Konkursyd

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Konkursyd

Postautor: waldekpolkowice » 23 sty 2012, 21:54

Wpadłem na ciekawy pomysł dotyczący konkursów na forum. Podzielę się z tym z wami

Opis pomysłu: Co miesiąc organizowane by były konkursy na naszym forum. Został stworzony by dział KONKURSY. Odbywały by się one w proporcji jeden konkurs na miesiąc. W dziale była by stworzona ankieta do oddawania głosów.

Jakie konkursy? : Były by one bardzo proste. Utworzyłem sam kilka tematów konkursów oto one :
:arrow: Najciekawszy scenariusz wirtualnego zdarzenia
:arrow: Najrealniejsze ustawienie jednostek np. w edytorze bądź w grze
:arrow: Najlepszy model pojazdu , skinu
:arrow: Najwięcej uzyskanych pochwał ( każdą sprawdzał by przewodniczący konkursu czy została ona przydzielona słusznie)
:arrow: Najwięcej zdobytych punktów we freepleyu
:arrow: Najlepiej uchwycony przejazd pojazdu ratowniczego
:arrow: Najlepszy screen z gry

Można wymyślać tematy w nieskończoność. Są one ciekawe oraz związane z naszym forum, em4 modami ;]

Okey super ale jakie nagrody?
:arrow: Nagrodą dla zwycięzcy była by modyfikacja nazwy użytkownik na forum. Gracz mógł by wybrać sobie kolor podświetlenia nazwy, mógł by on iskrzyć błyszczeć się itp... Modyfikacja nazwy trwała by miesiąc czyli do wyłonienia zwycięzcy następnego konkursu.
Uważam że pomysł jest ekstra i pozytywnie wpłynął by na forum? A co wy o tym sądzicie ?
Najlepszą niespodzianką jest brak niespodzianek
MAM NOWE GG. MOJE GG - 47676401
Facebook Waldemar Szańkowski
Awatar użytkownika
waldekpolkowice
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1958
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:18
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 65

Re: Konkursyd

Postautor: Robert18gol » 23 sty 2012, 22:04

Pytanie kto by się bawił w to. Bo ja raczej wątpię i inni dorośli użytkownicy. To była by raczej gratka dla młodszych użytkowników forum, z tym że większość z nich nawet nie potrafiła by dobrze przerobić tekstury a nie mówiąc o realnym ustawieniu modeli w wirtualnym zdarzeniu. przykład jak jakaś jest blokada to po cholerę ustawiają te barierki ostrzegawcze w prostym języku takie biało czerwone. Ja nigdy się nie zetknąłem z czymś takim w realu... dla mnie to nie ma sensu.
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Re: Konkursyd

Postautor: waldekpolkowice » 23 sty 2012, 22:09

Trochę racji w tym masz... ale nadal uważam że pomysł świetny. Można by było zrobić ze 2-3 edycje konkursu zobaczyło by się ile osób jest na takie coś chętnych itd... ew. jeżeli był by mały popyt na ten pomysł został by on usunięty z forum..
Najlepszą niespodzianką jest brak niespodzianek
MAM NOWE GG. MOJE GG - 47676401
Facebook Waldemar Szańkowski
Awatar użytkownika
waldekpolkowice
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1958
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:18
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 65

Re: Konkursyd

Postautor: Radek_1 » 23 sty 2012, 23:26

Hm., no może i byłoby to ciekawe, tylko że ja nie mam czasu prowadzić tego typu konkursów.
Jak by ktoś go przeprowadzał, to ja mogę ewentualnie zmieniać co miesiąc zwycięzcy kolor nicku i range. Zobaczylibyśmy czy były ktoś zainteresowany tego typu zabawą i byłaby dodatkowa atrakcja na forum.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Re: Konkursyd

Postautor: WojteQ » 24 sty 2012, 03:01

Można spróbować. Wybrać 3 osoby do jury i dać kategorie konkursu na ten miesiac i juz. Zobaczymy jak wyjdzie
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53


Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron