Jednostki

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Jednostki

Postautor: zielonozz » 14 kwie 2011, 11:27

Czy da się przenieść jednostki straży pożarnej z PL_MOD_v0.99.1beta do PL_Mod_v0.85 proszę o odpowiedź.

I dzięki jeszcze raz że we wszystkim tak chętnie pomagacie .

-- Czw Kwi 14, 2011 11:27 am --

Pomocy jak da się to jak + leci oczywiscie
zielonozz
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:04

Re: Jednostki

Postautor: Rudy529 » 14 kwie 2011, 12:34

Da się ,przenosisz folder pojazdu do folderu w którym chcesz aby był i w edytorze ładujesz Pl moda,F1/Vehicles/wybierasz kategorię gdzie wrzuciłeś ten pojazd co chciałeś/New i tam na dole po lewej klikasz pierwsze Browse i wyszukujesz plik tego pojazdu który chcesz dodać . Chyba będę musiał napisać jakiś poradnik bądź odsyłać do poradnika gagara i Roberta , gdzie tak mi się zdaje,napisali jak to zrobić a jak nie to ja napiszę .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Jednostki

Postautor: zielonozz » 14 kwie 2011, 13:45

a daje te poradniki

bo niby w edytorze są pojazdy tylko bez kół ale w grze ich nie ma
zielonozz
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:04

Re: Jednostki

Postautor: Robert18gol » 14 kwie 2011, 13:59

a daj te poradniki a nie ma opcji szukaj? trzeba się usamodzielnić. popatrzeć na forum i na stronie głównej. :P http://emergency.gry-online.pl/ po lewej stronie pisze ci. Tworzenie modów tworzenie modeli tworzenie misji i poradnik do edytora.
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Re: Jednostki

Postautor: zielonozz » 14 kwie 2011, 14:53

wiem już wsadziłem pojazdy wszystko działa koła są ale nie ma syren a więc robiłem tak jak w poradniku słowo w słowo włączam grę chcę włączyć moda i pojawia sie script error robię anuluj swobodna gra i na pojazdach są tylko komendy HQ , ta strzałka i wysadź jednostki z pojazdu a strażacy mają tylko do samochodu i tą strzałkę
zielonozz
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 25
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:04


Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron