Reklamy

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Re: Reklamy

Postautor: Robert18gol » 21 kwie 2011, 21:17

Ja się mogę dorzucić ;D dwa zł w tą czy w tą będzie trzeba to i 30 zł dam ;P (dla reszty forumowiczów) jedno piwo / czekolada was nie zbawi ;) deklarować się
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Re: Reklamy

Postautor: Radek_1 » 21 kwie 2011, 21:45

@Commander
Sms to jest więcej prowizji niż zysku. Za wydane 90zł dostaje się 35zł...

@Robert18gol
Kwestia jest taka, że teraz może uzbieramy, za rok też, ale za dwa, trzy lata jak spadnie popularność Emergency?

Ogólnie trzeba by się zastanowić, czy te reklamy są aż tak bardzo przeszkadzające, żeby rozważać przenosiny. Aktualnie ani ja, ani Wy nie musimy ponosić jakichkolwiek kosztów prowadzenia/użytkowania. Żadnych płatnych usług SMS, czy dostępu do części strony po wykupieniu abonamentu. Trzeba też na to zwrócić uwagę.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Re: Reklamy

Postautor: Snook » 22 kwie 2011, 09:56

Według mnie jest dobrze jak jest. Reklamy czasem denerwują no, ale bez przesady. Ten kto ma Firefoxa pobierze sobie wtyczkę a ci co nie mają... no trudno. Wydaje mi się, że nawet z tymi reklamami forum jest doskonałe, i ktoś, kto naprawdę lubi to forum, po prostu reklamy ma daleko i głęboko. (bez obrazy dla założyciela tematu rozumiem, że reklamy są czasami denerwujące, ale nie mamy na to wpływu.)


P.S.
Przepraszam, że tak często użyłem słowa "reklamy" :)
Snook
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:40
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 8

Poprzednia

Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron