Inne forum

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Inne forum

Postautor: RODRIGEZ » 24 mar 2009, 03:16

Czy max ma zezwolenie na materiały z tego forum ?
http://www.plmod.pun.pl/viewtopic.php?pid=3
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: Zari » 24 mar 2009, 16:09

Hmm na materiały powinien mieć pozwolenie twórców a ja takiego nie dawałem więc lepiej będzie jak max po dobroci usunie przynajmniej moje modele. Jeszcze rozumiem jakby byli podpisani autorzy i źródło skąd są te zdjęcia a to jest PRZYWŁASZCZENIE, w zasadzie tym mogła by się zająć prokuratura ale niska szkodliwość społeczna itp więc co najwyżej tamte forum zniknie.
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: Carman » 25 mar 2009, 19:21

Nawet jeśli podpisałby kto zrobił dany model to i tak wolałbym żeby usunął stamtąd moje screeny. TO forum ma w pewnym sensie wyłączność na prezentację mojej twórczości do gry Emergency. Jeśli o mnie chodzi to nawet nie wiedziałem o istnieniu tamtego forum, a to kolejny argument przeciwko niemu. Przywłaszczenie jest tu dobrym słowem. To już nie jest niedopatrzenie tylko kradzież.

PS: Gdybym chciał prezentować moje modele na innym forum to zrobiłbym to sam. Co to za problem się zarejestrować.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76


Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron