PL Mod - Dyskusja

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Postautor: Kamzik » 08 paź 2009, 18:08

Baribbi pisze:Piotrekk zrobił policyjne Ducato ;)


Obaj zrobili tylko Piotrekk już go zaprezentował a Mseifer jeszcze nie. A napisałem o Ducato Mseifera bo na jego podstawie Morph robi swojego.
Awatar użytkownika
Kamzik
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 953
Rejestracja: 21 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 115

Postautor: norpo1 » 08 paź 2009, 19:10

Przykro mi to mówić, ale Morpheus popełniłeś jeden błąd - podałeś "niedokładną" datę. Ja napisałbym wprost - mod wyjdzie, jak będzie gotowy... I koniec, bo potem wiara sra i pierdzieli o tym, że znowu nie wyjdzie... Ja się o PL Modzie nie myślę, bo jest wiele rzeczy oprócz Em4: szkoła (jestem w liceum, także nuda mi nie grozi), dom i zajęcia pozaszkolne... Także nie mów tym dzieciakom, że skończycie w październiku/listopadzie, bo to bez sensu... Pozdro...
norpo1
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 357
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:41
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8

Postautor: mseifer » 08 paź 2009, 19:21

Kamzik pisze:
czyli domyślam się że będzie Ducato w nowym malowaniu policji Smile
fajnie pozdrawiam Smile


Dokładnie, Mseifer się nim zajmuje ale nie wiem jaki jest postęp w pracach, Mseifer dawno nic nie prezentował :wink:


Moje będzie jako eRka i chyba jako SW.
PKK - Platforma Komunikacyjna Krakowa
Wszystko o KM w Krakowie - problemy, pomysły i dyskusje w przyjaznym gronie.
Awatar użytkownika
mseifer
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 609
Rejestracja: 17 cze 2006, 12:46
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12

Postautor: Baribbi » 08 paź 2009, 19:42

Jako erka ? chłopcze w jakich Ty czasach żyjesz ? Nie ma już erek tylko Eski albo Pe.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: 91grom91 » 08 paź 2009, 19:56

Baribbi pisze:Jako erka ? chłopcze w jakich Ty czasach żyjesz ? Nie ma już erek tylko Eski albo Pe.


Tu się chłopcze pomyliłeś w wielu powiatach jeszcze funkcjonują karetki ozn. jako R i W.Na zmianę oznaczeń mają bodajże jeszcze rok. Nawet w naszej Stolicy nie wszystkie karetki zostały przemalowane.
Awatar użytkownika
91grom91
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 474
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:35
Lokalizacja: Szopienice
Pochwały: 38

Postautor: Baribbi » 08 paź 2009, 20:07

A to nie moja wina chłopczyku, że miasta takie zacofane :P U Mnie funkcjonują S i P.
A temu co dobiło ? :? Jaki Grzeho ? Co Ty gadasz ? Fajnie, widzę że nie można byc nowym bo przewraźliwiony Mseifer bierze wszystkich za Grzecha. JA to widzę więcej przewraźliwionych (sasquie) kto będzie następny ? Zajmijcie się lepiej modem a nie wygadujcie takich bzdur.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2009, 10:47 przez Baribbi, łącznie zmieniany 3 razy
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: Kamzik » 08 paź 2009, 20:15

Moje będzie jako eRka i chyba jako SW.


A to przepraszam za pomyłkę, kierowałem się tym że w którymś z tematów wspominałeś że będzie w policyjnym malowaniu.
Awatar użytkownika
Kamzik
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 953
Rejestracja: 21 kwie 2009, 18:58
Lokalizacja: Zakopane
Pochwały: 115

Postautor: mseifer » 08 paź 2009, 22:13

Cytat:
Moje będzie jako eRka i chyba jako SW.


A to przepraszam za pomyłkę, kierowałem się tym że w którymś z tematów wspominałeś że będzie w policyjnym malowaniu.


Policyjna będzie Piotrka:)

A to nie moja wina chłopczyku, że miasta takie zacofane Razz U Mnie funkcjonują S i P.


Nie jesteśmy kolegami GRZEHO ...
PKK - Platforma Komunikacyjna Krakowa
Wszystko o KM w Krakowie - problemy, pomysły i dyskusje w przyjaznym gronie.
Awatar użytkownika
mseifer
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 609
Rejestracja: 17 cze 2006, 12:46
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12

Postautor: PSP Durham » 09 paź 2009, 00:52

ehh dawno sie nie odzywalem :D ale Dyskusja na temat Pl-mod :) Supepr :D wiec tak mam pomysl :D na Policyjny budynek nie trzeba miec skrypku :D :D bo wymyslilem ze mozna na budynku napisac policja :D i kolo niego postawic 2-3 radiowozy i gitara :D w srodku 2-3 policjantow i komisariat jest :D :) a tak ogolnie czy wy macie zamiar kiedys zrobic osobne budynki ?? Szpitalu , Policji , Strazy Pozarnej ?
Lech Kaczyński Has Been Left The Party.
Awatar użytkownika
PSP Durham
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 636
Rejestracja: 17 sty 2009, 15:34
Lokalizacja: POLSKA - Malbork - Anglia - Durham
Pochwały: 9

Postautor: Sasquie » 09 paź 2009, 07:11

Wiem, że ja mam, ale w Teamie nie jestem, więc nie wiem jak oni, ale raczej wątpię, przynajmniej w najbliższej przyszłości nie. A twój pomysł na komisariat nie jest za dobry bo:
1. Postawisz radiowozy, wyjadą gdzieś i będziesz musiał każdy po kolei ustawiać spowrotem.
2. W budynku nie da się wstawić policjantów, chyba, że byłby to ładny domek jednorodzinny, a taki na komisariat nie pasuje.

PS: Ciekawe, czemu się nie zorientowałem, że Baribbi to tylko kolejne wcielenie GRZEHA.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: HatorEM » 09 paź 2009, 11:12

Sasquie pisze:Wiem, że ja mam, ale w Teamie nie jestem, więc nie wiem jak oni, ale raczej wątpię, przynajmniej w najbliższej przyszłości nie. A twój pomysł na komisariat nie jest za dobry bo:
1. Postawisz radiowozy, wyjadą gdzieś i będziesz musiał każdy po kolei ustawiać spowrotem.


W LAmodzie ustawiasz pojazdy? Nie. Masz do wyboru dwie ikony [HQ] i [Back to Base], więc wszystko jest do zrobienia. Tam nawet jest to tak zrobione, że jeśli w remizie nie ma miejsca to wóz wraca do [HQ] automatycznie. Tylko policję wybiera się z bocznego menu, ale i tak można wysłać do 3 wozów spod komisariatu. Akurat te radiowozy same tam parkują po wykonaniu komendy patrol. Skrypt na coś takiego jest nie tylko w LAmodzie i wg mnie jest to o wiele bardziej ergonomiczne rozwiązanie niż tasiemiec po lewej stronie, z którego powinno się korzystać jedynie w przypadku, kiedy podstawowe siły są zbyt małe.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Postautor: Sasquie » 09 paź 2009, 11:16

Jak sam napisałeś LA MOD ma skrypt. Nam skryptu nikt nie napisze. Poza tym, jeżeli taki pomysł zostanie zaakceptowany przez Team, to oni się będą martwić, jak to zrobić.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Baribbi » 09 paź 2009, 11:18

Jest przecież wiele skryptów ogólnodostępnych między innymi na parkowanie.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: Robert18gol » 09 paź 2009, 11:33

Racja jest sporo owych skryptów :D
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Postautor: HatorEM » 09 paź 2009, 11:42

Sasquie pisze:Jak sam napisałeś LA MOD ma skrypt. Nam skryptu nikt nie napisze. Poza tym, jeżeli taki pomysł zostanie zaakceptowany przez Team, to oni się będą martwić, jak to zrobić.


Skoro Morpheus zapowiedział, że nie wszystko będzie od razu dostępne, tak jak planowano, to przecież nic się nie stanie jeśli się pojawi w następnej wersji. Zdaję sobie sprawę z tego, że złożenie tego co już jest w całość i tak wymaga sporo wolnego czasu. Dla mnie najważniejsze jest to, aby wydany mod działał przede wszystkim stabilnie, a na takie i podobne "fajerwerki" mogę poczekać do następnej wersji.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron