Misja 7 Zamieć śnieżna w Monachium

Solucje do Emergency 2012.

Misja 7 Zamieć śnieżna w Monachium

Postautor: Strażak Olek » 10 lis 2010, 23:35

OK

Dostajemy 2 buldożery 2 helikoptery medyczne 1 helikopter techniczny oraz 2 wozy więzienne policji 1 furgon i 2 opancerzone oraz 2 wozy z psem
Mamy 45 minut.Wyładowujemy buldożery i usuwamy śnieg z furgonu niech wysiądzie 1 policjant i przez megafon każe iść do wozów więziennych kiedy śnieg zostanie zgarnięty bierzemy 2 snajperów i jednego policjanta i do grupek ludzi gdy na drodze spotkamy wilka zabijamy snajperem i idziemy dalej. Helikopterem technicznym ściągamy z dachów do do obozu.Po zabiciu wszystkich wilków wysyłamy psy i gdy znajdą helikopterem do obozu i do leczenia

Misja trudna, ale da się
Praca nad solucjami do em 2012 trwa
Strażak Olek
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 37
Rejestracja: 04 paź 2010, 08:27

Re: Misja 7 Zamieć śnieżna w Monachium

Postautor: mentosik1256 » 20 lis 2010, 16:12

Tekst jakby tłumaczony translatorem.
Tworze solucje do misji Emergency 2012
mentosik1256
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2010, 13:58
Lokalizacja: Kraków

Re: Misja 7 Zamieć śnieżna w Monachium

Postautor: Konradinio19 » 27 maja 2014, 15:55

Jakimi jednostkami pozbywaliście się wilków? Można do nich strzelać strzelcami, ale jest to nieefektywne i niebezpieczne dla nich. Próbowałem strzelać snajperem, ale nawet jak mam pokazany celownik nie mogę oddać strzału. Dopiero jak wilki ruszą , żeby kogoś zaatakować to mogę do nich strzelać. Czy jest to jakiś błąd w grze, czy w Emergency wprowadzono "Rules of engagment" i nie wolno strzelać do przeciwników, dopóki nie zostanie się przez nich zaatakowanym? Co więcej, jak pamiętam w EM4 można było swobodnie strzelać do niedźwiedzi polarnych, bez narażania życia swoich policjantów.
Konradinio19
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 33
Rejestracja: 05 lip 2008, 10:46


Wróć do Solucje - Em2012

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron