Emergency1 a windows7

Możecie tutaj zadawać pytania w związku z Emergency Fighters For Life.

Emergency1 a windows7

Postautor: qwer » 18 gru 2010, 17:26

Otóż jako, że jest to gra dość stara, a linux posiada większą kompatybilność z starszymi programami windowsowymi niż w7, to mam pewne problemy z nią.
Pierwszym problemem są kolory, problem podobny jak w przypadku starcrafta i podobnie go rozwiązuje killuja eksplorera na czas gry. Czasem gra nie chce się uruchomić z powodu niezgodności z direct X, a czasem po prostu następuje krytyczne zamknięcie bez żadnego ostrzeżenia, ktoś zna może sposób jak uruchomić tą grę sprawnie pod tym systemem?(gra niestety jest zbyt nowa dla dosboxa...)
qwer
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2010, 17:18

Re: Emergency1 a windows7

Postautor: Ghost » 26 gru 2010, 01:32

A próbowałeś uruchomić w trybie zgodności :?:
"Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek!"
I want to be a firefighter.
"...ale damy radę Maćki nie są palcem robione." - Niekryty Krytyk
Awatar użytkownika
Ghost
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 61
Rejestracja: 06 gru 2010, 17:58
Lokalizacja: NML
Pochwały: 1

Re: Emergency1 a windows7

Postautor: marcin93 » 26 sty 2011, 15:55

Ja próbowałem i mnie się udało urochomić.
THX QWER


----------------------
Aktualne wyniki Joker, poznaj już teraz najnowsze wyniki losowania gry liczbowej Joker.
marcin93
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2011, 11:34

Re: Emergency1 a windows7

Postautor: criss201ster » 26 paź 2014, 14:14

przyłączam sie do problemu gra sie uruchamia w trybie zgodnosci win xp Sp2 i admin uprawnienia ale sa takie błędy graficzne http://forum.dobreprogramy.pl/emergency ... i-t316755/ przepraszam ze wklejenie tego linku ale tutaj autor dokaldnie opisał co ja miałem na myśli. Dodatkowo jak kliknalem w windows rozwiazywanie problemow system zasugerował ze nie moze znalesc pliku grapehen/farben.pl not found choć ten plik w folderze gry jest
criss201ster
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 paź 2014, 14:11


Wróć do Emergency 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość