Forum w taptalku

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Forum w taptalku

Postautor: Andrzej11 » 19 maja 2011, 14:10

Yo,

to jest moja pierwsza wizyta.. tak gdzieś od jednego roku...

Mam propozycję aby Administrator który ma dostęp do folderu ftp zainstalował taptalk-a.
Tap talk to aplikacja na androida i apple do przeglądania i mobilnego odpowiadania na tematy. Zainstalowałem na moim forum (na silniku myBB) i działa świetnie, a ktoś kto ma telefon z jednym z tych systemów, pobiera tę aplikacje i ma większe ułatwienie w pomaganiu :) to jest tylko teza. Strona do projektu: http://www.tapatalk.com/

Działa na silnikach:
vBulletin 3.6, 3.7, 3.8 and 4.x
phpBB 3.0.x and 3.1.x
SMF 1.1.11, 1.1.12, 1.1.13, 2.0RC3 2.0RC4 and 2.0RC5
IPBoard 3.0.x and 3.1.x
XenForo 1.0.x
MyBB 1.4 and 1.6

Mam nadzieję że zainteresuje to administratorów, i że mają odpowiednią wersje forum :wink:

Ewentualnie mogę pomóc w instalacji ponieważ jest to cholernie łatwe ;)

Administrator loguje się tutaj: http://www.tapatalk.com/register.php

Jeżeli ktoś ma Android-a może pobrać mobilnego taptalk-a stąd: http://www.multiupload.com/BXZ4DYF5AT

Co prawda jest to wersja na xperie mini pro ale powinna pójść na każdym Androidzie ;)

-- Czw Maj 19, 2011 1:10 pm --

Chyba Admini są rzadko na tym forum... -_-
Masz jakiś problem z grą? No to masz problem ! :]
Awatar użytkownika
Andrzej11
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 92
Rejestracja: 26 lut 2009, 22:44
Lokalizacja: Miechów

Re: Forum w taptalku

Postautor: Radek_1 » 31 maja 2011, 23:56

Przepraszam, temat odwiedziłem, przeczytałem na szybko i miałem odpowiedzieć jak wrócę do domu, ale oczywiście zapomniałem jak zwykle :)
Nie wiem czy to by miało dużo zwolenników, może byś jakąś sondę zrobił i byśmy się wtedy zorientowali? Bo dla 3-5osób nie wiem czy opłaca się instalować, obciążać dodatkowo forum.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Re: Forum w taptalku

Postautor: Carman » 01 cze 2011, 20:25

Powiedz coś więcej o tej aplikacji. W czym jest ona lepsza od przeglądania forum np. w Operze Mini? Osobiście używam telefonu z Windows Mobile i nie narzekam na obsługę forum właśnie w Operze. Powtórzę też pytanie Radka_1: Ile osób faktycznie by z tego korzystało?
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Re: Forum w taptalku

Postautor: Andrzej11 » 07 cze 2011, 20:58

Hmm.. moim zdaniem jest lepsza w ten sposób że zużywa mniej transferu.... Włączasz app-a i idziesz do stron ulubionych i tyle... Odrazu ci się działy wszystkie ładują... Poza tym na pewno by wzrosła ilość wejść na stronę ponieważ ci co przeglądają nowe fora w tap-talku, wchodzą na nie... A ile osób by z tego korzystało... Korzystali by ci którym zależy na forum i mają tap-talka... Chyba nie ważne ile ich będzie ale że będą tacy którym to ułatwi przeglądanie forum xD
Masz jakiś problem z grą? No to masz problem ! :]
Awatar użytkownika
Andrzej11
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 92
Rejestracja: 26 lut 2009, 22:44
Lokalizacja: Miechów

Re: Forum w taptalku

Postautor: Radek_1 » 07 cze 2011, 21:54

Ale dodatkowe aplikacje (w sensie hacki i dodatki) obciążają i spowalniają forum, trzeba też na to spojrzeć.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29


Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron