Winterberg Configurator - pytania

Podforum dotyczące Winterberg Moda.

Winterberg Configurator - pytania

Postautor: pierzchala66 » 15 gru 2011, 23:53

Witam.
Ostatnio grzebiąc sobie w plikach Winterberga, znalazłem i zainstalowałem program Winterberg Configurator. Szukałem na tej stronie informacji na temat tego narzędzia, ale nic konkretnego nie znalazłem. I tu pojawia się moje pytanie do starszych stażem graczy Winterberga: Do czego służy Winteberg Konfigurator i co można zrobić za jego pomocą? Za dogłębną odpowiedź oczywiście dam plusa :)
pierzchala66
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2009, 10:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Winterberg Configurator - pytania

Postautor: waldekpolkowice » 16 gru 2011, 08:02

http://faq-winterberg-mod.redio.de/de/t ... rator.html configurator to program który umozliwia ułatwia lub daje ustawienia w grze multiplayer..
Najlepszą niespodzianką jest brak niespodzianek
MAM NOWE GG. MOJE GG - 47676401
Facebook Waldemar Szańkowski
Awatar użytkownika
waldekpolkowice
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1958
Rejestracja: 01 lip 2011, 19:18
Lokalizacja: Polkowice
Pochwały: 65

Re: Winterberg Configurator - pytania

Postautor: v0jciech88 » 09 sty 2012, 10:10

Witam, mógłby ktoś podać link do działającego downloadu configuratora?... Cały wieczór wczoraj szukałem i nigdzie nie ma... Na stronie moda (link wyżej) link do downloadu jest uszkodzony... a nigdzie indziej go nie ma...

A jednak jest... tylko na forum... nie ma sprawy, szybki kurs niemieckiego i już wiem, że tu jest działający link:
http://forum.winterberg-mod.com/index.php?page=Thread&threadID=8630
v0jciech88
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:01

Re: Winterberg Configurator - pytania

Postautor: HatorEM » 28 sty 2012, 21:21

Konfigurator nie tylko jest do Multiplayera. W nim ustawia się szczegółowe parametry gry. Wersję językową. Od rozdzielczości po liczbę i typ zdarzeń, jak również rodzaj wozów. Trzeba być mocno obeznanym w większości ustawień. Do podstawowych nie. Jest ikona po naciśnięciu której uruchamia się Em4 i od razu wczytuje WEM. Naturalnie Konfigurator w wersji 8.1 jest do najnowszego WEM. Wersja 7.x nie działa poprawnie z nowszym WEM.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Re: Winterberg Configurator - pytania

Postautor: lemur » 07 maja 2012, 16:07

Jak tutaj ustawić, by częściej się pojawiały zdarzenia np. katastrofa samolotu, karambol ? Jak wpisuje np. 20 przy wypadku to i tak go nie mam :|
lemur
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 204
Rejestracja: 25 sie 2009, 18:59
Pochwały: 2


Wróć do Winterberg Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron