PL Mod - Dyskusja

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Postautor: Robert18gol » 09 paź 2009, 12:04

oo co racja to racja jakby nie było to bardzo możliwe ze w następnej wersji moda czy tez innych wersjach może się takie coś pojawić tak więc czekajmy i zobaczymy co przyniesie nam "jutro"
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Postautor: Shlizer » 09 paź 2009, 12:54

Żeby się za bardzo nie powtarzać:
http://emergency.gry-online.pl/forum/vi ... 0665#40665

Ogólnie - jestem chętny do współpracy przy tworzeniu map (misji) do EM4. Póki co widzę, że uwagę skupiacie chyba tylko na modelach, a myślę, że fajnie byłby też zagrać w jakieś nowe misje, a nie pykać ciągle w te same =p

Póki co mogę pomóc jedynie od strony graficznej (tj. tworzenie tekstur podłoża itp), ale mam zamiar poczytać trochę o skryptach i wtedy będę mógł zdziałać więcej.
Shlizer
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 128
Rejestracja: 09 paź 2009, 11:58
Lokalizacja: wziąć na piwo? =p
Pochwały: 4

Postautor: Robert18gol » 09 paź 2009, 13:04

Shlizer Słuchaj jeśli umiesz robić misje to ja myślę ze PL MOD Team cie z milą chęcią przyjmą do Teamu. Team skupia się na modelu bo z tego co dobrze słyszałem(nie wiem mogę się mylić) to nie maja nikogo kto potrafiłby zrobić misje do modu także możesz chyba wszystko zmienić :D
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Postautor: Sasquie » 09 paź 2009, 13:40

Czemu mi się wydaje, że o modzie zaczynają decydować osoby, które tego robić nie powinny? Poza tym, jeżeli szukaliby kogoś, kto umie robić misje to napewno daliby jakąś informację na forum.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Robert18gol » 09 paź 2009, 13:55

Sasquie ja nie decyduje o modzie wyraziłem tylko i wyłącznie swoje myślenie ze tak powiem
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Postautor: Shlizer » 09 paź 2009, 14:08

Hmm.. ja to powiem tak: edytorem trochę się pobawiłem, doświadczenie z wieloma edytorami mam, grafiką obsłużyć się umiem, programowanie (C++, PHP etc.) nie jest mi obce tak więc myślę, że warto spróbować..

Co do Teamu - to była moja propozycja. Szukają, czy nie, przyjmą, czy nie - ja te misje i tak zrobię. Nie ma wielkiego znaczenia, czy będą one na bazowych pojazdach, czy zmienionych (choć z chęcią bym zrobił misję np. z saperem i rozbrajaniem niewypału).
Shlizer
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 128
Rejestracja: 09 paź 2009, 11:58
Lokalizacja: wziąć na piwo? =p
Pochwały: 4

Postautor: Sasquie » 09 paź 2009, 15:14

Co do wypowiedzi Baribbiego, naprawdę nabieram pewności, co do tego, że jest to kolejne wcielenie GRZEHA.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: mseifer » 09 paź 2009, 16:24

Sasquie pisze:Co do wypowiedzi Baribbiego, naprawdę nabieram pewności, co do tego, że jest to kolejne wcielenie GRZEHA.


Przecież to już widać. Decyduję co i jak. I znowu zaczyna kłótnie. Moderatorzy zróbcie coś z nim... :evil: :evil:
PKK - Platforma Komunikacyjna Krakowa
Wszystko o KM w Krakowie - problemy, pomysły i dyskusje w przyjaznym gronie.
Awatar użytkownika
mseifer
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 609
Rejestracja: 17 cze 2006, 12:46
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12

Postautor: bionyx » 09 paź 2009, 18:04

baribbi to ze nie we wszystkich miastach wprowadzono nowe oznaczenia karetek to nie znacze ze sa zacofane ja nie wiem skad jestes ale skoro muwisz ze inne miasta sa zacofane to widocznie w twoim miescie jeszcze uzywaja:
Pogotowie: Nysa fiat 125p
straz: Jelcze, Stary i Tatry
Policja: poldki fiaty i warszawy z syrenkami
U mnie w Policach sa jeszcze karetki z ozn, R(onz. W nie widzialem wiec nie wiem)
ale w policji juz wycofali wszystkie radiowozy ze starymi malowaniami sa juz tylko Kie, Ducato Vivaro

tylko w strazy uzywaja starego jelcza cysterne a w szczecinie juz wszystko jest w nowych malowaniach :)
PS: nie masz prawa obrazac innych miast pierw popatrz na siebie i nie mozesz muwic do innych jak do gowniarzy bo widocznie sam jestes gowniarz
http://bion-town.myminicity.com
Wbijac
http://bion-town.myminicity.com/ind

http://bion-town.myminicity.com/tra
Sekai ni Itamio
Awatar użytkownika
bionyx
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 246
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:10

Postautor: norpo1 » 09 paź 2009, 18:51

No, a w Poznaniu też zostało jeszcze dużo karetek zostało z R i W, a z policji stare malowania...
norpo1
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 357
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:41
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 8

Postautor: Robert18gol » 09 paź 2009, 19:06

No u nas w Goleniowie też są jeszcze karetki z takim oznakowaniem R i W s z policji to tylko jeden WV T4 w starym malowaniu no i ford jakiś
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Postautor: Morpheus » 09 paź 2009, 21:15

Shlizer pisze:Co do Teamu - to była moja propozycja. Szukają, czy nie, przyjmą, czy nie - ja te misje i tak zrobię. Nie ma wielkiego znaczenia, czy będą one na bazowych pojazdach, czy zmienionych (choć z chęcią bym zrobił misję np. z saperem i rozbrajaniem niewypału).


Powiem tak ... Nie szukam na siłę nikogo do pomocy. To że ktoś mówi PL Mod Team o grupie osób z którymi współpracuję nie oznacza, że jest tu jakaś rekrutacja czy coś w tym stylu ... Jeśli ktoś z was potrafi zrobić coś czego jeszcze nie ma w PL Modzie, to proszę bardzo ... Kwestia chęci i umiejętności ...
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: M. » 10 paź 2009, 14:05

bionyx pisze:U mnie w Policach sa jeszcze karetki z ozn, R(onz. W nie widzialem wiec nie wiem) [...] a w szczecinie juz wszystko jest w nowych malowaniach :)

Oznaczenie na karetce rzadko ma cokolwiek wspólnego z rzeczywistością :P
W Policach oficjalnie jest zakontraktowany 1 zespół S oraz 1 zespół P. W Goleniowie tak samo.
I jeszcze jedno małe sprostowanie - po Szczecinie jeździ jeszcze wiele pojazdów w starym malowaniu :-)

Ale to już taki Off...
M.
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2008, 20:08

Postautor: PSP Tarnobrzeg » 10 paź 2009, 14:40

U mnie w Tarnobrzegu jest S,P,W a R to jest tylko jedna a jezeli chodzi o polcicje to 5 nowych kiji ducato nowe i strae malowanie i kilka t4 w starym i jedna ppolicja w starym ale wiekszosc nowych he he
Awatar użytkownika
PSP Tarnobrzeg
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 974
Rejestracja: 30 kwie 2009, 13:00
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pochwały: 37

;p

Postautor: gagar » 02 lis 2009, 12:12

KIEDY WYJDZIE PL MOD 1.0
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron