Problem Graficzny

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Problem Graficzny

Postautor: StormChaser » 15 paź 2011, 19:09

Witam, zapewne było już na tym forum ale z moimi świetnymi umiejętnościami szukania nie znalazłem rozwiązania, a więc mam grafikę RADEON X1550 i na najnowszych sterach gra działa niestabilnie, tzn. że jedzie powiedzmy pojazd do wypadku, i nagle tekstury zanikają robią się żółte krechy, a na starych sterach jest dobrze, ale niestety inne gry i programy wtedy są nie stabilne, a nie wygodnie co chwile instalować to i to, to jest męczące
Proszę o pomoc
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Re: Problem Graficzny

Postautor: piterh12 » 16 paź 2011, 08:01

Hmmm... Nie wiem, może popróbuj z ustawieniami graficznymi gry, np. rozdzielczością, poziomem szczegółów itp. Tak to sam nie wiem... U mnie po prostu gra się wyłączała po pierwszych filmikach, ale reinstalka sterów pomogła. Ale to parę lat temu było.
piterh12
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 56
Rejestracja: 30 mar 2010, 18:01

Re: Problem Graficzny

Postautor: StormChaser » 29 paź 2011, 14:01

No tak, ale jak wgram stare stery to jest ok, ale wtedy dużo innych programów nie działa poprawnie, a nie ma sensu co chwile instalować sterów na nowo, bo to zajmuję troche czasu, dodatkowo próbowałem mieć dwa różne sterowniki na jednym komputerze, stare i nowe, niestety nie przyniosło to żadnych efektów, a co gorsza same problemy, miałem bardzo częstwo przy włączaniu WMP i innych gier i programów, BLUE SCREENA, bo deinstalacji sterowników od OMEGI wszystko wróciło do normy :D Może skuszę się jak naprawde nie będzie w co grać, i zainstaluje stare sterowniki, a jak narazie to proszę o jakieś odpowiedzi które bez tego mogą mi pomóc
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72

Re: Problem Graficzny

Postautor: waldekpolkowice » 01 lis 2011, 20:56

Może spróbuj zainstalować takie sterowniki które by odpowiadały i grze i tym programom na pewno się jakieś znajdą...
Najlepszą niespodzianką jest brak niespodzianek
MAM NOWE GG. MOJE GG - 47676401
Facebook Waldemar Szańkowski
Awatar użytkownika
waldekpolkowice
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1958
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:18
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 65

Re: Problem Graficzny

Postautor: StormChaser » 02 lis 2011, 16:14

Gra przyjmuje tylko stery z 2006 roku, robiłem 2007 i już ta grafika latała, a tak wogóle proszę o przeniesienie do działu Emergency 4 , bo pomyliłem tematy
http://datingsidorsingel.com/
Awatar użytkownika
StormChaser
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2112
Rejestracja: 17 wrz 2010, 20:26
Lokalizacja: Jaslo
Pochwały: 72


Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron