Problem z instalacją, filmikami, dźwiękiem i misją 21...

Możecie tutaj zadawać pytania w związku z Emergency Fighters For Life.

Problem z instalacją, filmikami, dźwiękiem i misją 21...

Postautor: Pavel » 03 sty 2009, 16:57

Witam, mam kilka problemów z Emergency 1:

1. Odtwarzanie filmików. W czasie gdy ma wyświetlić sie filmik czy to z misji czy z logiem twórców podczas uruchamiania gry, zawsze wyskakuje błąd o treści "Wideo nie jest dostępne, nie można odnaleźć dekompresora "vids:cvid" " i są takie czarno białe ukośne paski takie jak na obrazku : http://img74.imageshack.us/img74/9959/em1ct7.jpg . Gdy filmik sie kończy ten komunikat znika i mozna już normalnie grać.

2. Brak dźwięku. Podczas misji słychać tylko grającą muzykę, nie słychać sygnałów dźwiękowych samochodów, ani gadania personelu typu "OK" itp... jak wyłączę muzykę to jest cisza nic nie słychać.

3. Misja 21. To ta misja z zaporą wodną. Gdy ma dojść do zerwania tamy to gra wywala do pulpitu i pojawia się komunikat : D:\cd\installer\cd\missions\mi11b.lev:fileversion corrupt! i nie mozna kontynuować misji.

4. Instalacja. Gdy chcę zainstalować grę na dysk C to pojawia się komunikat że gra wymaga 44 mb na dysku a na dysku jest 15mb i nie mozna zainstalować ( mimo, że na dysku jest 16gb wolnego miejsca).


Co może być przyczyną tych problemów? Dodam, gra jest oryginalna, pudełkowa, i nigdy wcześniej (prócz problemu 3) nie miałem z grą takich problemów.
Awatar użytkownika
Pavel
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 182
Rejestracja: 08 lip 2006, 00:40
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: Midlum » 03 sty 2009, 17:32

Spróbuj przeinstalować grę. Jak to nie pomoże to będziemy myśleć dalej. być może to wina sterowników do karty dwiękowej czy tam muzycznej. Ja sądze jednak że jest to wina gry.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: Pavel » 03 sty 2009, 17:43

Niestety reinstal nic nie pomaga. Gra ma już swój wiek, moja CD z EM1 ma już praiwe 8 lat ( albo i nawet więcej) , więc może to tak jak mówisz- wina gry... chociaż w czerwcu gra dzialała normalnie bez problemów... tylko teraz coś się porobiło..
Awatar użytkownika
Pavel
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 182
Rejestracja: 08 lip 2006, 00:40
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: Midlum » 03 sty 2009, 18:01

To jakiś plik źle instaluje. Kiedy nowego kompa kupowałeś? Jeśli to wogóle robiełś. Można by spróbować jakimś programem do odzyskiwania danych z płyt poprostu jakby przekopiować całą płytę na dysk i z dysku zainstalować. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... nie+danych może któryś z tych programików ci pomoże.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: Pavel » 04 sty 2009, 15:39

Doszedłem do wniosku, że nie będę przechodził tej gry po raz którymś tam, dam sobie z nią spokój... Midlum , dzięki za chęć pomocy i za link... + dla ciebie
Awatar użytkownika
Pavel
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 182
Rejestracja: 08 lip 2006, 00:40
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5


Wróć do Emergency 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron