Skąd ściągnać....

Możecie tutaj zadawać pytania w związku z Emergency Fighters For Life.

Skąd ściągnać....

Postautor: Krajan » 20 sty 2004, 00:13

skad mozna sciagnac gre emergency 1 ??
Krajan
 

Postautor: Radek_1 » 20 sty 2004, 10:06

Pierwsza część Emergency kosztuje tylko 19.99 :)
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

emergency

Postautor: jakub » 16 lut 2004, 15:38

ale ja chce z internetu
jakub
 

Postautor: Radek_1 » 18 lut 2004, 19:18

Piractwo jest zabronione na tym forum.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Skąd Ściągnąć..

Postautor: ufo » 17 mar 2004, 13:28

Nie wiem, przykro mi... :( [/b]
ufo
 

Postautor: Kolbas » 16 kwie 2004, 20:17

Jasne tak brawo kto powiedział że piractwo jest zabronione :?: :?: :?: :?: Może na tym forum tak ale przecież on tylko sie pyta z kąd może ściągnąć Emergency 1 a nie czy założycie na worum miejsce do ściągania Emergency 1 i 2 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Kolbas
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 143
Rejestracja: 05 gru 2003, 22:28
Lokalizacja: łódź city

Postautor: Radek_1 » 17 kwie 2004, 13:42

Czyli uważasz że piracto to nie jest przestępstwo? Jeżeli tak uważasz to mylisz się, piractwo jest zabronione w polskim prawie. To jest przestępstwo i możesz zostać ukarany za to postaci grzywnej.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: Kolbas » 17 kwie 2004, 20:26

Ale czy to mój problem czy tego co tą gre na strone włożył do ściągnięcia :?: Ja nie odpowiadam za to czy to ja tą gre włożyłem do ściągnięcia prawda czyli mi wolno ściągnąć tą gre ale w takim razie temu koleśowi nie wolno mu włożyć tej gry na strone do ściągnięcia. Tak samo jest z muzyką filmami itp.
Awatar użytkownika
Kolbas
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 143
Rejestracja: 05 gru 2003, 22:28
Lokalizacja: łódź city

Postautor: Khan34 » 17 kwie 2004, 21:52

Kolbas pisze:Ale czy to mój problem czy tego co tą gre na strone włożył do ściągnięcia :?: Ja nie odpowiadam za to czy to ja tą gre włożyłem do ściągnięcia prawda czyli mi wolno ściągnąć tą gre ale w takim razie temu koleśowi nie wolno mu włożyć tej gry na strone do ściągnięcia. Tak samo jest z muzyką filmami itp.
Niewolno posiadać nikomu pirackich wersji czy to na stronie czy po ściągnięciu. Grozi za to grzywna a nawet więzienie. A pozatym na wiekszości forum tempią takich. :D www.wec.z.pl
Awatar użytkownika
Khan34
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Lokalizacja: Krzeszowice koło Krakowa

Postautor: Pawel » 19 kwie 2004, 00:48

Kolbas pisze:Ale czy to mój problem czy tego co tą gre na strone włożył do ściągnięcia :?:

Grzywna może zostać nałożona zarówno na tego co to wrzucił, jak i tego co pobierał.
czyli mi wolno ściągnąć tą gre ale w takim razie temu koleśowi nie wolno mu włożyć tej gry na strone do ściągnięcia.

Zabronione jest posiadanie jakiejkolwiek aplikacji komercyjnej bez posiadania licencji na dany program, powielanie, udostępnianie osobom trzecim..
Skoro według Ciebie to legalne, przejdź się do komisariatu i zaoferuj przeszukanie dysku twardego - prędko się z tego nie wypłacisz i dodatkowo dysk twardy może zostać zarekwirowany.
Nawet za Windowsa możesz dostać kilka tysięcy złotych. Co z tego, że kupiłeś i masz - nie masz na niego licencji, dowodu zakupu.[/b]
Pawel
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2004, 11:34

powiedzcie!!!!!!!!!

Postautor: Ziaba » 14 cze 2004, 18:47

proszę powiedzieć mi jak przejść kabel wysokiego napięcia w 6 etapie (wybuch gazu w centrum handlowym) PROSĘ O POMOC!!!!!!!!
Ziaba
 

Postautor: Arek » 04 sie 2004, 21:25

Musisz odlączyc zasilanie, w tym celu wejdz strazakiem do pomieszczenia po lewej na gorze w centrum i kaz strazakowi wylączyc zasilanie.

A jezeli ktos nie wie skad sciagnac to proponuje kupic ode mnie wersje oryginalną :)
Arek
 

Postautor: Gość » 24 lut 2005, 20:03

Ty GNOJU! Wstydz sie o tak :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Gość
 

Postautor: autor » 26 lut 2005, 20:46

Anonymous pisze:Ty GNOJU! Wstydz sie o tak :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kim ty jesteś tym, któremu mama dzisiaj kupiła komputer?
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Gość » 19 paź 2005, 09:46

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Gość
 


Wróć do Emergency 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron