Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: st.aspirant-Prezes » 05 cze 2012, 15:42

Kurde... Ja tu czekam na odp czy wrzucić czy nie a tu mi się wpierdziela gość i wrzuca swoje. :P
Szef "Młodzieżowej Grupy Ratownictwa-Tarnobrzeg"

„Ten jest większy miedzy ludźmi

Kto umie służyć i kto poświęca

siebie dla dobra innych „
Awatar użytkownika
st.aspirant-Prezes
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 29
Rejestracja: 10 mar 2011, 19:50
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: savi » 05 cze 2012, 15:48

st.aspirant-Prezes pisze:Kurde... Ja tu czekam na odp czy wrzucić czy nie a tu mi się wpierdziela gość i wrzuca swoje. :P

Nie wrzucam tylko mówię i pokazuje że są proste perspektywy jak by co :P
savi
 

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: st.aspirant-Prezes » 05 cze 2012, 16:00

Jednocześnie wrzucając. ;) Dobra mniejsza. Swoją drogą dziwne że twórcy moda tak późno pytają ludzi na forum o takie rzeczy jak zdjęcia. Lenistwo ?
Szef "Młodzieżowej Grupy Ratownictwa-Tarnobrzeg"

„Ten jest większy miedzy ludźmi

Kto umie służyć i kto poświęca

siebie dla dobra innych „
Awatar użytkownika
st.aspirant-Prezes
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 29
Rejestracja: 10 mar 2011, 19:50
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Rudy529 » 05 cze 2012, 18:05

No tak chyba ty. Nie lenistwo tylko zastanów się że czasami ciężko jest znaleźć i często bywa tak że po długim czasie ktoś wrzuca ładne zdjęcia. Jak gagar próbował go zrobić to akurat za pewne nie było odpowiednich zdjęć więc zaczął robić inne modele i w między czasie ktoś powrzucał dobre zdjęcia. Mogło być tak??
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: gagar » 05 cze 2012, 18:14

st.aspirant-Prezes pisze:Jednocześnie wrzucając. ;) Dobra mniejsza. Swoją drogą dziwne że twórcy moda tak późno pytają ludzi na forum o takie rzeczy jak zdjęcia. Lenistwo ?


Kolego jakieś 4 miesiące temu się pytałem o te foty w temacie i nikt nie odpowiedział...
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: gruby2319 » 10 cze 2012, 15:32

Może ktoś podesłać link do Pl Mod bo ten na stronie głównej nie działa.
Awatar użytkownika
gruby2319
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 137
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:25
Lokalizacja: GDYNIA
Pochwały: 1

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Chris1231 » 10 cze 2012, 16:01

http://hostuje.net/file.php?id=417b5fe5 ... 552150971f Prosze. :)) na 1 stronie tematu był.
Chris1231
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 301
Rejestracja: 09 sie 2011, 18:59
Pochwały: 16

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: maciejzkap » 10 cze 2012, 17:26

Chris1231 pisze:http://hostuje.net/file.php?id=417b5fe5523b9f961297f0552150971f Prosze. :)) na 1 stronie tematu był.

Ten link jest do v0.99

http://hostuje.net/file.php?id=b9259352 ... c4c7f4dc20 - ten do poprawionej - 0.99.1
http://www.bydgoszcz998.pl
Awatar użytkownika
maciejzkap
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 498
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 22

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Krytyk » 11 cze 2012, 15:18

Na wstępie: Możecie mi dać warna czy cokolwiek innego, jakoś mnie to nie obchodzi. Założyłem to konto tylko do napisania tego, jedynego postu.
Temat był już tym wałkowany i zapewne jest tymi pytaniami naszpikowany, ale...
To już niepoważne z Waszej strony, że robicie modyfikacje dłużej niż sam proces twórczy Emergency 4 czy samego L.A Mod (który pochłonął o wiele więcej pracy niż to co robicie Wy, bez ogromnego składu...).
W sumie na modyfikacje, na pewno, czeka wiele osób, a robicie ją 2 lata?
Monotonnie i wkurzająco przenosicie daty premiery (pierwsza była na czerwiec tamtego roku, tak?) już po raz któryś... Ponoć miała wyjść pod koniec maja, a mamy już środek czerwca (BRAWO)...
Wymigujecie się też i nie odpowiadacie na pytanie: "Kiedy będzie data premiery?" To nieprofesjonalne i wygląda na to, że sami nie wiecie na jakim stopniu postępu jesteście (zgrana grupa, Polak potrafi!) i co właściwie robicie...
Co do samej modyfikacji, wygląda na to, że efekt końcowy będzie brzydki... Okej robicie perfekcyjne tekstury, ale porównajmy je teraz do jakości oryginalnych tekstur... Jasne, ostre samochody jeżdżące po rozmazanej ulicy, między okropnie wyglądającymi (jak na postęp graficzny 2012 r.) samochodami cywilnymi.
Sam nie wiem, kiedy mam ponownie wejść na to forum, bo pewnie do 2013 roku się nie doczekam premiery (zresztą większość sobie odpuści, bo na pewno wyjdą już warte uwagi produkcje...).
Myślę, że to na tyle, możecie się teraz na mnie rzucać jak wsze, ale przynajmniej napisałem prawdę i nie jestem lizusem broniącym Was (a na pewno tacy tu są....)
Ops... No może się nie rzucą, jeżeli skasujecie post, bo jest w tym ziarenko (albo cały owoc) prawdy...
Krytyk
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:00

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: StormChaser » 11 cze 2012, 15:27

Jak taki jesteś cwany zrób lepsze, oni robią tyle ile mogą, nie każdy 24/7 robi modele bo jakiś Krytyk za dyche chce oczywiście każdego zdanie się liczy ja tu nic do ciebie nie mam wyraziłeś swoją opinie, robią kiedy mają czas, oni też mają życie, proponuje sam aby zrobić jak niemcy, dać przypuszczalną date premiery i tyle, nic nie pokazywać, a za każde takie zapytania dać warny, spokój będzie, a i ludzie nie będą tak oto napastować, wiadomo ma być niespodzianka, i może lepiej jak tak jednak zostanie, szczeże wole poczekać, bo wygląda na to że będzie naprawde wiele nowych rzeczych i warto poczekać, bo to jednak polska modyfikacja a nie żadne LA, długo wytrzymaliśmy i jeszcze wytrzymamy, teraz masz tyle modów do dyspozycji że ci czas szybko zleci, niebawem wakacje, może to jakaś data w którą może wyjść mod, jak w wywiadzie było napisane że mod jest gotowy na ok. 70% więc nie zostało dużo do premiery, poczekajmy jeszcze troche, a cierpliwość nam to wynagrodzi
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Carman » 11 cze 2012, 15:31

Warna nie będzie. Posta tez nie usunę, tylko to co napisałeś i tak niczego nie zmieni.
Tworzenie modyfikacji trwa dłużej niż proces twórczy Emergency 4 czy LA Moda? Jasne, tylko Twórcom gry za to płacili, a Hoppah chciał i zrobił. U nas przecież to niemożliwe. Wszyscy na forum jesteśmy bandą nierobów. Nieprawdaż?
Data premiery pod koniec maja? I to według Ciebie wina Twórców, że ktoś w komentarzach na stronie rzuci sobie takie hasło, które wszyscy biorą za prawdę?
Do reszty argumentów się nie odniosę. Sam powinieneś wiedzieć dlaczego.
Sam nie wiesz kiedy wejść na forum. Ja też nie wiem, ale dzisiaj jednak wszedłeś czyli czekasz, a skoro nowy PL Mod będzie taki beznadziejny to po co na niego czekać?
Kończymy temat. Dalsze drążenie go będę stosownie nagradzał.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: COMMANDER » 11 cze 2012, 15:37

Hamburg Mod 3.0 też jeszcze nie wyszedł, a robią go hohoho a może i dłużej niż PL Mod, Chiyoko Mod tak samo jeszcze nie gotowy, Idar Oberstein Mod też nie ukończony, Althenrade Mod też go jeszcze nie ma, Munchberg Mod też, Dusseldorf również, New York Mod, Essen Mod. Więc nie marudź że się z tym wleczemy bo wypisane przeze mnie Mega mody też jeszcze nie zostały skończone, i nikt się nie pyta ich twórców kiedy zostaną wydane, a jeżeli już się tak stanie to taki użytkownik zgodnie z regulaminem otrzyma ostrzeżenie tudzież bana.
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Debol » 11 cze 2012, 21:48

Nie oczekuj też od kogos bardzo dobrej grafiki poniewaz mozna zrobic duzo ale na nie wszystko pozwala silnik gry.
http://wygrajgry.pl/ref/66747 Zalogujcie się tu proszę to jest za darmo.
Debol
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 30
Rejestracja: 05 kwie 2012, 22:32
Pochwały: 2

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Apollo » 11 cze 2012, 23:46

Dam swoje dwa grosze a już dosyć długo jestem na forum. Na PL-moda generalnie nie czekam. Wyjdzie albo nie. Dlatego też nie poganiam Twórców. Ale najbardziej wkurzające jest to że są niepoważne "kroki" Teamu. Po co był tworzony temat POLAND 1952-2012 MOD gdzie można było zadać pytania odnośnie PL-Moda jak nikt nie uzyskał odp a temat się zamknęło? :roll: Przedstawienie modeli, filmiki na youtubie niektórym robią smaka a jak ktoś zada pytanie o to czy w ogóle mod wyjdzie to od razu odzywają się...nie wiem jak nazwać takich userów: lizodupami czy obrońcami...

Jak taki jesteś cwany zrób lepsze, oni robią tyle ile mogą, nie każdy 24/7 robi modele bo jakiś Krytyk za dyche chce oczywiście każdego zdanie się liczy ja tu nic do ciebie nie mam wyraziłeś swoją opinie


1 zdanie a 2 przeciwieństwa. Z jednej strony Krytyk to cwaniak za dyche ale StormChaser nic do niego nie ma bo wyraził swoją opinie? A raczej zadał pytanie. No ale post nabity na konto Storma a wypowiedź ma się nijak do pytania/ O_o DAFQ is this

Reasumując: Było wiele tematów na temat PL-Moda które tylko nabijały niektórym posty. Może jednak przyjmie się jedną taktykę odnośnie informowania. Czyli w odpowiednim temacie niech da jaką cząstkową informację na temat modyfikacji i od razu niech temat będzie zamykany albo niech nie udziela się informacji w ogóle. Bo trochę niepoważne jest dawanie możliwości zadawania pytania a potem cisza.
Kontakt: 41399215
Awatar użytkownika
Apollo
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 426
Rejestracja: 25 lut 2009, 12:13
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 22

Re: Nowa odsłona - PL MOD (aktualna wersja: v0.99.1b)

Postautor: Paulus911 » 12 cze 2012, 06:57

Apollo pisze:Dam swoje dwa grosze a już dosyć długo jestem na forum. Na PL-moda generalnie nie czekam. Wyjdzie albo nie. Dlatego też nie poganiam Twórców. Ale najbardziej wkurzające jest to że są niepoważne "kroki" Teamu. Po co był tworzony temat POLAND 1952-2012 MOD gdzie można było zadać pytania odnośnie PL-Moda jak nikt nie uzyskał odp a temat się zamknęło? :roll: Przedstawienie modeli, filmiki na youtubie niektórym robią smaka a jak ktoś zada pytanie o to czy w ogóle mod wyjdzie to od razu odzywają się...nie wiem jak nazwać takich userów: lizodupami czy obrońcami...

Jak taki jesteś cwany zrób lepsze, oni robią tyle ile mogą, nie każdy 24/7 robi modele bo jakiś Krytyk za dyche chce oczywiście każdego zdanie się liczy ja tu nic do ciebie nie mam wyraziłeś swoją opinie


1 zdanie a 2 przeciwieństwa. Z jednej strony Krytyk to cwaniak za dyche ale StormChaser nic do niego nie ma bo wyraził swoją opinie? A raczej zadał pytanie. No ale post nabity na konto Storma a wypowiedź ma się nijak do pytania/ O_o DAFQ is this

Reasumując: Było wiele tematów na temat PL-Moda które tylko nabijały niektórym posty. Może jednak przyjmie się jedną taktykę odnośnie informowania. Czyli w odpowiednim temacie niech da jaką cząstkową informację na temat modyfikacji i od razu niech temat będzie zamykany albo niech nie udziela się informacji w ogóle. Bo trochę niepoważne jest dawanie możliwości zadawania pytania a potem cisza.


Odpowiedzi odnośnie pytań na temat PL Moda są na tej stronie http://emergency.gry-online.pl/index.ph ... ywiadplmod
:!: :!:
To se ne vrati...
Awatar użytkownika
Paulus911
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1414
Rejestracja: 22 kwie 2012, 09:52
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 46

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron