Opinia

Rozmowy dotyczące piątej części gry, Emergency 2012.

Re: Opinia

Postautor: Fistach » 31 paź 2010, 17:45

ja juz nie mam gry. musisz napisac do innych osob.
Fistach
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:05

Re: Opinia

Postautor: Apollo » 31 paź 2010, 18:29

Jeżeli to prawda że gra ---->prawie<---- nie różni się od E4 to ludzie odpowiedzialni za tę grę ostro tną sobie w ch.a z tymi co tworzą mody z pasji i za darmo!!. Mieli tyle przykładów (z innych modów) jak ulepszyć grę a oni zrobili tylko lifting grafiki i nowe misje?! Nie spodziewałem się cudów ale miałem nadzieje że wprowadzą chociaż zbiorniki na wodę rozdzielacze i trochę skryptów ułatwiających grę (np powrót do bazy tak jak jest to zrobione w Winterbergu, patrole policji w wolnej grze itp). Chyba poczekam aż gra trafi do CD -Actiona czy jakieś innej gazety.
Kontakt: 41399215
Awatar użytkownika
Apollo
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 426
Rejestracja: 25 lut 2009, 12:13
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 22

Re: Opinia

Postautor: COMMANDER » 31 paź 2010, 19:39

Fistach pisze:Po pierwsze producent powiedzial ze nie bedzie edytora a po drugie wersja ktora ja mialem byla wersja taka jak jest w sklepach gdyz bez problemu sie spatchowala.


ekhem wchodząc w link http://www.amazon.com/Emergency-2012-Pc/dp/B003URSUDY i znając podstawy języka angielskiego piszę WYRAŹNIE.

Create your own Mods and Missions using the Scenario Editor
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135

Re: Opinia

Postautor: Fistach » 31 paź 2010, 20:44

Na stronie deep silver nic nie jest napisane o edytorze.
Fistach
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:05

Re: Opinia

Postautor: COMMANDER » 31 paź 2010, 20:46

a geniuszu w emergency 4, dopiero w patchu 1.2 albo nawet 1.3 był edytor i modinstaller.
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135

Re: Opinia

Postautor: Radek_1 » 31 paź 2010, 21:05

Grzeho, skończ z tymi inwektywami.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Re: Opinia

Postautor: Carman » 31 paź 2010, 21:08

To ja się może też wypowiem, chociaż jak na razie nie miałem okazji osobiście zagrać.
Przed premierą nie spodziewałem się rewolucji. Po obejrzeniu screenów i zapowiedzi spodziewałem się nowej grafiki i kilku nowych możliwości. Moje podejrzenia okazały się słuszne, ale nie myślałem, że pod pewnymi względami gra cofnie się w rozwoju. Na przykład brak wyboru jednostek. Argument GRZEHA mnie nie przekonuje. Moim zdaniem ma to na celu właśnie ułatwienie rozgrywki. Gracz nie musi wiedzieć jakich jednostek będzie potrzebował, żeby ukończyć misje. Po prostu ma na mapie wszystko co trzeba. Widzę tu dwa możliwe wyjścia, jeśli Twórcy chcieli by ulepszyć grę. Albo możliwość zmiany poziomu trudności, w którym na wyzszych poziomach trzeba samemu decydować co wysłać, albo mamy na starcie kilka jednostek (np. radiowóz patrolujący dany teren, wozy strażackie z pobliskiego OSP), a w razie potrzeby wzywamy kolejne, które mogą potrzebować dłuższego czasu na przyjazd.
Kolejną sprawą jest sam zamysł rozgrywki. Twórcy przenoszą nas do swoistego czasu apokalipsy. Rozmiary zniszczeń są ogromne, a każde ze zdarzeń dotyka jakiegoś sławnego miejsca. Nie podobał mi się ten pomysł. Nie lubię męczyć się z misją długi czas, żeby nagle wyświetlił mi się komunikat: Za dużo ofiar. Działaj szybiciej. Niestety tutaj Twórcy przesadzili z uproszczeniami. Pierwsze misje powinny być proste, ale widząc niemalże ruiny Katedry w Kolonii dwie ofiary przy niej wyglądaja co najmniej dziwnie. Powinni zrobic jakieś zwykłe misje na początek.
No i sprawa najgorsza czyli brak edytora, ale tu jestem niemal pewien, że Twórcy dodadzą go wraz z którymś patchem.
Ogólnie rzecz biorąc jestem nieco rozczarowany, ale nie zawiedziony. Jeśli cena w Polsce nie przekroczy 40 zł to moge się zdecydować na tą grę.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Re: Opinia

Postautor: lechia_chwm » 31 paź 2010, 21:32

Jeśli cena w Polsce nie przekroczy 40 zł to moge się zdecydować na tą grę.

No na taką cenę to nie licz na początek...
POMOGŁEM? DAJ POCHWAŁĘ
NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE
A MNIE MOBILIZUJE :D

Opanowanie
Perfekcja
Profesjonalizm
Awatar użytkownika
lechia_chwm
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 681
Rejestracja: 28 mar 2009, 13:32
Lokalizacja: I kompania Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku
Pochwały: 17

Re: Opinia

Postautor: Fistach » 31 paź 2010, 21:44

Jak cena sugerowana przez quadriga games to 40 € to mysle ze w polsce ponizej 130 zl nie zejda.
Fistach
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:05

Re: Opinia

Postautor: daniel2505 » 31 paź 2010, 21:46

Mnie osobiście gra się podoba :D lepsza grafika. Nadal jest to strategia w kamapani mamy wszytko co trzeba od razu. Trzeba tylko dobrze dysponować jednostkami . Ciekawy pantent z automatycznym odwożeniem jak się zapakuje rannego lub aresztuje wszystkich poszukiwanych jadą do bazy. sam z początku zgłupiałem ale fajny patnent:D trzeba się przyzwyczaić .Ewakuacja z megafonem też niezła i stawianie taśm w :D Tak jak napisał zari to nie symulator jak fire department tylko strategia skierowana do większej liczby odbiorców.i dlatego jest to uproszczone :D a te tipsy tzn podpowiedzi można wyłączyć że koleś nie gada co robić trzeba :D Jedyną rzeczą w co mnie troszkę wkurzyła to miejsce w helikopterze technika w e4 było miejsce na 4 cywili + 1 ranna osoba a tu mamy 1 i trzeba latać :D kilka razy ale poprzeczka została podniesiona przez twórców .:D
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Re: Opinia

Postautor: WojteQ » 31 paź 2010, 22:23

mi chwilowo sie nie podoba poczekam zobacze moze grzeho ma racje ze trzeba poczaekać..

pzdr :)
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Opinia

Postautor: Snook » 01 lis 2010, 12:35

Wracając do misji.
Tutaj, w em2012 chcieli (jak to napisał Carman) "(...)przenieść nas do czasu apokalpisy.".
Na zdjęciach z gry zamęt i chaos. Misje powinny być jak najtrudniejsze, a są za proste. Nie dość, że za łatwe, to jeszcze ICH jest zbyt mało. Dla mnie, EM4 na najniższym poziomie trudności jest o wiele trudniejsze niż EM2012. Mam nadzieję, że przynajmniej mody będą normalne...
Snook
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:40
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 8

Re: Opinia

Postautor: matma112 » 01 lis 2010, 22:34

Em 2012 zawiodło mnie ale też niektóre rzeczy są fajne a tu minusy i plusy:
Minusy:
1.Mało misji bo tylko 12.
2.Łatwe misje w 2 dni przeszedłem 9 misji ^^.
3.W 10 misji jak się zabije 10 bandytów to przegrana .
4.Mało jednostek
Plusy:
1. Nie trzeba wysyłać jednostek
2.Dobra grafika
3.znacznik gaszenia pożarów
4.Nowe jednostki.
EM 2012 3/5
Jak ktoś ma problem z jakąś misją pisać do mnie na pw odpisze jak najprędzej.
matma112
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 10 paź 2010, 23:50

Re: Opinia

Postautor: T.K. » 02 lis 2010, 08:05

1. Nie dla wszystkich to plus ;)
4. Jakie są nowe pojazdy? Ze screenów wcześniejszych widziałem tylko coś na wzór SATCOM'a ;)
Courtesy
Profesionalism
Respect

N.Y.P.D.
Awatar użytkownika
T.K.
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 845
Rejestracja: 23 paź 2008, 17:41
Lokalizacja: SLU
Pochwały: 43

Re: Opinia

Postautor: Snook » 02 lis 2010, 11:05

Chodzi mu pewnie o nowe modele niektórych samochodów co były w "czwórce" (armatka wodna policji, armatka straży, wóz techniczny).
Snook
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:40
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 8

PoprzedniaNastępna

Wróć do Emergency 2012

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron