PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: domcio98 » 30 kwie 2013, 12:40

musisz założyć AODO ;p
"JRG 3 Kielce to moje życie"
domcio98
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 813
Rejestracja: 31 maja 2011, 19:30
Lokalizacja: Kielce
Pochwały: 28

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: Marcelino58372 » 07 maja 2013, 22:52

Pytanie/Propozycja:
Skoro PL-Mod robi modele jakości znacznie przewyższającej standardy Emergency 4, czy nie pomyślał o tym, aby wymodelować również wnętrze pojazdu i dać w oknach przeźroczystą teksturę?
Marcelino58372
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 29
Rejestracja: 02 lis 2012, 13:48
Pochwały: 2

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: fireman » 07 maja 2013, 23:01

wtedy pojazdy jeździły by puste, a jak by dali modele ludzi to by były cały czas, nawet jak by strażacy wysiedli...
GG:13334577
:)
fireman
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1157
Rejestracja: 27 sie 2007, 09:19
Lokalizacja: Legnica
Pochwały: 45

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: woprowiec » 08 maja 2013, 18:26

albo pisać skrypt na wysiadanie
Kontakt: GG:38182658
Czy sie stoi czy sie leży, zawsze tlenu sie należy
Awatar użytkownika
woprowiec
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 316
Rejestracja: 29 cze 2012, 21:11
Lokalizacja: iława
Pochwały: 9

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: osp » 08 maja 2013, 18:47

woprowiec pisze:albo pisać skrypt na wysiadanie


to go napisz to jest praktycznie nie realne ale jak zrobili to w motorze w la to zrobić paru takich co widać i by wysiadali :|
Awatar użytkownika
osp
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Łuków
Pochwały: 8

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: konzo » 08 maja 2013, 19:45

Zastanawialiście się ile to bedzie wiecej poly i jakie to bedzie obciążenie dla kompa? Pomysł dobry ale praktycznie nie do wykonania
GG: 12587018 :D.

"Iść tam skąd wszyscy uciekają"
Awatar użytkownika
konzo
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 206
Rejestracja: 03 cze 2011, 21:25
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 8

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: domcio98 » 08 maja 2013, 20:46

każdy pojazd musiał by zawierać 2 modele, czyli z załogą i pusty ;p a raczej dużo osób nie pogało takimi modelami na słabszych komputerach
"JRG 3 Kielce to moje życie"
domcio98
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 813
Rejestracja: 31 maja 2011, 19:30
Lokalizacja: Kielce
Pochwały: 28

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: gagar » 08 maja 2013, 21:08

Ja jeszcze rozumiem gdyby mod miał już wszystko, ale jest jeszcze tyle rzeczy normalnych do zrobienia to wymyślacie gwizdkę na niebie..
Nie będzie wnętrza kabiny z szybą i siedzącą w środku osobą bo:
po pierwsze nie mamy tak zaawansowanych skryptorów.
po drugie nie ma na takie wymyślanie czasu. ( lepiej by było zrobić otwierane skrytki na sprzęt ).
Wystarczająco że na model trzeba czekać trzy miesiące.
uważam dyskusję za skończoną.
pozdrawiam,
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: tomalapt » 09 maja 2013, 15:42

Coś jest chyba nie tak... O ile mi wiadomo PL-MOD Team istnieje ok 4-5 lat, w chwili obecnej angażuje 8 osób, łącznie w historii PL-MOD Teamu było kilkudziesięciu członków.
Powyższe liczby szokują, szokuje szczególnie fakt, że z taką załogą, w takim czasie nie została wydana wersja 1.0. Cała otoczka wokół tej modyfikacji to jedno wielkie nieporozumienie. Odwiedzam to forum od paru dobrych lat i ciągle ten sam cyrk pod tytułem "Już wkrótce PL MOD 1.0".
Tradycyjnie pod moim postem znajdą się odpowiedzi: "jaki ty jesteś dziwny", "sam zrób moda", "wspieraj chłopaków bo poświęcają swój wolny czas"...
Nie mam zamiaru Wam niczym dogryzać, choć mój post ma takowy charakter. Staram się tylko być szczery w swoich wypowiedziach.

Taki mały apel, miejcie szacunek do swoich fanów, Emergency nie jest dziś najchętniej grywaną pozycją. Wydaje mi się, że taktyka uważana przez Was za słuszną, wcale nie sprzyja promocji modyfikacji...
tomalapt
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 110
Rejestracja: 14 gru 2009, 19:31
Pochwały: 1

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: waldekpolkowice » 09 maja 2013, 15:43

Jak by do nas nie mieli szacunku to w ogóle pl moda by nie było xD Wypłacz się jakiejś koleżance bo tu takimi żalami nikogo na łaske nie weźmiesz
Najlepszą niespodzianką jest brak niespodzianek
MAM NOWE GG. MOJE GG - 47676401
Facebook Waldemar Szańkowski
Awatar użytkownika
waldekpolkowice
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1958
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:18
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 65

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: tomalapt » 09 maja 2013, 15:50

waldekpolkowice pisze:Jak by do nas nie mieli szacunku to w ogóle pl moda by nie było xD Wypłacz się jakiejś koleżance bo tu takimi żalami nikogo na łaske nie weźmiesz

Tradycyjnie, ktoś przedstawia swoją opinię i jest zrównany z błotem. Z tego co wiem waldek to nie twoje forum i o zamieszczanych tutaj wypowiedziach nie decydujesz. :cry:
tomalapt
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 110
Rejestracja: 14 gru 2009, 19:31
Pochwały: 1

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: domcio98 » 09 maja 2013, 16:01

tomalapt pisze:Coś jest chyba nie tak... O ile mi wiadomo PL-MOD Team istnieje ok 4-5 lat, w chwili obecnej angażuje 8 osób, łącznie w historii PL-MOD Teamu było kilkudziesięciu członków.
Powyższe liczby szokują, szokuje szczególnie fakt, że z taką załogą, w takim czasie nie została wydana wersja 1.0. Cała otoczka wokół tej modyfikacji to jedno wielkie nieporozumienie. Odwiedzam to forum od paru dobrych lat i ciągle ten sam cyrk pod tytułem "Już wkrótce PL MOD 1.0".
Tradycyjnie pod moim postem znajdą się odpowiedzi: "jaki ty jesteś dziwny", "sam zrób moda", "wspieraj chłopaków bo poświęcają swój wolny czas"...
Nie mam zamiaru Wam niczym dogryzać, choć mój post ma takowy charakter. Staram się tylko być szczery w swoich wypowiedziach.

Taki mały apel, miejcie szacunek do swoich fanów, Emergency nie jest dziś najchętniej grywaną pozycją. Wydaje mi się, że taktyka uważana przez Was za słuszną, wcale nie sprzyja promocji modyfikacji...


Powiem coś, bo ta sytuacja sie powtarza

Jak chcesz to zrób sobie moda i nie płacz
Nie każdy żyje komputerem, wiekszość osób pracuje, to co, mają nie pracować bo ty chcesz moda :?
"JRG 3 Kielce to moje życie"
domcio98
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 813
Rejestracja: 31 maja 2011, 19:30
Lokalizacja: Kielce
Pochwały: 28

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: gagar » 09 maja 2013, 16:18

tomalapt pisze:Coś jest chyba nie tak... O ile mi wiadomo PL-MOD Team istnieje ok 4-5 lat, w chwili obecnej angażuje 8 osób, łącznie w historii PL-MOD Teamu było kilkudziesięciu członków.
Powyższe liczby szokują, szokuje szczególnie fakt, że z taką załogą, w takim czasie nie została wydana wersja 1.0. Cała otoczka wokół tej modyfikacji to jedno wielkie nieporozumienie. Odwiedzam to forum od paru dobrych lat i ciągle ten sam cyrk pod tytułem "Już wkrótce PL MOD 1.0".
Tradycyjnie pod moim postem znajdą się odpowiedzi: "jaki ty jesteś dziwny", "sam zrób moda", "wspieraj chłopaków bo poświęcają swój wolny czas"...
Nie mam zamiaru Wam niczym dogryzać, choć mój post ma takowy charakter. Staram się tylko być szczery w swoich wypowiedziach.

Taki mały apel, miejcie szacunek do swoich fanów, Emergency nie jest dziś najchętniej grywaną pozycją. Wydaje mi się, że taktyka uważana przez Was za słuszną, wcale nie sprzyja promocji modyfikacji...


Co do wypowiedzi użytkowników niżej cieszę się, że jesteście za nami ale nie ma sensu prowadzić takiej dyskusji. ( to raczej do teamu )
Jeżeli chodzi o twoją wypowiedz to powiem tak: od jakiegoś roku jest nowy team który pracuje nad modem ponieważ praktycznie większość osób ze starego teamu już nie wchodzi nawet na forum.
Do czasu reaktywacji grupy w tamtym roku prace nad modem od wydania wersji 99b nie były kontynuowane oprócz zrobienia kilku pojedynczych modeli przez takie osoby jak Carman,Grzeho ja czy młodszy_strażak.
Jeżeli tak chcecie wiedzieć co się dzieje z modem to prace idą żółwim tempem ponieważ mając nawet te 8 osób to tylko połowa coś robi..
Robert jest chwilowo nieobecny więc składanie moda ( różne ustawienia stoją w miejscu )
Co do grupy modelarzy to modele również powstają średnio co 2-3 miesiące.
Ja sam pracuje od 6 do 18 i jestem przed 19 w domu i ogólnie jestem tak zmęczony, że nie mam siły patrzeć na piligony więc model robię średnio 3 miehy.
Robert , Grzeho również pracuje podobnie do mnie, a reszta temu studiuje więc chyba wiecie już dlaczego zajmuje to tyle czasu.

Co do odpowiedzi ,,zrób sobie sam" to nie oszukujmy się jak nie zrobisz jest źle, a jak zrobisz to też jest źle...
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: kwasik96 » 09 maja 2013, 19:49

Jak już taki temat trochę ruszył to ja też się wypowiem. Mimo, że pewnie mnie większość nawet nie kojarzy to często wpadam tutaj na forum i jestem 'na bieżąco'. W tej kwestii popieram tomala.
Jesteście strasznie wrogo nastawieni na krytykę. Nie wiem skąd to się bierze ale wystarczy, że nawet ktoś wyrazi w bardzo delikatny sposób swoje zdanie to jest tak jak napisał tomala zrównany z błotem i powtarzają się znane cytaty właśnie typu "zrób sobie sam", albo żeby się wypłakał gdzie indziej... Nie wiem czego wy oczekujecie. Robicie tego moda już tyle lat, w tym samym czasie wyszło wiele świetnych zagranicznych modów. Jakoś wydaje mi się, że ludzie zagranicą też pracują, studiują, mają własne domy, rodziny etc. a jakoś im się udaje to pogodzić z komputerem i wydawać modyfikacje na naprawdę wysokim poziomie. Tak samo argumenty typu 'nikt z osób będący w PL-modzie kasy za to nie dostaje'. Nie sądzę, żeby gdziekolwiek indziej ktoś dostawał za to kasę. Jak tak mało jest osób do robienia to czemu nie powiększycie teamu?

Mimo iż moja wypowiedź również może być uznana za obrażającą i krytykującą to nie taki ma cel. Napisałem po prostu co sądzę na ten temat. Ja również czekam na tą ostateczną wersję moda i będę to robił nadal, ale wasze ciągłe użalanie się nad sobą jacy to jesteście poszkodowani przez los za to, że to Wy musicie robić tego PL-moda i nie możecie tego pogodzić z życiem prywatnym jest co najmniej śmieszne...
Bez spiny, pozdrawiam.
kwasik96
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 45
Rejestracja: 15 lut 2011, 22:00
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 2

Re: PL Mod 1.0 Demo - pytania, sugestie, opinie

Postautor: zakladblacharski » 09 maja 2013, 20:18

Ale prace nad 1.0 trwają od ok. roku; Po wyjściu 0.99 prace zostały "zawieszone" aż do momentu kiedy Robert "przejął" dowództwo...
zakladblacharski
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron