mam problem z płytką

Możecie tutaj zadawać pytania w związku z Emergency Fighters For Life.

mam problem z płytką

Postautor: Krzychu (Chris) » 17 sie 2005, 16:55

ostatnio zachciało mi sie pograć w EM1, odszukałem więc płytkę i okazało się najgorsze!! Płytka ma dużą palęczyne na spodniej stronie i komputer nie chce jej czytać! Czy jest jakiś sposób żebym mógł jeszcze sobie pograć w EM1?
Krzychu (Chris)
 

Postautor: Radek_1 » 17 sie 2005, 18:46

W archiwalnych numerach Komputer Świat Gry jest dostępna płyta z pełną wersją Emergency :) Poszukaj i popytaj :P
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: _maroko.nine.one » 17 sie 2005, 21:30

Ewentualnie w tym przypadku możesz też sciagnąć em1 z internetu i będzie to legalne, o ile tamta gra była oryginalna. Jagby co to mi się tak zdaje i raczej tak jest, ale jeśli będziesz ściągać, to na własną rękę.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Krzychu (Chris) » 18 sie 2005, 13:03

Oczywiście, że była legalna jak by nie była to nie miałbym dylematu na tle moralnym tylko od razu bym ściągną kolejną kopie :)
Krzychu (Chris)
 

Postautor: Gość » 29 sie 2005, 10:35

spróbuj przez virtual drive 7
Gość
 

Postautor: Gość » 12 paź 2005, 19:19

mam problem z gra po zakonczeniu misji nie wyswietla mi nastepnej tylko wychodzi do windowsa pomocy :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Gość
 

Postautor: Gość » 18 lut 2006, 15:13

a ja mam problem bo mi obraz tak leci i niewiem co mam robic a system mam xp
Gość
 


Wróć do Emergency 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron