ja je dodam. A jak się boicie to podeślijcie Mi jedynie nazwy prototypów to Ja dodam do: units,specs (freeplaybse, freeplaybase_mp) do skryptu syren. Zawsze będzie to szybciej.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: Sasquie » 08 paź 2009, 11:33

Baribbi, nie próbuj. Morpheus daje sobie radę, a jeżeli potrzebowałby pomocy, napewno dałby znać. Jestem w stałym kontakcie z członkami teamu i wiem, że pomóc morphowi nie można (zresztą wątpię w to, że ktoś by ci zaufał). Nie zrozum mnie źle, ale jesteś nowy, niepewny. Wydaje mi się też, że jesteś trochę nazbyt pewny siebie, nadpobudliwy i wierz, że to nie jest najlepsza cecha. Na tym forum były już osoby takie jak ty i albo się zmieniali (przykład: max5c) albo wylatywali z banem, nawet wielokrotnym (czyt: RODRIGEZ).
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Baribbi » 08 paź 2009, 12:42

No dobra wiem, jestem nowy i się boicie, dlatego mówię o samych nazwach prototypów, a nie o modelach. Morpheusowi jest potrzebna pomoc, bo nie jest taki jak Hoppah (On już wydał wiele części swojego LA) żeby sobie dać radę z tym sam.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: T.K. » 08 paź 2009, 13:07

Pawel998 pisze:To forum jest kupą dobre śmiechu i humoru;d
Ludzie! Dajcie sobie spokój z tym pisaniem o terminie wydania moda?! Go nie będzie! Od 2 lat to się ciągnie. Najepsze jest to że pojazdów mamy na 4 mody, a tu czytam że trwaja prace nad tworzeniem pojazdów. To po co ktoś robi pojazdy skoro nie udostępnia ich ani do moda ani do pobarania jako samodzielny mod? Chore? Zdecydowanie
Te prace to parodia, zamiast wydać kolejną wersje, kombują twórcy nad dodatkami mimo że chwilę wcześniej piszą że nie mają czasu na nic. Z całym szacunkiem ale ten mod już przezył obiecane 4 terminy. Wolę więc prosty i banalny LA Mod. Bawcie się w obłude dalej.
Wymyślcie do stworzenia cos nowego np. policyjnego Mi-2. Przecież mod musi być obfity. I ot nic że prędzej Euro się rozpocznie a Nimecy wydadzą Winterberg v. 19.0. Tragizm..


J bum chciał zobaczyć twoją minę jak ten mod wyjdzie, a wyjdzie na pewno

Morpheus jak chcesz mogę tobie w czyms pomóc np w mapingowaniu tekstur albo testowaniu cokolwiek, jaby co to napisz na pw
Courtesy
Profesionalism
Respect

N.Y.P.D.
Awatar użytkownika
T.K.
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 845
Rejestracja: 23 paź 2008, 17:41
Lokalizacja: SLU
Pochwały: 43

Postautor: Robert18gol » 08 paź 2009, 14:59

Jezu co wy się tak o tego moda sra**e (nikogo nie chce urazić) Mod Wyjdzie jak Będzie gotowy no boże a ze trwa to tak długo no to trudno porostu osoby które tworzą tego moda tez maja swoje inne zajęcia tak?? nie wiem prace szkołę rodzinę i tez potrzebują czasu dla siebie przecież nie będą siedzieć nad tym modem 24godz na dobę ludzie uspokójcie się i poczekajcie cierpliwie...
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Postautor: sebalit » 08 paź 2009, 16:05

Właśnie parzcież twórcy moda to LUDZIE a nie maszyny które same piszą algorytm nie jest tak że naciśniesz guzik a tu raptem gotowy model wyskoczy nie możecie tego zrozumieć???
sebalit
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 19
Rejestracja: 06 wrz 2009, 09:22

Postautor: Morpheus » 08 paź 2009, 16:36

Baribbi pisze:(...) Zawsze będzie to szybciej.


Bez urazy - śmiem wątpić ... ale to tylko moje zdanie. Co do pomocy - wszystkim dziękuję za chęci, ale nie wiem w jaki sposób mógłbym wykorzystać waszą pomoc. IMHO w chwili obecnej chyba się nie da ... Pozdrawiam :)

Aktualnie pracuję nad tym:
Obrazek

PS Co do mojego pierwszego postu - muszę zwrócić modelerski honor Eddy'emu. Powiem krótko - odrobiłem zaległości na forum i widzę, że jego modele prezentują się bardzo dobrze. Brawo ;)
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: mseifer » 08 paź 2009, 16:55

Czyżby to ducato powstawało na podstawie mojego:)?
PKK - Platforma Komunikacyjna Krakowa
Wszystko o KM w Krakowie - problemy, pomysły i dyskusje w przyjaznym gronie.
Awatar użytkownika
mseifer
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 609
Rejestracja: 17 cze 2006, 12:46
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12

Postautor: Morpheus » 08 paź 2009, 17:11

mseifer pisze:Czyżby to ducato powstawało na podstawie mojego:)?


Tak - Twoje :)
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: T.K. » 08 paź 2009, 17:35

Morpheus pisze:
Baribbi pisze:(...) Zawsze będzie to szybciej.


Bez urazy - śmiem wątpić ... ale to tylko moje zdanie. Co do pomocy - wszystkim dziękuję za chęci, ale nie wiem w jaki sposób mógłbym wykorzystać waszą pomoc. IMHO w chwili obecnej chyba się nie da ... Pozdrawiam :)

Aktualnie pracuję nad tym:
Obrazek

PS Co do mojego pierwszego postu - muszę zwrócić modelerski honor Eddy'emu. Powiem krótko - odrobiłem zaległości na forum i widzę, że jego modele prezentują się bardzo dobrze. Brawo ;)


czyli domyślam się że będzie Ducato w nowym malowaniu policji :)
fajnie pozdrawiam :)
Courtesy
Profesionalism
Respect

N.Y.P.D.
Awatar użytkownika
T.K.
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 845
Rejestracja: 23 paź 2008, 17:41
Lokalizacja: SLU
Pochwały: 43

Postautor: Kamzik » 08 paź 2009, 17:42

czyli domyślam się że będzie Ducato w nowym malowaniu policji Smile
fajnie pozdrawiam Smile


Dokładnie, Mseifer się nim zajmuje ale nie wiem jaki jest postęp w pracach, Mseifer dawno nic nie prezentował :wink:
Awatar użytkownika
Kamzik
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 953
Rejestracja: 21 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 115

Postautor: Baribbi » 08 paź 2009, 17:56

Piotrekk zrobił policyjne Ducato ;)
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron