PRL MOD Opinie

Moderator: Robert18gol

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Snook » 25 gru 2010, 14:12

Arafat- ZOMO miało takie maskowanie. To jest moro tylko tego aż tak bardzo nie widać ;)
StormChaser- Pochwałę może przyznawać tylko autor tematu.
Pozdrowienia dla teamu i wesołych Swiąt ! :)
Snook
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 608
Rejestracja: 21 sie 2010, 14:40
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 8

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Arafat » 25 gru 2010, 14:14

Tyle, że moro to bardziej zielonkawo-szare jest :P
Arafat
 

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: stasiek2012 » 25 gru 2010, 14:27

Arafat, w PRLu ZOMO miało takie moro, jakie właśnie jest w PRL modzie.
Tutaj masz fotkę takiego munduru: http://www.zomoza.kgb.pl/hist_wyp_foto/ ... polowy.jpg
Kontakt ze mną na maila: grzesiek_bd@interia.pl lub fb.
Awatar użytkownika
stasiek2012
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1142
Rejestracja: 12 lut 2010, 20:10
Lokalizacja: Brzeg Dolny / k. Wrocławia.
Pochwały: 32

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Arafat » 25 gru 2010, 14:30

Obrazek

Czy to ma cokolwiek wspólnego z biało-szarą masą w grze?
Arafat
 

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Robert18gol » 25 gru 2010, 14:35

Gra nie oddaje wszystkich odcieni kolorów masz swoja odpowiedz. i się kolory zlewają
Założyciel PRL MOD FOR EMERGENCY 4
Ochotnicza Straż Pożarna Szczecin
"Dla Ratownika i pacjenta... im pacjent jest spokojniejszy tym bardziej Jego stan jest niepokojący..."
Awatar użytkownika
Robert18gol
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 1991
Rejestracja: 11 wrz 2009, 09:26
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin / Nowogard
Pochwały: 53

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Morpheus » 25 gru 2010, 14:57

I ja się wypowiem :)

Przed twórcami PRL Moda jeszcze bardzo dużo pracy ... jest masa błędów i niedoróbek, ale wszystkie te problemy są niczym wobec widoku milicyjnej nyski, czy dyskoteki ... milicyjny polonez też rewelacyjnie się prezentuje :) Brakuje mi wielu modeli z czasów PRL-u - a chyba najbardziej milicyjnego dużego fiata w wersji policji drogowej, tajniackiego "borewicza" którego widać w trafficach, wśróg strażackich jednostek kłuje w oczy brak Stara A29, a wśród sił pogotowia brak jest sanitarki na bazie żuka :) Jest kilka słabych modeli - tak jak pisał carman: syrenka do totalnej poprawy ....

Z rażących błędów - Ogórek jest zbyt duży i dlatego się blokuje na przystanku ... w Jelonku 004 koło ma źle ustawiony pivot, niepotrzebne są komendy dla działka bo w grze jest wóz z nasadami.

Brak skinów personelu burzy piękny obraz PRL-u - zwłaszcza jak z milicyjnego poloneza wysiada koleś z napisem POLIZEI na plecach :(

PS Miło że zostawiliście numery taktyczne z OSP Bystrzyca Oławska na Starze 244 GBA ;)
PL MOD - Team Leader
Awatar użytkownika
Morpheus
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 441
Rejestracja: 12 gru 2007, 17:21
Lokalizacja: PL - Wrocław
Pochwały: 8

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Łukasz 995221 » 25 gru 2010, 15:50

Morpheus pisze:I ja się wypowiem :)

Przed twórcami PRL Moda jeszcze bardzo dużo pracy ... jest masa błędów i niedoróbek, ale wszystkie te problemy są niczym wobec widoku milicyjnej nyski, czy dyskoteki ... milicyjny polonez też rewelacyjnie się prezentuje :) Brakuje mi wielu modeli z czasów PRL-u - a chyba najbardziej milicyjnego dużego fiata w wersji policji drogowej, tajniackiego "borewicza" którego widać w trafficach, wśróg strażackich jednostek kłuje w oczy brak Stara A29, a wśród sił pogotowia brak jest sanitarki na bazie żuka :) Jest kilka słabych modeli - tak jak pisał carman: syrenka do totalnej poprawy ....

Z rażących błędów - Ogórek jest zbyt duży i dlatego się blokuje na przystanku ... w Jelonku 004 koło ma źle ustawiony pivot, niepotrzebne są komendy dla działka bo w grze jest wóz z nasadami.

Brak skinów personelu burzy piękny obraz PRL-u - zwłaszcza jak z milicyjnego poloneza wysiada koleś z napisem POLIZEI na plecach :(

PS Miło że zostawiliście numery taktyczne z OSP Bystrzyca Oławska na Starze 244 GBA ;)



Ja mam problem ze Starem z drabiną drabina wgl nie działa i mod jest troche nie dopracowany np personel straży policji i pogotowia i ratunkowego i techników.
Awatar użytkownika
Łukasz 995221
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 167
Rejestracja: 30 sty 2010, 22:23
Lokalizacja: Opoczno
Pochwały: 3

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: gagar » 25 gru 2010, 15:57

Pojazdy typu SD nie działają kwestia ustawień.
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: HatorEM » 25 gru 2010, 16:12

Arafat, aby zobaczyć taki wzorek na mundurze musisz mieć ustawione "camera hack". W domyślnym widoku takiego wzorka na mundurze nie dojrzysz. Ogólnie należy wyjść od tego, że skin ZOMO jest nałożony testowo, bo postacie personelu wymagają przemodelowania.

Morpheus, numery taktyczne na Starze 244 zostały, ale tylko dlatego, że to jest beta. W PRL nie było liter.

Łukasz 995221, ciekawi mnie, gdzie Ty tam widzisz Stara SD, skoro go nie ma. Jest tylko Star SH, ale sam podnośnik nie działa, bo brak skryptu.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Adi85 » 25 gru 2010, 16:28

wnerwiajace sa migajace swiatła drogowe w policji. ułaz do ktorego nie moga wsiasc ludzie.
a tak to nawet nawet zrobione :)
Awatar użytkownika
Adi85
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 60
Rejestracja: 15 lis 2009, 12:49
Lokalizacja: Pruszków
Pochwały: 1

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: HatorEM » 25 gru 2010, 17:09

A gdzie tam są "światła drogowe policji", skoro wtedy była Milicja :D Milicjanci przecież mogą wsiąść, a od podejrzanych są nyski i poldki.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Łukasz 995221 » 25 gru 2010, 18:19

Moja opinia:
Modele 3/10
Skiny 1/10
Mapa 0/10
Misje 2/10
Awatar użytkownika
Łukasz 995221
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 167
Rejestracja: 30 sty 2010, 22:23
Lokalizacja: Opoczno
Pochwały: 3

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Dexter_998 » 25 gru 2010, 23:26

a moja to
modele 4/10
skiny 0/10
mapa 2/10
misje 3/10
Dexter_998
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 666
Rejestracja: 26 wrz 2010, 13:35
Pochwały: 15

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: Rudy529 » 25 gru 2010, 23:36

a moja to
modele świetne
skonów nie oceniać się powinno bo nie ma wszystkich
mapka to oprócz paru zdarzeń i zmienionego ruchu nie podlega ocenie,podlegała by gdyby np. tekstura była zmieniona,a tak za modyfikację mapki piątka a misje,muszę zobaczyć jak są zrobione i skomentuję.
Nic mi tak naprawdę nie przeszkadza w modzie
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: PRL MOD Opinie

Postautor: pawel88lbn » 26 gru 2010, 10:11

Jak dla mnie premiera wypadła słabo. Za wcześnie wydane, niedopracowane, jednym słowem więcej oczekiwałem. Tyle słowami krytyki.

Z drugiej strony to nie ma co się dziwić, bo sami męczyliście twórców, kiedy wyjdzie itd. W sumie co się dziwić skoro 15-letnie dzieci nie potrafią pisać ani czytać. Brawa dla autorów za chęć, poświęcenie i włożoną pracę, a także moje uznanie za pomysły i umiejętności modelarzy.

Życzę Wam jak najlepiej dalszych prac i kolejnych lepszych wersji. Pozdro.
pawel88lbn
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 116
Rejestracja: 13 cze 2009, 12:28

PoprzedniaNastępna

Wróć do PRL Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość