PL Mod - Dyskusja

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

PL Mod - Dyskusja

Postautor: Morpheus » 07 paź 2009, 06:07

Witam wszystkich zainteresowanych :wink:

:!: TEN TEMAT JEST PRZEZNACZONY DO DYSKUSJI - DLATEGO NIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTY :!:

Ostatnimi czasy pojawiły się na forum pewne zgrzyty - wg mnie niepotrzebnie.

Prace nad PL-Modem trwają wolno to fakt - ale trwają ... Ja wiem, że wszyscy czekają na premierę v1.0, ale jako osoba posiadająca dom, szkołę i rodzinę nie spędzam 24h przed komputerem. Jeżeli ktoś nie chce czekać - trudno ...

Pojawiły się nawet głosy kto jest lepszym modelerem ... Chciałem tutaj wyrazić swoje zdanie.

1 ) Carman - jego modele mają głębokie korzenie już w E3, ma na swoim koncie chyba największy dorobek i w chwili obecnej współpracuje z Hoppahem przy LA, więc chyba to o czymś świadczy i nie wymaga komentarza ...

2 ) Zari - jego modele są równie dobre, a przy umiejętności tworzenia skryptów i animacji całość robi b.dobre wrażenie. Nie jest prawdą, że Zari nie współpracuje z PL Modem, bo zawsze służy nam pomocą ... dzięki :)

3 ) piotrekk - odkąd pojawił się jego pierwszy model na naszym Forum widać było, że piotrekk ma talent w modelowaniu i dobrze go wykorzystuje. Wystarczy popatrzeć na autodrabine Iveco Magirusa. Jeżeli ktoś powie, że nie jest szczegółowo wykonana to niech lepiej nic nie mówi ... o animacjach nie wspomnę ...

4 ) Eddy - jego modelu nigdy nie widziałem, bo chyba nie udało mu się skończyć żadnego ... więc nie ma czego ani chwalić, ani ganić ...

5 ) KrajeS - dawno nie był aktywny na Forum, a jego modele tkwią równie głęboko swoimi korzeniami na Forum. Potrafi bez blueków stworzyć PRL-owskie cuda ...

6 ) 91grom91 - robić co raz lepsze modele, a jego prace będzie można zobaczyć w v1.0

7 ) mseifer - podobnie jak grom ;)

8 ) grzeho - hmmm ... jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle zaczął robić świetne modele ... sorry :roll:

9 ) sasquie - również próbuje swych sił w modelowaniu i dobrze rokuje na przyszłość ...

Z tego miejsca chciałbym powiedzieć, że bzdurą jest ocenianie kto robi lepsze, a kto gorsze modele. Bzdurą jest wychwalanie kogoś kto robił dobry model pół roku, a negowanie dobrego modelu, który powstał w tydzień ... Każdy poświęcił swój czas bezinteresownie i za to należało by podziękować. Podczas gry - różnica będzie niewielka ... Dla ekipy PL-Moda ogromna, bo zamiast dwóch pojazdów zobaczymy kilkadziesiąt dających frajdę wielu graczom, a chyba o to chodziło ...

Mod jest w stadium wykańczania - cierpliwości ...
Ostatnio zmieniony 19 lis 2009, 09:33 przez Morpheus, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: Sasquie » 07 paź 2009, 08:53

PTH, widać, że chyba niezbyt uważnie czytasz to forum. Zresztą Morpheus napisał: "Ostatnimi czasy pojawiły się na forum pewne zgrzyty - wg mnie niepotrzebnie. [...] Pojawiły się nawet głosy kto jest lepszym modelerem ... Chciałem tutaj wyrazić swoje zdanie." Ten temat ma na celu zapobiegnięcie dalszym kłótniom dot. "Kto jest lepszy". A przy okazji została tutaj zamieszczona informacja dot. PL MODa z wiarygodnego źródła :D.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: PSP Tarnobrzeg » 07 paź 2009, 12:47

Morpheus dobrze że coś takiego napisałeś i to jest poto żeby kazdy wiedział że PL MOD wyjdzie już nie długo
Awatar użytkownika
PSP Tarnobrzeg
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 974
Rejestracja: 30 kwie 2009, 13:00
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pochwały: 37

Postautor: kasior_zgr » 07 paź 2009, 14:54

Morpheus dzieki za info... mam nadzieje ze to juz prawdziwe informacje :P
Mój kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/Szpaner93

Wyposażenie KPPSP JRG Zgierz:

GBA 2,5/16 Iveco Eurocargo
GCBA 5/32 Man LE 18.280
GCBA 8/32 Tatra 815/PR2
SLRt Iveco Daily
SH-18 Star 200
SH-40 Volvo FM12
SLRChem Mercedes Vario 8140
itd... :)
Awatar użytkownika
kasior_zgr
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 651
Rejestracja: 26 sie 2009, 18:56
Lokalizacja: Zgierz/k Łodzi
Pochwały: 23

Postautor: Baribbi » 07 paź 2009, 15:07

Infa nie za wiele, powiedz lepiej co jeszcze zostało do zrobienia, i orientacyjnie date wydania.
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: sliwma » 07 paź 2009, 15:22

Baribbi pisze:Infa nie za wiele, powiedz lepiej co jeszcze zostało do zrobienia, i orientacyjnie date wydania.

On Ci nie poda, że jutro, godzina 11:05:02:03 (godziny, minuty, sekundy, sek. setne), ma swoje życie prywatne, może coś mu wypaść, i co nie będzie na jutro, tylko na za 2 dni, to od razu szum dla czego itd.. Nie poda stałej daty, bo nigdy nic nie wiadomo.
Awatar użytkownika
sliwma
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 396
Rejestracja: 22 maja 2007, 16:01
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 3

Postautor: Sasquie » 07 paź 2009, 15:25

Baribbi, narzekasz. Może to, co zostało do zrobienia to jakaś niespodzianka. Daty wydania nie zna nikt, nawet Morph. Naucz się czytać:
jako osoba posiadająca dom, szkołę i rodzinę nie spędzam 24h przed komputerem
. Można podać datę np: przyszłorocznych świąt Bożego Narodzenia. Wtedy przestaniesz marudzić?
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Baribbi » 07 paź 2009, 15:30

Ja nie marudzę, a Ty się rządzisz. Dlatego napisałem orientacyjnie idź do szkoły i naucz się czytać.
sliwma jesteś chory :? Przecież to co napisałeś jest idiotyczne, co ma wspólnego post z wydaniem moda ? Czy tego moda robią panienki które go nie wydadzą np przez mój post ? dzieci dorośnijcie.

sliwma pisze:
Baribbi pisze:Infa nie za wiele, powiedz lepiej co jeszcze zostało do zrobienia, i orientacyjnie date wydania.

On Ci nie poda, że jutro, godzina 11:05:02:03 (godziny, minuty, sekundy, sek. setne), ma swoje życie prywatne, może coś mu wypaść, i co nie będzie na jutro, tylko na za 2 dni, to od razu szum dla czego itd.. Nie poda stałej daty, bo nigdy nic nie wiadomo.

Ja napisałem orientacyjnie, a ten podał dokładną datę i kto tu nie umie czytać ?
Ostatnio zmieniony 07 paź 2009, 15:53 przez Baribbi, łącznie zmieniany 2 razy
Baribbi
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 81
Rejestracja: 12 wrz 2009, 13:49
Pochwały: 3

Postautor: sliwma » 07 paź 2009, 15:40

Nie nie marudzisz :roll:
Jeśli się nie uspokoisz, to właśnie przez takich jak Ty mod nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
sliwma
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 396
Rejestracja: 22 maja 2007, 16:01
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 3

Postautor: Sasquie » 07 paź 2009, 15:50

Hmm, po pierwsze, ja się nie rządzę, nie widzę takiego powodu. Po drugie, jeżeli uważasz, że post sliwmy nie ma nic wspólnego z datą wydania moda lub twoim postem, to chyba ty powinieneś się udać do szkoły. Tłumaczyć nie będę, bo mi się nie chce poprostu, chcecie, to się kłóćcie, ale na pw lub gg/mailu lub czym innym.

sliwma: już raportowałem jakiś jego post, widać, że niestety bezskutecznie. Może nauczyłby się trochę pokory.
Awatar użytkownika
Sasquie
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1027
Rejestracja: 21 lis 2008, 13:00
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 56

Postautor: Morpheus » 07 paź 2009, 16:59

Baribbi pisze:Infa nie za wiele, powiedz lepiej co jeszcze zostało do zrobienia, i orientacyjnie date wydania.


Zostało bardzo dużo ... orientacyjnie mogę powiedzieć, że postaram się wszystko zamknąć jak najszybciej ... może do końca miesiąca, może dłużej ... Niestety ręki sobie nie dam uciąć, bo jak wiadomo ... jestem tylko cżłowiekiem i mam równie ważne sprawy na głowie, w tym przeprowadzke ...

Nie nastawiajcie się również, że wszystko co zostało pokazane na tym forum będzie zawierało się w PL-Modzie. Będzie to nieco okrojona wersja, aczkolwiek o wysokim stopniu grywalności ;)

PS Pewnych docinek nie będę komentował, bo niestety świadczą one tylko o ich autorze ... Jak powiedziałem tematu nie zamkniemy i mam nadzieję że będzie kulturalnie, bez niepotrzebnych uwag, docinek i warnów ;)
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: bionyx » 07 paź 2009, 17:06

ludzie ludzie jak tak teraz czytam posty niekturych nie bede tu wymianial ale chyba sie domyslacie to odnosze wrazenie ze mam doczynienia z debilami albo z dziecmi nie mam tu na celu kogos okrazac jak morphi pisze ze mod jest w stadium wykonczenia to widocznie jest juz 75-80% ale to tylko moje przypuszczenia i jesli modzik nie wyjdzie w pazdzierniku czy listopadzie to trudno czeka sie dalej zecie to nie tylko gry komputerowe czy inne [cenzura] wiec ja tez do was apeluje badzcie cierpliwi pozdro
http://bion-town.myminicity.com
Wbijac
http://bion-town.myminicity.com/ind

http://bion-town.myminicity.com/tra
Sekai ni Itamio
Awatar użytkownika
bionyx
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 246
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:10

Postautor: Max_997 » 07 paź 2009, 17:07

a ja mam takie pytanie dotyczące PL Mod v0.85b , czy są w nim takie pojazdy które wymagają jakiegoś patcha ?? bo widzę na zdjęciu promującym go 2 pojazdy który nie widziałem w modzie i nawet w edytorze ?
Max_997
 

Postautor: Morpheus » 07 paź 2009, 17:22

Max_997 pisze:a ja mam takie pytanie dotyczące PL Mod v0.85b , czy są w nim takie pojazdy które wymagają jakiegoś patcha ?? bo widzę na zdjęciu promującym go 2 pojazdy który nie widziałem w modzie i nawet w edytorze ?


Coś bliżej :?:
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Postautor: Max_997 » 07 paź 2009, 17:28

Chodzi mi o te pojazdy :

Obrazek

i dodam jeszcze zę na jakimś forum czytałem o tym iż jakis pan miał karton za miast ich , a odpowiedz brzmiała coś o instalacji patcha ...



Not nice done :



u need to download patch 1.3 i think so
because for me working good of the videos is good too


greetz
Reason for edit: IRFQ

na forum http://forum.emergency-planet.com/index.php?showtopic=8239
Max_997
 

Następna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron