problem z 8,0

Podforum dotyczące Winterberg Moda.

problem z 8,0

Postautor: bolec » 12 kwie 2013, 13:49

pobrałem ostatnio winterberg 8,0 i chodzi o to ze dla czego jak ped będzie miał całą zieloną kreske to dla czego nie moge go karetka zabrac?? klikam na lekarzy żeby zabrali ped i oczywiście go podniosą ale nie wejdą z nim do karetki a co najlepsze po chwili przyjeżdża więcej karetek nie wiem z kąd i robie z innymi to samo peda odkładam i robie te same czynności z inna parą lekarzy z innych karetek, dopiero peda moge karawanem zabierać ja już zdąży zdechnąć.

problem 2: jak wysłać tylko 1 pojazd do zdarzenia??, daj my na to mam jakiś mały pożar, i chce wysłać jakiś tam pojazd, i ten jeden pojazd dojeżdża, ale dla czego po chwili pojawia się cała kawaleria, 4 radiowozy, 7 karetek i 5 wozów strażackich i to w dodatku jeden z nich to drabina i niech tą misją będzie palący się krzak, to po co mi do głupiego krzaka drabina, jak do tego wystarcza jeden mały glba, to samo mam jak jakis ped zasłabnie to wysyłam jedną karetke zawyczaj jest to pierwszy mercedes z kolei na tablicy, to po co mi do zasłabnięcia 3 karetki?. więc jeszcze raz napisze jak wysłać jeden pojazd.
bolec
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 161
Rejestracja: 21 mar 2012, 21:07

Re: problem z 8,0

Postautor: benk86 » 12 kwie 2013, 19:08

Do problemu 2 to weź np. Straż i najedź na pożar i wtedy pojawi się jaki wóz wysłać
Awatar użytkownika
benk86
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 245
Rejestracja: 01 lis 2012, 19:40
Pochwały: 2


Wróć do Winterberg Mod

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron