[MISJA 12] Ateny w ogniu!

Solucje do Emergency 2012.

Dlaczego nie przeszedłeś jeszcze tej misji?

Była za trudna
1
17%
Nie chciało mi się (za długa misja)
5
83%
Nie wiedziałem co trzeba zrobić.
0
Brak głosów
Nie było solucji.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 6

[MISJA 12] Ateny w ogniu!

Postautor: Ghost » 22 sty 2011, 13:12

Misja wydaje się być trudna lecz taka nie jest.

Dostajemy: 1 wóz SCRt, 1 wóz ze zbiornikiem, 1 autodrabinę, 1 wóz z armatką, 1 pojazd dowodzenia samolotem gaśniczym, 1 helikopter policyjny, 1 transporter policyjny,1 więźniarkę, 1 helikopter ratunkowy, 1 karetka, 1 pojazd lekarza, 1 mobilny szpital (1 lekarz i 2 sanitariusze), 1 helikopter medyczny

Ważna informacja: w Em2012 autodrabina ma możliwość gaszenia bez rozkładania drabiny, więc posłuży Nam jako druga armatka wodna, lecz nie może ona schładzać budynków. Może tylko gasić.

Porady: Polecam najpierw włączyć misję w celu zapoznania się z terenem, a dopiero potem zacząć właściwą misję.
:!: Wysyłamy samolot gaśniczy do akcji jak tylko zatankuje i nabierze wody :!: .

Zaczynamy.
Na początku wysyłamy samolot gaśniczy do pożaru znajdującego się najbliżej zabudowy miejskiej. Następnie więźniarkę i transporter policyjny po ludzi znajdujących się na alejce prowadzącej na Akropol (jak ktoś nie wie, to to duże sypiące się coś na wzgórzu). Teraz mój nietypowy plan :idea: (mam nadzieję że nikt przede mną na to nie wpadł :D ): do każdego budynku na końcu zabudowań miasta (tam gdzie miasto przechodzi w las) oprócz ostatniego i po lewej i po prawej przydzielamy strażaka z wężem lub wóz armatką wodną żeby go schładzał. W między czasie wysyłamy ponownie samolot gaśniczy do pożaru znajdującego się najbliżej zabudowy miejskiej. Zabieramy policjantami dwie grupki turystów do więźniarki i wyjeżdżamy na miejsce gdzie zaczęliśmy misję. Jeżeli zatankował, to wysyłamy ponownie samolot gaśniczy do pożaru znajdującego się najbliżej zabudowy miejskiej. Teraz na zmianę wysyłamy helikopter ratunkowy po rannych, których transportujemy na miejsce, w którym zaczęliśmy grę i tam leczymy i samolot gaśniczy do pożaru znajdującego się najbliżej zabudowy miejskiej. Teraz pozostaje zatrzymywanie pożaru samolotem jak najdalej od zabudowań. Jeżeli ogień przedostanie się za pierwszą za miastem ścieżkę szutrową, to wysyłamy tam wóz z armatką i autodrabinę, a jeżeli im nie uda się "cofnąć linii frontu" za tą ścieżkę, to wysyłamy jeszcze wóz ze zbiornikiem i 4 strażakami w środku. Gdy ugasimy wszystkie płomienie misja zostanie ukończona.

Czas:31:17(ogień raz dostał się do zabudowań i miałem kłopoty z ugaszeniem dlatego tak długo)
Analiza: 90,57%(tylko za czas mi potrącili za resztę 100%)
Nagroda:I Przejście gry
II Ekspert od pożarów
"Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek!"
I want to be a firefighter.
"...ale damy radę Maćki nie są palcem robione." - Niekryty Krytyk
Awatar użytkownika
Ghost
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 61
Rejestracja: 06 gru 2010, 17:58
Lokalizacja: NML
Pochwały: 1

Re: [MISJA 12] Ateny w ogniu!

Postautor: tuzin12 » 22 sty 2011, 19:21

to jest bardzo prosta misja ja ją zrobiłem w połowie twojego czasu ( jeśli ktoś nie wie ile to polowa jego czasu to 15 w przybliżeniu ;p)
100% i odznaka za powstrzymanie ognia przed rozprzestrzenieniem się;p
tuzin12
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 27
Rejestracja: 07 sty 2011, 20:27
Lokalizacja: Radom (dokładnie Skaryszew)
Pochwały: 2

Re: [MISJA 12] Ateny w ogniu!

Postautor: michal222 » 03 paź 2011, 17:32

To prosta misja, trzeba tylko wyciąć drzewa przy ścieżce która przechodzi przez las i jest najbliżej zabudowań. Tam gdzie ogień się przedostanie gasić samolotem i wozami. W wolnym czasie można ewakuować budynki na wszelki wypadek.

-- Pon Paź 03, 2011 4:32 pm --

Misja nie jest trudna-wystarczy Szybko zciąć las w 4 punktach (nad ścieżką przechodzącą przez mapę są urwiska, czasami urwiska łączą się z dolnym terenem i tylko w tych miejscach pożar może obejść urwisko) i zacząć gasić samolotem i wozami głębiej położone drzewa. Przy pierwszym zejściu urwiska (najbardziej wysunięty na prawo mapy) trzeba szybko wysłać samolot ponieważ tam już się pali. Jeżeli wszystko zrobi się dobrze to nie trzeba ewakuować ludzi koło miasta-wystarczy w międzyczasie zająć się rannymi cywilami zabierając ich po kolei helikopterem.
Tam gdzie sobie nie radzimy wysyłamy wozy strażackie. Misja 100%
michal222
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 28 mar 2010, 13:17
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Solucje - Em2012

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron