jak do lublinka strazy pozarnej dodac np gasnice

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Postautor: Robert18gol » 25 kwie 2010, 13:40

to jest tylko ustawiona sceneria tych pachołków i barier nie możesz dodać do wozu bo to jest tylko i wyłącznie do mapy tak jak budynki itp to co możesz dodać masz w opcji w opcji edit traits czegoś czego tam nie ma nie możesz dodawać
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Postautor: Frogger » 30 kwie 2010, 20:56

Gryzon15... Nie chcę Cię obrażać, ale czy Ty zdrowo i racjonalnie myślisz? Toż dodajesz wszystko tak samo (strażaka, inżyniera) jak policjantów z ruchu drogowego do pojazdu prewencji. Wszystko musisz analogicznie robić jak podane są przykłady na forum i musisz do tego użyć trochę wyobraźni i myślenia.
Myślenie nie boli - uwierz mi! ;)

Dzięki tym wcinkom w różnych tematach wprowadzasz zamieszanie, bo w kilku różnych tematach wypisujesz ciągle te same problemy.

Mi się udało dodać inżyniera do lawety (edytując sam plik XML - wiedzę do edycji zaczerpnąłem z tematu: http://emergency.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?t=3770, gdzie wszystko jest opisane. Jedyna bolączka jest ta, że trzeba umożliwić wejście do pojazdu inżynierowi, który wyszedł z pojazdu i nie może do niego wrócić! (najprawdopodobniej trzeba w edytorze dodać komendę do lawety i tyle :) )
:?: CZYTAŁEŚ TO? :?:
Redaktor Naczelny portalu - http://eLightbars.pl
Awatar użytkownika
Frogger
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 269
Rejestracja: 03 maja 2009, 20:06
Lokalizacja: Pasłęk k. Elbląga
Pochwały: 22

Postautor: midchalek96 » 04 lip 2010, 10:16

a jak zrobic w edytorze, zeby byla mapka podstawoa z em4 bo chcialem sobie kolo bazy dodac kilku kryminalnych? :wink:
midchalek96
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 11
Rejestracja: 30 cze 2010, 17:52

Postautor: PSP Tarnobrzeg » 04 lip 2010, 10:21

Chodzi ci do PL Moda?
Więc tak:
Wchodzisz w moj komputer :arrow: program files :arrow: sixteen tons entertainment :arrow: emrgencyn 4 :arrow: data :arrow: maps :arrow: i kopijuesz pliki :
freeplay.dds
freeplay.e4m
freeplay.eft potem kilkasz dwa razy w stecz :arrow: potem wchodzi w folder mods :arrow: potem w folder PL Mod :arrow: maps
i wklejasz tam pliki które wcześniej kopiowałeś potem już masz orginalną mapkę :wink:
Awatar użytkownika
PSP Tarnobrzeg
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 974
Rejestracja: 30 kwie 2009, 13:00
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Pochwały: 37

Poprzednia

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości