POMOC-przetwarzanie

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

POMOC-przetwarzanie

Postautor: kionio » 06 lut 2011, 20:54

Cześc założyłem ten temat bo chciałem się spytać jak np: otworze za pomocą paint karetke mb sprinter to w grze jest r a ja zmieniłem na S i zmieniłem nazwe na karetce i teraz gdy zawsze odpaliłem to to było pudełko i same sygnały i chciałem prosić o pomoc jak poprostu to zmienić by w grze było to co ja zmieniłem na karetce..Za pomoc plus
:wink: :wink: :wink: :?: :!:
Stworzył Poradniki do ERS Berlin i Wegberg V4.0

Wkrótce Poradnik do Bamberg 2.0 i Manhattan Modification
kionio
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 116
Rejestracja: 24 sty 2010, 16:54
Lokalizacja: Tuchów/Tarnów

Re: POMOC-przetwarzanie

Postautor: piotrekk » 06 lut 2011, 23:02

Ja za to mam taką propozycję [przecinek] abyś zaczął pisać po polsku i stosował znaki interpunkcyjne bo Twój język jest mało zrozumiały[kropka] Do tego jeszcze taka uwaga [przecinek] żebyś przed umieszczeniem posta przeczytał go ze 3 razy [kropka]
Awatar użytkownika
piotrekk
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 714
Rejestracja: 20 wrz 2008, 08:23
Lokalizacja: [WPR] Piastów
Pochwały: 35

Re: POMOC-przetwarzanie

Postautor: gagar » 07 lut 2011, 00:10

Dokładnie jak pisze piotrekk nie rozumiem co ty napisałeś cytat,,otworze za pomocą paint karetke mb sprinter'' chodzi ci o model czy o teksturę? Bo modelu w paincie chyba nie otworzysz wyrażaj się dokładniej.
Dokładnie to nie wiem o co ci chodzi ale mogę wywnioskować że chciałeś zmienić literkę R na S w teksturze MB sprintera. Jeśli tak to wystarczyło edytować teksturę w paint i ją nadpisać ,a co ty nawywijałeś że masz jakieś pudelka to nie mam pojęcia. Pewnie też nie zrobiłeś kopi danego edytowanego folderu a jeśli się nie znasz i tak grzebiesz to potem mogą być fatalne skutki ( między innymi że coś nie działa lub tak jak napisałeś masz jakieś pudełka).
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: POMOC-przetwarzanie

Postautor: Carman » 07 lut 2011, 15:39

Z tego co z trudem zrozumiałem tu:
kionio pisze:i zmieniłem nazwe na karetce

wynika, że zmieniłeś nazwę pliku np. ze sprinter06ambu.png na sprinterR.png i w tym momencie plik modelu nie widzi swojej tekstury (w tym przypadku musi się nazywać sprinter06ambu.png). W efekcie gra wyświetla biały model.
PS: To co napisałem to tylko przykład. Nie wiem jaki model edytowałeś, więc nazwy plików mogą być inne.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Re: POMOC-przetwarzanie

Postautor: kionio » 14 mar 2011, 09:39

Dzięki ale sam już umiem to robić nie jestem mały lecz 15 latek i wiem co umiem już dużo nauczyłem się teksturowania i dużo rożnych funkcji w edytorze np:belki,światła otwieranie i zamykanie , rozbudowa mapy lub pojazdu itd..


Polak jak chce to potrafi >> K
PSP TARNÓW OSP TUCHÓW
Stworzył Poradniki do ERS Berlin i Wegberg V4.0

Wkrótce Poradnik do Bamberg 2.0 i Manhattan Modification
kionio
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 116
Rejestracja: 24 sty 2010, 16:54
Lokalizacja: Tuchów/Tarnów


Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron