Wasze opinie na temat screnów Emergency 2012

Rozmowy dotyczące piątej części gry, Emergency 2012.

Re: Wasze opinie na temat screnów Emergency 2012

Postautor: HatorEM » 31 paź 2010, 16:56

Przestańcie już wylewać żale, że karetka jeździ tylko z sanitariuszami. W Europie Zachodniej Jest zintegrowany system ratownictwa. Lekarz jeździ własnym samochodem, bo może dojechać szybciej, niż dwukrotnie większy ambulans. Karetki stacjonują w remizach i mogą być oznakowane w ten sam sposób jak wozy gaśnicze. To wszystko jest dokładnie przemyślane. W Polsce z wielkim poślizgiem powstają CPR-y, ale jednak powstają, dlatego młodym graczom trudno jest zaakceptować takie a nie inne rozwiązanie w grze, bo na co dzień nie widzą, że alarmowo karetka wyjeżdża z remizy, czy też osobowego auta z oznakowaniem LEKARZ.
Poza tym, oceniacie wersję "szemraną" :DDDD
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Re: Wasze opinie na temat screnów Emergency 2012

Postautor: bebek112 » 01 lis 2010, 12:29

a mi się tam podoba
twórcy się namęczyli
najbardziej ciesze się z swobonej gry w której jest mnóstwo zdarzen no i są, aż 3 mapki
BRAWO
bebek112
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 227
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:29
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 5

Re: Wasze opinie na temat screnów Emergency 2012

Postautor: PSP Durham » 20 gru 2010, 15:26

Kupilem ta gre za 20 funtow za polskie to jakies 80 zl ale sprzedałem w ten sam dzien za 5 funtow nic ciekawego te same molede itp .. ogolnie wole Em4 i LA Mod alb PL Mod



Opina 5/10
Lech Kaczyński Has Been Left The Party.
Awatar użytkownika
PSP Durham
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 636
Rejestracja: 17 sty 2009, 15:34
Lokalizacja: POLSKA - Malbork - Anglia - Durham
Pochwały: 9

Re: Wasze opinie na temat screnów Emergency 2012

Postautor: daniel2505 » 20 gru 2010, 19:51

Mnie się akurat gra podoba jest kila nowych rzeczy wielkim minusem według mnie jest problem z czatem nam multi nie działają tam znaki typu ??? tylko jest //// jest generalnie problem ze znakami do których trzeba użyć shifta niektórzy pisali że to przez to że gra jest zrobiona pod klawiaturę qwertz a nie qwerty tylko po co by robili wersję angielską wtedy.
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Re: Wasze opinie na temat screnów Emergency 2012

Postautor: Ghost » 27 gru 2010, 02:13

Jak dla mnie to coś na podobę połączenia Em2 i Em4. Spodziewałem się WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELE wiele więcej. Szkoda, że nie robiło gry to samo studio co Em4 (wiem że upadło). Gra ma pełno niedoróbek . np. nie da się zatrzymać karetki jadącej do bazy z rannym i wjechała mi taka na most pontonowy, a z drugiej strony lekarz jechał i zablokowali most, i ani jeden, ani drugi się ruszyć nie mogli i musiałem misję od nowa zaczynać (a już miałem końcówkę). Po prostu TRAGEDIA :( :twisted: :( :evil: :(
"Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek!"
I want to be a firefighter.
"...ale damy radę Maćki nie są palcem robione." - Niekryty Krytyk
Awatar użytkownika
Ghost
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 61
Rejestracja: 06 gru 2010, 17:58
Lokalizacja: NML
Pochwały: 1

Poprzednia

Wróć do Emergency 2012

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron