problem ze skinem vw crafter

Podforum dotyczące PL-Moda.

Moderatorzy: Morpheus, gagar, Robert18gol

problem ze skinem vw crafter

Postautor: Nath » 26 maja 2014, 13:43

Witam,
szukałem na forum rozwiązania mojego problemu ale niestety nic nie znalazłem, albo źle szukałem...
Ściągnąłem sobie model VW Crafter ambulans, dodałem wszędzie pliki Models, Prototypes, Units, Textures, uzupełniłem wpisy w plikach SoSi i freeplaybase.
Problem polega na tym, że po wejściu do gry i kliknięciu na VW crafter gra się wyłącza, a w edytorze gdy wybiorę ten pojazd to nie widać skina tego pojazdu, tylko światła świecą... myśle już nad tym od 2 tygodni i nic, może robie coś źle chociaż dodanie Fiata Bravo, nowego Atego i Skody Superb mi się udało ;)
Tak przy okazji mam też problem z syreną w SKodzie Superb i MErcedesie Atego, pliki dodane do odpowiedniego katalogu i wpisy w SoSi też zrobione, a w grze syreny nie chcą działać :(
Proszę o pomoc ;)
Nath
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 mar 2011, 20:29

Re: problem ze skinem vw crafter

Postautor: gagar » 26 maja 2014, 17:38

Wgraj model od nowa.
Co do syren sprawdź wpisy sosi.
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: problem ze skinem vw crafter

Postautor: Nath » 27 maja 2014, 13:31

Zrobiłem jak radziłeś, model dodałem od nowa, wpisy uzupełniałem jeszcze raz, zrobiłem reinstal Em4 jak i Pl moda, po czym znów dodałem model i wpisy jeszcze raz i dalej jest to samo, nie wiem jaka jest przyczyna :/
Z dodaniem Fiata Bravo nie miałem problemu i działa wszystko skiny wczytuje, syrena działa, jedynie jak policjanci wyjdą z wozu to już nie mogą wejść, ale gdzieś na forum znalazłem już rozwiązanie związane z edytorem ;)
Nie wiem dlaczego tak się dzieje z innymi modelami... Zależy mi na tym Crafterze, Skodzie Superb i tym nowym atego :P
a tak przy okazji to wiesz może jak też dodać heli LPR do Pl moda?? bo mam ściągnięty plik ale nie ma do niego opisu...
Nath
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 mar 2011, 20:29

Re: problem ze skinem vw crafter

Postautor: gagar » 27 maja 2014, 17:59

Co do heli to nie pamiętam tak na oko ;p
W zakładce wyboru modu masz takie coś jak un pack file. Weź kliknij i wybierz craftera. Może zadziała.
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95


Wróć do PL-Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron