Reaktywacja forum

Wpisujcie tutaj swoje problemy, sugestie, pomysły związane z forum

Reaktywacja forum

Postautor: WojteQ » 11 sty 2016, 20:57

Siemka misie pysie.

§1
Po długiej przerwie wchodzę na forum a tutaj cichosza. Prawie nikt nic nie pisze, nic się nie dzieje. Czym jest to spowodowane?

§2
Zawsze martwiły mnie te spory które tutaj miały miejsce. Głównie były spowodowane przepychankami w sprawie modeli. Z czasem człowiek zdaje sobie sprawę że to TYLKO kilka polygonów sklejonych w kupkę. Nie myśleliście o tym żeby stworzyć jednego wielkiego moda? Przecież jakby pozbierać do kupy te wszystkie skrypty, modele, mapy itd, to wyjdzie nam wielka polska modyfikacja. Coś dużo większego niż PL MOD. Jak się na to zapatrujecie? Stworzylibyśmy wielką rodzinkę która robi najzajebistszego moda ever. A prawa autorskie? Wszystko podpisane i ogólnodosępne. No bo jaki jest sens robić model który trzymamy tylko dla siebie?
Chętnie podjąłbym się koordynowania i sklejania takiej modyfikacji. Mam nadzieje że na tyle mi ufacie...
Nie zrozumcie mnie źle ale te pliki v3o zrobiły chyba nam troche wode z mózgu.
Dajcie znac co myslicie. Czekam na wasze odpowiedzi.

§3
Fajnie tu znowu gościć :D

PS: Pisałem do Administratora Radka ws. małego czyszczenia forum. Miewam w pracy na nocnych zmianach trochę czasu więc spróbuję go jakoś zapchać :)
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Reaktywacja forum

Postautor: osp » 11 sty 2016, 21:18

Z całym szacunkiem ja bym wrócił ,jakby ten bajzel został uporządkowany ,ale chciałem ponowić swą prośbę o cofnięcie mi bana za multikonto które kiedyś miałem jak widać bezskutecznie ,zresztą nie tylko ja mam bo inni użytkownicy również dostali. :roll:
Awatar użytkownika
osp
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 775
Rejestracja: 13 sty 2011, 18:31
Lokalizacja: Łuków
Pochwały: 8

Re: Reaktywacja forum

Postautor: WojteQ » 11 sty 2016, 21:20

Ja się zastanawiam czy ruszyć tego na nowo. Więc jak będę konsultować temat z Radkiem to zarzucę temat banów.
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Reaktywacja forum

Postautor: Sebek1994 » 11 sty 2016, 21:25

Ogólnie wszystko ładnie pięknie, ale znając życie, to znowu dla pewnego osobnika coś się nie spodoba i będzie dym.
Awatar użytkownika
Sebek1994
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 349
Rejestracja: 01 sie 2013, 13:30
Lokalizacja: Piecki
Pochwały: 10

Re: Reaktywacja forum

Postautor: Rudy529 » 11 sty 2016, 21:28

Ja jestem za, nie pokazuje się i nie udzielam bo sensu nie ma, wszyscy grają w Em 4 i jestem za tym by udostępniać sobie wszystko, trzymanie tego dla siebie i pokazywanie BO TAK to takie dziecinne, sam nie raz to robiłem ale na złość natrętom. Po drugie forum zabiła krytyka, jedni zarzucają innym różne sprawy i nie jest to grzeczne zwrócenie uwagi na np wygląd pojazdu a bezczelne krytykowanie, przez to autorzy się zrażali i przestali tworzyć albo pokazywać no i się już nie udzielają. Jakby wszyscy olali prawa autorskie i zaczęli udostępniać i tworzyć jedną wielką produkcję to by ruch tu momentalnie ożył, ja z chęcią bym zaczął pracę nad mapką dla wszystkich ale obiekty z oryginalnej gry są tak nudne że nie da się nimi zapełnić mapy by cieszyła oko.
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Reaktywacja forum

Postautor: Robert18gol » 11 sty 2016, 21:52

Jestem za nawet sam się przyłożę do pomocy w sklejaniu tego Moda... Ale jeden warunek bez urazy ale ogarnąć po przez bany dzieciarnie czy aferzystów niech za tą modyfikacje zabiorą się najlepiej ludzie powyżej 20 roku życia którzy mają trochę rozumu w mózgu z którymi bez kłótni i wycieków by się to odbyło Tyle z mojej strony. Dziękuje
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Re: Reaktywacja forum

Postautor: jejfan1 » 11 sty 2016, 22:14

Mimo, że jestem tylko ssawką modeli i map, jestem za :)
jejfan1
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 326
Rejestracja: 02 kwie 2013, 13:43
Lokalizacja: Hrubieszów
Pochwały: 12

Re: Reaktywacja forum

Postautor: 0202prezesmaciek » 11 sty 2016, 23:59

Pomysł jak najbardziej zacny, Smutno było zaglądać na forum raz/dwa na miesiąc i nie zobaczyć nic ciekawego (w porwaniu do czasów, gdzie wchodzenie 2 razy na dobę było niewystarczające).
Pomysł na wspólnego moda - bardzo ciekawy.
Maciex

Zakończyłem prace nad B-B mod.
Obecnie: obijam się.
0202prezesmaciek
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 676
Rejestracja: 05 cze 2010, 14:26
Lokalizacja: częstoooooochowa
Pochwały: 18

Re: Reaktywacja forum

Postautor: drifter » 12 sty 2016, 00:03

Dobry pomysł jestem jak najbardziej za inne narodowości wydały tyle modów: Niemcy, Austriacy, Amerykanie, Anglicy, Holendrzy. A u nas co ? Garstka 3 może 5 modów i tyle. A przecież spokojnie można by było zrobić moda, że innym narodowościom aż by gały z orbit wyszły. Ale żeby tak się stało musi się skończyć "polityka" prywatnych modów. Taka niestety polska mentalność.
Mój Sprzęt 8)
I7-7700K 4.2GHz
Asus Rog Poseidon GTX 1080Ti Gaming SLI
Patriot Viper DDR4 32GB 2400 MHz
Seagate Barracuda 2TB
Windows 10 64bit
drifter
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 131
Rejestracja: 08 lut 2015, 21:22
Pochwały: 7

Re: Reaktywacja forum

Postautor: Parqur » 12 sty 2016, 00:32

Hym.. może to co powiem wyda się dziecinne.. no ale minęło ładnych kilka lat, miesięcy.. może niektórzy zmądrzeli i wydorośleli i zrozumieli że polygony to nie całe życie w szczególności ja.. :) <śmiech>, co do reaktywacji forum jak najbardziej za. co do reszty się nie wypowiadam.
Awatar użytkownika
Parqur
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 305
Rejestracja: 10 gru 2012, 16:43
Lokalizacja: Nowy Sącz
Pochwały: 1

Re: Reaktywacja forum

Postautor: Paulus911 » 12 sty 2016, 00:47

Żeby to wszystko odbudować, najpierw trzeba "żyć w zgodzie" i ponownie stworzyć "rodzinną atmosferę" na forum co już pomału widzę, że jest robione
To se ne vrati...
Awatar użytkownika
Paulus911
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1414
Rejestracja: 22 kwie 2012, 09:52
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 46

Re: Reaktywacja forum

Postautor: kasior_zgr » 12 sty 2016, 00:52

Reaktywacja forum? Świetny pomysł! Wojtek zobacz jaki masz odzew! Może faktycznie forum znów odżyje i będzie tak jak za starych dobrych czasów, kiedy czynnych osób na forum było kilkadziesiąt! Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że jeszcze nie raz się tutaj zobaczymy :)
Mój kanał na YouTube:
http://www.youtube.com/user/Szpaner93

Wyposażenie KPPSP JRG Zgierz:

GBA 2,5/16 Iveco Eurocargo
GCBA 5/32 Man LE 18.280
GCBA 8/32 Tatra 815/PR2
SLRt Iveco Daily
SH-18 Star 200
SH-40 Volvo FM12
SLRChem Mercedes Vario 8140
itd... :)
Awatar użytkownika
kasior_zgr
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 651
Rejestracja: 26 sie 2009, 18:56
Lokalizacja: Zgierz/k Łodzi
Pochwały: 23

Re: Reaktywacja forum

Postautor: Parqur » 12 sty 2016, 00:52

Paulus911 pisze:Żeby to wszystko odbudować, najpierw trzeba "żyć w zgodzie" i ponownie stworzyć "rodzinną atmosferę" na forum co już pomału widzę, że jest robione


Hym "żyć w zgodzie" znając życie to z tym może być różnie, nie ukrywajmy jak toś sobie raz wyrobił złą opinię to taką będzie miał zawsze i do końca z nim :)
Awatar użytkownika
Parqur
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 305
Rejestracja: 10 gru 2012, 16:43
Lokalizacja: Nowy Sącz
Pochwały: 1

Re: Reaktywacja forum

Postautor: gruby2319 » 12 sty 2016, 19:21

Ponieważ wciąż i na okrągło :) gram we wszystkie modyfikacje związane z polskimi służbami ratunkowymi odkąd tylko powstały,chciał bym się dołączyć do pomysłu i REAKTYWACJI FORUM :)
Awatar użytkownika
gruby2319
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 137
Rejestracja: 21 cze 2009, 21:25
Lokalizacja: GDYNIA
Pochwały: 1

Re: Reaktywacja forum

Postautor: mistrz » 15 sty 2016, 23:09

Ja również jestem jak najbardziej za i mocno
trzymam kciuki za to aby to forum odżyło bo
fajnie się tutaj dyskutowało i zawsze można było
liczyć na pomoc innych użytkowników.
Gdyby nie wymyślono elektryczności, siedziałbym przed komputerem przy świeczkach.

Mój sprzęt:
i9-7900X
Gigabyte X299 AORUS Gaming 9
GTX 1080 Ti 2-way SLI
Corsair Dominator Platinum DDR4 2666 CL16 32GB
Corsair RM1000i
SilentiumPC Aquarius X70W
Awatar użytkownika
mistrz
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 915
Rejestracja: 30 lip 2011, 13:10
Lokalizacja: Nie wiem
Pochwały: 11

Następna

Wróć do Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron