Kolejność jednostek

Podforum dotyczące LA Moda.

Kolejność jednostek

Postautor: Pyxis » 20 lis 2010, 10:56

Wie ktoś może, jak zmienić wyświetlające się w grze nazwy jednostek? Ponieważ sam składam sobie grę z różnych modów, zdarza się często, że zamiast np. "Lifeguard truck" pojazd nazywa się "ID_NAME_LIFEGUARD_TRUCK"
Próbowałem dodawać i zmieniać linijki w plikach portraits.xml (foldery lang i specs) jednak nie działa to w większej części, a czasem nawet potrafi zepsuć grę, choć nie ma żadnego błędu skryptowego.
Pomoże ktoś?

EDIT: Już podołałem temu sam, jak ktoś by kiedyś miał ten sam problem - trzeba pododawać linijki w pliku infotext.xml w folderze lang.

Inne pytanie - wie ktoś może, jaki plik odpowiada za kolejność jednostek na liście pojazdów podczas gry?
www.pustamiska.pl - pomóż :)
http://emergency.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=4419&start=420 - już jest odcinek 3x04!
http://www.4shared.com/folder/zV-Pl6vx/Pyxis_Productions.html - Wszystkie komiksy do ściągnięcia!
Awatar użytkownika
Pyxis
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 560
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 11

Re: Kolejność jednostek

Postautor: sernik17 » 06 gru 2010, 14:30

nie freplaybase przypadkiem ?
sernik17
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2010, 13:22
Pochwały: 2

Re: Kolejność jednostek

Postautor: COMMANDER » 06 gru 2010, 16:03

to masz w units przykładowo 080lapdmotorcycle to masz pierwszy na liście motor zgadza się, potem masz 090lapdpatrolcar i to masz crown victorie. Ja u siebie mam np 001GBAMIDLUM potem 002GBA MIDLINER. liczy się kolejność od najmniejszego do największego może być co 1, co 5 jak chcesz.

Autor postu otrzymał pochwałę
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135


Wróć do LA Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości