Syrena w radiowozie

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Syrena w radiowozie

Postautor: Obama911 » 03 cze 2011, 07:56

mam pytanie jeśli udało mi się stworzyć samochód np radiowóz to co zrobić aby miał on syrenę (sygnał dźwiękowy) bardzo proszę o pomoc
Obama911
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2011, 21:28

Re: Syrena w radiowozie

Postautor: WojteQ » 03 cze 2011, 11:45

Musisz w pliku Mod>Scripts>SoSi.script dodac odpowiedni wpis... Tylko tyle mogę Cie poratować ponieważ nie bardzo wiem jak to wytłumaczyć. Zrób sobie kopie zapasową tego pliku i tam zobacz co i jak i pokombinuj :)

Autor postu otrzymał pochwałę
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Syrena w radiowozie

Postautor: gagar » 04 cze 2011, 17:21

Tak jak napisał WojteQ
A jak byś chciał dodać nową syrenę którą sam zrobiłeś lub ściągnąłeś z internetu to musisz najpierw wrzucić ją do folderu Mod/Pl Mod/audio/FX/sirens.
CO do dodania syreny tak prościej: zanim zaczniesz zabawę zrób kopię zapasową pliku!
1. Otwieramy plik sosi notatnikiem i szukamy na liście wozu w którym chcemy zmienić syrenę ( przykładowo Jelcz 422 GCBA ) punkt nr.1 ( zaznaczone na zdjęciu )
2. Przechodzimy do punktu nr.2 i zapamiętujemy oznaczenie GTF 11 ( tak jak na focie ).
Obrazek

3. Schodzimy niżej i będziemy mieli troszkę inna kombinację niż listę i szukamy kombinacji o oznaczeniu GTF 11 ( jelcz 422 GCBA ) foto niżej.
4. Nazwa Jelcz422.wav to nazwa syreny wystarczy ją zmienić na inną prawidłową i zapisać plik.
Obrazek



Gdy dodajemy syrenę do nowego wozu wystarczy skopiować zaznaczone miejsca tak jak są na fotach ( linijka na liście ( foto nr.1) oraz czerwony prostokąt ( foto nr.2 )
wkleić na końcu listy w zależności o danej służby i odpowiednio pozmieniać nazwy ( wozu, Oznaczenia ( GTF ) i syreny.
Pamiętajmy że wklejając nową kombinacje musi być ona jak reszta czyli takie same odstępy pomiędzy itd.

Jak coś zamieszczam link do zdjęć http://www.wrzucaj.com/666351

Wystarczy o jedną spację za dużo lub wielkość literki i syrena może nie działać. :(

Autor postu otrzymał pochwałę
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95


Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron