Winterberg - Pytanie o szpital

Podforum dotyczące Winterberg Moda.

Winterberg - Pytanie o szpital

Postautor: Rychu02 » 15 maja 2011, 08:38

Witam, Mam taki pytanie zacząłem grać w winterberg mod-a wersja 6,31 jednak w swobodnej grze po jakimś czasie mam około 20 rannych a ja ich jako tako na planszy nie mam, czy musze coś robić w szpitalu ?? proszę o odpowiedź.
Rychu02
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwie 2008, 12:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Winterberg - Pytanie o szpital

Postautor: Speed60 » 15 maja 2011, 08:58

Nic nie musisz robić. Tak po prostu jest.
Speed60
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2011, 17:52
Pochwały: 1

Re: Winterberg - Pytanie o szpital

Postautor: marcinpchelka » 15 maja 2011, 10:45

i uwazaj na niespodzianki w winterbergu typu dosc duze wypadki ja np ostatnio mialem pozar pociagu z cysternami chociaz mowy nie bylo o tej misji bo w tym modzi jest tak ze ci sie bez niczego pojawiaja rozne misje
www.imprezafm.pl wbijajcie:) najlepsze radio w sieci
Skład JRG Chełmża:
GBA-Renault Midlum 220.15/C 4x2 ISS WAWRZASZEK
GCBA-Scania G420 ISS WAWRZASZEK
SH 25-Man TGL 12.240 Bumar Koszalin
SLRT-Land Rover Defender
SLOP-Nissan Pickup
Awatar użytkownika
marcinpchelka
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 161
Rejestracja: 25 gru 2009, 21:54
Lokalizacja: Chełmża
Pochwały: 7

Re: Winterberg - Pytanie o szpital

Postautor: Rychu02 » 15 maja 2011, 10:54

a powiedzcie mi jest jeszcze takie coś w tabeli z pogotowiem ( chyba ostni obrazek na dole) gdy go wcisne w szpitalu wybiega lekarz i sanitariusz tyle ze jest to wersja 7,6, następna sprawa lekarz ma opcje leczenia ?? te obrazki pokazują w jego menu np: ekg, jakąś strzykawke, stetoskop o co w tym chodzi ?? a i teraz nawet miałem zadanie ze w szpitalu na noszach leżał ranny i gdy sprawdzałem nazwe zadania to był napis: verlegung Polytrauma?? wiecie o co w tym chodzi?? to tak jakoś dziwnie skoro mi przybywa cały czas rannych a ja nie mam ich na mapie...
Rychu02
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwie 2008, 12:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Winterberg - Pytanie o szpital

Postautor: HatorEM » 16 maja 2011, 22:36

Po pierwsze, są chyba ze 3 opasłe wątki o tym modzie, gdzie wszystko jest opisane, ale po co szukać, prawda?

Po drugie, w WEM są misje do wykonania w szpitalu. Napis, który cytujesz dotyczy "urazu wielonarządowego", więc wtedy właśnie trzeba nacisnąć na ikonę z oświetloną salą operacyjną. Wtedy pojawia się zespół lekarski (fioletowe kitle) i trzeba nimi leczyć pacjenta z tym urazem. Jak masz krwotok na sali szpitalnej to podobnie się robi.
Dokładnie zdarzeń ze szpitala nie pamiętam. Funkcje dodatkowe z leczeniem specjalnym samego lekarza nie wiem, czy działają prawidłowo poza szpitalem. Wiem, że działa wezwanie sanitariuszy do poszkodowanego. Musisz potrenować na osobach ciężej rannych, z krwotokiem.

Po trzecie, w WEM trzeba non stop kontrolować mini-mapę i każdy niespodziewany dźwięk, odgłos, bo nie wszystkie zdarzenia zapowiada dyspozytor! Czasem jest tylko informacja tekstowa, czasem komunikat radiowy. Tylko zdarzenia wywołane przez dyspozytora są na mini-mapie. Pozostałych brak.
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Re: Winterberg - Pytanie o szpital

Postautor: Rychu02 » 17 maja 2011, 09:06

Ok dziekuje za pomoc :)
Rychu02
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwie 2008, 12:52
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Winterberg Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron