Mkad map

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Mkad map

Postautor: Deeway » 01 kwie 2012, 13:59

siemka mam problem, misja wypadek sam. lewy dolny róg ekrany, helikopter na liniach wysokiego napięcia, ranny w powietrzu, jak się ich pozbyć? :?:
A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie ja jestem.
Wolsztyn112
Pomogłem?To daj proszę pochwałę :)
Deeway
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 231
Rejestracja: 21 paź 2009, 16:31
Pochwały: 9

Re: Mkad map

Postautor: Przypkanin98 » 08 kwie 2012, 15:47

Usuń w edytorze ten wypadek lub linie wysokiego napięcia i powinno być Git.
Żeby usunąć wypadek to musisz,odpalić Edytor Em4 :arrow: Modifications na samej górze :arrow: szukaj MKAD map :arrow: Jak się załaduje to naciśnij na "_Map" :arrow: "Load map" :arrow:
Wyskoczy pytanie i naciśnij "No",załaduje się mapa :arrow: szukaj tego wypadku :arrow: usuń ofiary i wraki samochodu :arrow: usuń w Tiggers(F3)nazwę wypadku(jak będziesz szukał to ci się zaznaczy zielone pole. :arrow: zapisz w edytorze(_Map :arrow: _Savemap i plik e4m. i powinno być dobrze.A jak nie chcesz usuwać to:Map properties (Shift+F9) i naciśnij na jakąś z tych rzeczy po prawym górnym rogu,jak znajdziesz to postaw punkt helikoptera (Medycznego) chyba nazwa RHC.Ustaw 2 punkty
(Gdzie helikopter przyleci i drugi gdzie wyleci z poza mapy.To najlepiej ustaw gdzie nie ma linii wysokich napięć i zapisz i powinno być dobrze.Albo i nie wysyłaj helikopteru :wink: albo i przęslij koło wypadku helikopter. gdzie był zdala od tych linii wysokiego napięcia.Albo i te linie usuń i zapisz.Mam nadzieję że dasz radę <:)
Awatar użytkownika
Przypkanin98
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 728
Rejestracja: 21 mar 2012, 18:27
Lokalizacja: Przypki/Tarczyn niedaleko Piaseczna,Grójca
Pochwały: 30


Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron