Wasze pomysły dotyczące rozwoju forum

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Czy zależy ci na rozwoju forum ???

Tak
91
83%
Nie
7
6%
Nie ma na co nażekać
12
11%
 
Liczba głosów : 110

Wasze pomysły dotyczące rozwoju forum

Postautor: KrajeS » 28 wrz 2008, 14:58

Jak w temacie. wpisujcie swoje pomysły jak można byłoby zachęcić większą ilość osób do rejestracji na forum. mam nadzieję że nie dojdzie do sytuacji gdzie będą wymyślane bezsensowne pomysły tylko w celu nabicia postów. chyba najważniejsze nie powtarzamy pomysłów.

Propozycje:
1) Udział w programie partnerskim i innymi forami o różnej tematyce.
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: Dawideas » 28 wrz 2008, 16:53

Według mnie nie potrzeba ludzi którzy będą udzielać się tylko w tych "dolnych" forach bo to bez sensu. Najlepiej jakby byli fani Emergency i ratownictwa. Oczywiście zależy mi na rozwoju forum, ale nie na ściąganiu połowy Polski tutaj.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: Midlum » 28 wrz 2008, 18:02

Aby obok nowych postów był taki napis na którego można kliknąć: Nowe posty i automatycznie przechodzi do nowcyh postów.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: Zari » 28 wrz 2008, 18:24

Midlum pisze:Aby obok nowych postów był taki napis na którego można kliknąć: Nowe posty i automatycznie przechodzi do nowcyh postów.

masz taką ikonkę po kliknięciu na którą przenosi do nowych postów
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: KrajeS » 28 wrz 2008, 19:07

chodzi mi o pozyskanie fanów pożarnictwa,policji i wszelkich służb specjalnych bo jak to kiedyś radek słusznie napisał że dopuki nie wyjdzie em 5 forum bedzie się wyludniać co powoli widać
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: KrajeS » 29 wrz 2008, 18:58

Co myślicie o tym ;
1) zmienić trochę "przesłanie" forum i prócz emergency dodać działy o pożarnictwie i innych służbach ratowniczych.
2) dodać trochę reklam by zgarniać z forum trochę kasy którą będzie można zainwestować w jakieś konkursy na forum, koszulki forum itp. zdaje się błahostka a jednak sporo ludzi na to "poleci"
3) zmiany szaty graficznej forum na bardziej nowoczesną i atrakcyjniejszą.odblokowanie opcji obrazków w podpisach.ładna szata graficzna zachęca nowych użytkowników do wejścia na forum rejestracji a co za tym idzie wzrasta nasza pozycja w google.

żeby nie było że tylko wymagam z przyjemnością w miarę możliwości pomogę przy wprowadzaniu zmian oczywiście jesli administracja się na nie zdecyduje.radził bym uwzględnić głosy użytkowników jak narazie 10 osób na tak
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: Dawideas » 29 wrz 2008, 19:16

3 wypada z gry, Radek chyba powiedział, że zmieni się szata graficzna jak wyjdzie Em5 a obrazki w podpisach to część regulaminu, w sumie nikogo nie interesuje komiks... znając życie połowa ludzi mieliby obrazki 1024 x 768 albo .gif
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: KrajeS » 29 wrz 2008, 19:21

jeżeli zdecydowałby się na zmianę mógłbym pomóc coś zrobić.

co do obrazków to ograniczyć rozmiar i tyle a jak ktos nie zechce dostosować to można go pokarać ostrzeżeniem.
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: Radek_1 » 04 paź 2008, 00:36

1) Udział w programie partnerskim i innymi forami o różnej tematyce.

Jakieś konkretne propozycje z kim? Nie widzę sensu reklamować się na poralu np. o GTA lub o kuchni greckiej, bo nie sądzę, żeby ktoś stamtąd się tu przeniósł.

2) dodać trochę reklam by zgarniać z forum trochę kasy którą będzie można zainwestować w jakieś konkursy na forum, koszulki forum itp. zdaje się błahostka a jednak sporo ludzi na to "poleci"

Ja bym to zaliczył jako podkupywanie ludzi ;)

3) zmiany szaty graficznej forum na bardziej nowoczesną i atrakcyjniejszą.odblokowanie opcji obrazków w podpisach.ładna szata graficzna zachęca nowych użytkowników do wejścia na forum rejestracji a co za tym idzie wzrasta nasza pozycja w google.

Nie odblokujemy obrazków w podpisach, bo nie widzę sensu. Moglibyśmy userbary max. 3 nieanimowane wprowadzić dla testów, ale znów respektować to jest problem. Szaty graficznej na razie nie zmienimy, poczekamy na Em5. Nie wiem jak Was, ale szata graficzna mnie nigdy nie zachęciła do odwiedzania jakiegoś forum, zawsze wpływ na to ma zawartość merytoryczna. Jeżeli masz jakiś ciekawy pomysł na wygląd forum to zawsze możesz mi podesłać wstępny projekt jakiś na email. Nie interesują nas gotowe style.

1) zmienić trochę "przesłanie" forum i prócz emergency dodać działy o pożarnictwie i innych służbach ratowniczych.

Można, ale czy aby na pewno mamy szanse z innymi forami, które zajmują się głównie tą tematyką? Póki co to jedyny pomysł, który jest wart uwagi.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: KrajeS » 04 paź 2008, 13:52

powiem tylko tyle jak forum się wyludni będzie za późno na zmiany ale skoro jesteś przeciwny wszelkim zmianom to twoja sprawa
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: Radek_1 » 04 paź 2008, 14:22

Nigdzie nie napisałem, że jestem przeciw zmianom, po prostu odpowiadam co sądzę na to. Forum jest po to by dyskutować :)
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Dawideas » 04 paź 2008, 16:00

KrajeS pisze:powiem tylko tyle jak forum się wyludni będzie za późno na zmiany ale skoro jesteś przeciwny wszelkim zmianom to twoja sprawa


Jak na razie to wygląda na to, że to Ty właśnie się poddałeś ;]

Zmiany są dobre jeśli mają uzasadnienie podpierane argumentami.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: KrajeS » 04 paź 2008, 16:29

ja tylko podałem propozycje licząc na to że inni dodadzą swoje lub poprą obecne propozycje a w zaistniałej sytuacji gdzie administracja jest przeciw i pozostałym jest to obojętne.Można stwierdzić że temat się nie poddał lecz zmarł śmiercią naturalną przecież co sam mogę zdziałać
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: down180 » 05 paź 2008, 16:16

KrajeS pisze:forum się wyludni


Nawet jeżeli zostanie 10 userów to i tak będzie to forum na którym będzie można swobodnie podyskutować...
Co do pomysłu to może może jakieś inne kategorie niekoniecznie tylko o ratownictwie (ale i tak nie przejdzie ;d)
Since 2007 - retried.
down180
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 226
Rejestracja: 07 cze 2007, 21:11
Pochwały: 7

Postautor: szron » 24 paź 2008, 08:51

Nikt tu dawno nie zaglądał, więc napisze mój pomysł...
Za każdy temat o piractwie (czyli ktoś mówi, że ma pirata gry i mu nie działa, etc. ) - WARN :!:
To nie jest forum o hackowaniu gier tylko o Emeregency...
Jeżeli komuś naprawdę się ta gra podoba to niech sobie kupi, a jeżeli ktoś żałuje to znaczy że tak naprawdę to nie jest fanem...
Katowice JRG 2
Awatar użytkownika
szron
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 309
Rejestracja: 30 mar 2008, 10:28
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 7

Następna

Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron