Emergency Police

Możecie tutaj zadawać pytania w związku z Emergency Fighters For Life.

Emergency Police

Postautor: Napromieniowany » 11 wrz 2008, 18:02

Skąd mogę ściągnąć Emergency Police? Proszę tylko bez odpowiedzi kup sobie. Kupić to ja w każdej chwili mogę tylko gdzie... powiedzcie mi w którym sklepie to od razu tam pobiegnę. Z tego co wiem gry w Polsce nie wydano więc nie ma co na sklepy liczyć a grę która zaraz będzie miała 10 lat (nie będąca Simsami ani żadnymi innymi grami EA:P) chyba ściągnąć skądś można...
Napromieniowany
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2008, 17:16
Lokalizacja: Z Ziemi

Postautor: zimbul » 11 wrz 2008, 18:48

Może i można ściągnąć, ale złamiesz prawo. Jeśli nie znajdziesz w jakimś sklepie internetowym (allegro.pl, ebay itp.) to po prostu nie będziesz tej gry posiadał. A na tym forum na pewno nie pomogą ci w sprawie ściągnięcia gry, która jest chroniona prawami autorskimi.
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: Napromieniowany » 12 wrz 2008, 13:28

Na tyle to po lekturze innych podobnych tematów sam wpadłem ale jeśli sam dystrybutor gry nie wydaje ani nie można jej nigdzie kupić to coś chyba jest na rzeczy nie? Ile starych ale znanych w większych lub mniejszych kręgach gier nie można kupić w polsce w wersji namacalnej w legalnym obiegu? jedyne co mi przychodzi do głowy to chyba The Settlers II (to stare oczywiście)...
Napromieniowany
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2008, 17:16
Lokalizacja: Z Ziemi

Postautor: zimbul » 12 wrz 2008, 17:08

Rób co chcesz, nikt ci nie będzie tutaj zabraniał ale ściągając tą grę złamiesz prawo. Czy ty, jak byś był twórcą gry, chciał byś żeby ludzie mieli ją za darmo, w tą grę włożoną dużo pracy i powinno się za nią zapłacić, tym bardziej, że dzięki sprzedaży innych wersji powstaje następna część.
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: Napromieniowany » 12 wrz 2008, 18:47

Chyba się nie rozumiemy. Jestem przeciwnikiem piractwa i sam posiadam WYŁĄCZNIE oryginały lub wersje "gazetowe". Pewnie że gdybym był producentem to nie chciałbym aby ktoś wchodził w posiadanie mojej gry bez odpalenia mi cashu ale żeby na grze zarobić trzeba ją chyba najpierw udostępnić do kupna - a ja nie wiem gdzie grę można kupić (i jak mi ktoś powie gdzie to pójdę i kupię, o ile cena nie będzie hmmm... nieadekwatna do gry bo nie oszukujmy się 50 zł za to już nie dam ale nad 30 bym się zastanowił) więc się pytam. Przeszukałem eBay i Allegro. Nie ma:(
Napromieniowany
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 11 wrz 2008, 17:16
Lokalizacja: Z Ziemi

Postautor: zimbul » 13 wrz 2008, 07:51

A inne sklepy internetowe ? Obszukaj wszystko.
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 wrz 2006, 21:19
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 12

Postautor: max5c » 02 sty 2009, 22:06

No ale skoro nie ma to masz inne wyjście ???


Obrazek

Nie wiem co w tym jest takiego "SUPER"
no ale gustów się nie krytykuje... 8) 8) 8)
Często się mylę - Ale nigdy nie wątpię...


SR "RESCUE" Bielsko-Biała
max5c
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 567
Rejestracja: 16 gru 2008, 15:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 8


Wróć do Emergency 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron