Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: StormChaser » 29 gru 2011, 15:06

Ja tam tylko przeczuwam, samochody, samolot jakiś gaśniczy, helikoptera, łódź :) No coś tam jeszcze będzie, zdaje mi się że dłuuuuugo nam się nowy PL Mod nie znudzi :)
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: COMMANDER » 01 sty 2012, 03:47

waldekpolkowice pisze:coś konkretnego miało byc prawie 3 godziny temu -,- wiem że usuniecie te posty ale sie wkurzyłem bo obiecali na nowy rok i 2 godziny wcześniej wyszedłem z imprezy a tu nie ma nic... było by zero kłótni gdyby dotrzymywali słowa... nie puszczam fochow ani nic bo wiem że może ich jeszcze nie ma ale to takie pierwsze wrazenie ;/ więc sory all i rozumiem wszystko

Pojawiły się pewne trudności, Morph był długi czas nieobecny. Mod będzie wydany jak będzie gotowy. A uprzedzając wasze pytanie kiedy będzie gotowy ? odpowiem kiedy wszystko już zrobimy co mamy wg planu, z kolei uprzedzając to pytanie kiedy zrobimy co mamy wg planu odpowiem W SWOIM CZASIE.
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Frogger » 01 sty 2012, 14:33

Kamzik pisze:Lepszym rozwiązaniem byłby pożegnanie się z kilkoma użytkownikami. Z Waldkiem na czele.


Ja proponuję polać Kamzikowi za błyskotliwy pomysł.

Walduś chłopcze, zaraz będziesz miał 18 lat, a zachowujesz się nieproporcjonalnie do swojego wieku jakbyś miał z lat 12... Trochę powagi i poszanowania dla Chłopaków z PL Mod Teamu, którzy robią to jako wolontariat! Nie mają z tego żadnych kokosów (ani jednego), dłubią godzinami wolnymi przed komputerami płacąc wyższe rachunki za prąd, uszkadzając sobie wzrok, abyśmy my Polscy wielbiciele serii gry Emergency, a w szczególności czwartej części tej gry mieli idealnie dopracowaną modyfikację pod względem technicznym jak i graficznym ;) Jakby brali za to pieniądze to mógłbyś wtedy narzekać, a teraz po prostu siedź cicho, bo tysiące razy były już odpowiedzi na twe pytania...

Poganianie ich i wylewanie swojego ironicznego żalu, jaki to jesteś niezadowolony z tego, że "Mod" jeszcze nie wyszedł jest nie na miejscu. Każdy jest zasmucony tą wiadomością, że szybko go nie zobaczymy i nie pogramy sobie, ale cierpliwość jest cnotą i musimy sobie spokojnie poczekać. Niestety Morpheus nie ma zbyt wiele czasu na to, by polską modyfikację złożyć w pełni.

Uspokój się Waldek i nie podjudzaj Użytkowników do kłótni, bo granice cierpliwości Użytkowników i Administracji do twojej osoby powoli się kończą. Weź przykład z Kolegi kondek333 i nie spamuj tyle.

Przy okazji Nowego Roku chciałbym wszystkim życzyć zdrowia, szczęścia, pomyślności, pogody ducha, sukcesów oraz tego, by w niedługim czasie zobaczyć nową perełkę wśród modyfikacji do Emergency 4 jaką będzie PL Mod.

Pozdrawiam!
:?: CZYTAŁEŚ TO? :?:
Redaktor Naczelny portalu - http://eLightbars.pl
Awatar użytkownika
Frogger
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 269
Rejestracja: 03 maja 2009, 20:06
Lokalizacja: Pasłęk k. Elbląga
Pochwały: 22

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: savi » 01 sty 2012, 15:17

Witam Wszystkich!!!!


Jestem tu nowy na forum ,i nie mam zamiaru od razu krytykować kogokolwiek, ani bynajmniej twórców PL Moda.

Chce powiedzieć tylko tyle wielkie ukłony kładę w stronę twórców!!!,dzięki wam gra jest najlepszą z gier związanych z tematyką straży pożarnej.(bynajmniej ja tak uważam:)

A co do nowej wersji PL Moda ,powiem krótko:chłopaki nie spieszcie się z jego wydaniem ,wydacie go wtedy Gdy stwierdzicie że jest ukończony w 100%.

Pozdrawiam całą waszą załogę :)

Szczęśliwego Nowego Roku!!!
savi
 

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Stallion » 01 sty 2012, 19:45

Witam!

Ja też jestem tu nowy, ale bynajmniej nie piszę tego posta żeby Wam to powiedzieć ;).

Trwa przepychanka między tymi, którzy chcą już nowego PL MOD-a i czują się urażeni tym, że go jeszcze nie ma a był obiecany do końca zeszłego roku, a tymi, którzy bronią twórców PL MOD-u, wolą poczekać itd...

Wiem, że pewnie PL MOD 1.0 ma być niespodzianką, wielkim przełomem i dlatego wszystko jest TOP SECRET, ale jakby wyszedł jakiś chociaż screen, który by pokazywał może w dużym skrócie jak owy mod miałby wyglądać, wiecie, może jakiś trailer PL MOD-u 1.0 to na pewno wszyscy by się troszeczkę uspokoili... Ale to jest tylko moja sugestia...

W sumie to się nie dziwię tym, którzy czekają na to z niecierpliwością, bo sam do nich należę ;), bo czekamy na to dość długo, dużo się mówi jaki będzie a tu nic... Wszystko da się zrozumieć, ależ ile można czekać ;). Możecie wypisać chociaż jakie modele pojazdów się tam znajdą, jakie zmiany będą względem starszego PL MOD-a i na pewno emocje i zniecierpliwienie troszeczkę opadną a ciekawość zostanie zaspokojona ;).

Wydaje mi się, że nikt tu nie chce dogryzać ekipie PL MOD-u ; wszyscy wiedzą, że robią to za friko, że mają własne życie i problemy, że chcą tego moda dokończyć i szacunek przede wszystkim dla nich, ale niektórym nerwy puszczają ... Jeden kolega z forum, wyszedł wcześniej z imprezy sylwestrowej żeby ściągnąć PL MOD-a 1.0! Popatrzcie jak Wszyscy na niego czekają! Zrozummy się nawzajem...



Poza tym: Wesołego Nowego Roku 2012 Wszystkim!

Pozdrawiam!
Pozdrawiam, Stallion!
-----------------------------------
Ratownictwo Powiatu Mielec w moim obiektywie:
http://ratownictwopowiatumielec.wordpress.com
Awatar użytkownika
Stallion
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 173
Rejestracja: 28 sie 2010, 16:13
Lokalizacja: Mielec

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: savi » 01 sty 2012, 19:52

@Stallion

"Możecie wypisać chociaż jakie modele pojazdów się tam znajdą, jakie zmiany będą względem starszego PL MOD-a i na pewno emocje i zniecierpliwienie troszeczkę opadną a ciekawość zostanie zaspokojona ;)."

Kolejny który sieje zamęt ,na początku tego tematu znajduje się opis co będzie w nowej wersji PL Moda.

A co do screenów , też dawniej była mowa.

Dajmy w spokoju pracować ekipie!!!

Będzie to zobaczysz screeny;p
savi
 

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Rudy529 » 01 sty 2012, 19:55

Ja to widzę tak
"Fajnie gdybyście wydali moda już teraz zaraz,ale my was nie poganiamy nie"
Jak Team udostępni screeny to zaraz będzie spam typu " Piękne/y model 10/10", "po prostu idealny 5/5" i od razu będą się pytać co jeszcze pokażemy i co robimy,i zrobi sie spam wielki i znowu dojdzie do kłótni bo będą się upominać nawzajem żeby nie pytać i w taki sposób zrobi się 10 stron bzdetów bo jeden obrazek został pokazany.
To jest moje zdanie i sądzę że zaprezentowanie jednego screenu zapoczątkowało by chaos, wszyscy by zaczęli gdybać i głupio się pytać.
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: savi » 01 sty 2012, 19:59

@Rudy529


Popieram cię w 100% Musimy cierpliwie poczekać i tyle.

Pozdrowionka:)
savi
 

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Stallion » 01 sty 2012, 20:06

No skoro tak sądzicie ;), to czekamy...

To że było napisane co będzie w nowym PL MOD 1.0 na początku, to nie znaczy, że teraz tak jest ... Tu już nie chodzi o zachwyt nad modelami, ale jakby chociaż jeden screen się pojawił, który by przedstawił jak wyglądają prace na obecnym etapie, to na pewno by nie zaszkodziło ;). Takie jest moje zdanie...
Pozdrawiam, Stallion!
-----------------------------------
Ratownictwo Powiatu Mielec w moim obiektywie:
http://ratownictwopowiatumielec.wordpress.com
Awatar użytkownika
Stallion
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 173
Rejestracja: 28 sie 2010, 16:13
Lokalizacja: Mielec

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: savi » 02 sty 2012, 16:54

Stallion pisze:No skoro tak sądzicie ;), to czekamy...

To że było napisane co będzie w nowym PL MOD 1.0 na początku, to nie znaczy, że teraz tak jest ... Tu już nie chodzi o zachwyt nad modelami, ale jakby chociaż jeden screen się pojawił, który by przedstawił jak wyglądają prace na obecnym etapie, to na pewno by nie zaszkodziło ;). Takie jest moje zdanie...





Choć jeden?;p znowu zaczynasz? :!: :!: ,chcesz drugiej wojny na temat ,a kiedy wyjdzie? .może jeszcze jeden screen i w ogóle.


Jeżeli PL Mod wyjdzie to na pewno ukażą się screeny.

Skończmy już ten temat zawiązany z screenami ok?

Pozdrowionka:) :D
savi
 

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Morpheus » 02 sty 2012, 18:18

Wyjdzie jak będzie gotowy :) Może to będzie dla was zaskoczeniem - ale mi też zależy na tym, abym mógł zagrać w PL-Moda 1.0 :D
PL MOD - Team Leader
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: osp » 02 sty 2012, 18:23

morpheus zaskoczeniem przecież byłeś szefem ekipy a tak wogóle gdy wojteq jest szefem ekipy zastąpisz go ? :)
Awatar użytkownika
osp
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Łuków
Pochwały: 8

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: StormChaser » 02 sty 2012, 19:37

On go chyba zastąpił bo WojteQ był czasowo do póki Morpheus nie wróci, tak trudno to pojąć ?
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: WojteQ » 02 sty 2012, 19:46

Ja byłem przez chwile. Ale wszytko co zrobiłem poszło się walić. Morph wrócił. Także nic nie zdołałem wnieść do tego moda poki co
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: savi » 02 sty 2012, 19:58

WojteQ pisze:Ja byłem przez chwile. Ale wszytko co zrobiłem poszło się walić. Morph wrócił. Także nic nie zdołałem wnieść do tego moda poki co




WojteQ nie ważne co się zrobiło,ważne że ma się chęci i chce się coś za darmo zrobić dla innych!!!!

I to się liczy:)

Powodzenia dla całej załogi PL Moda.
savi
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości