HELP!

Możecie tutaj zadawać pytania w związku z Emergency Fighters For Life.

HELP!

Postautor: mAX » 19 cze 2004, 13:53

Siema wyszystkim:) mam grę emergency Fighters for life I windowsa XP Profesional I emergency nie chcą mi się wgrać pomóżcie...PLisss
mAX
 

Postautor: Radek_1 » 19 cze 2004, 22:05

Witaj,
A co konkretnie wyskakuje za błąd?
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Robson

Postautor: Robson » 29 gru 2004, 23:41

Zamień sterowniki na starsze :D
Robson
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 54
Rejestracja: 28 gru 2004, 19:10
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: bercik » 31 gru 2004, 10:21

poeksperymentuj z ustawieniami trybu zgodnosci w jakim uruchamiany jest program ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Gość » 18 lut 2006, 15:22

mam problem bo mi tak ekram lata i mam xp profesionala
Gość
 

Postautor: bercik » 18 lut 2006, 16:01

sproboj metody opisanej w http://robert.n17.waw.pl/gry/sys/ na zmiane czestotliwosci odswierzania ekranu w DirectX (poprzez dxdiag)
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Michal » 23 paź 2006, 09:55

Witam wszystkich Użytkowników.

Przepraszam, za "odgrzewanie kotleta", ale uznałem, że nie ma sensu zakładać nowego tematu, skoro ktoś kiedyś założył podobny. Ale do rzeczy: grałem swego czasu w pierwszą i w drugą wersję gry Emergency. Ostatnio przy porządkowaniu płyt znalazłem pierwszą wersję Emergency. Przypominając sobie jak fajna była to gra, chciałem ponownie w nią zagrać. Jednak nie udało się. "Nieprzekraczalny" problem pojawił się już przy instalacji. Załączył się ekran powitalny, wybrałem przycisk "Instalacja", następnie podałem ścieżkę, na której chciałem mieć zainstalowaną grę. Instalator próbował zacząć instalację, jednak już na samym początku pojawił się komunikat, który trochę mnie zaniepokoił - instalator stwierdził, że Emergency wymaga ~40 megabajtów miejsca na dysku, a mój dysk ma 2048 MB (podczas gdy w rzeczywistości ma wolnego ponad 20 GB), ale nie wiem czy to może być jakaś przyczyna. A dosłownie za chwilę, przy postępie instalacji 0% pojawia się komunikat:

Obrazek

I nic już nie da się zrobić. Próbowałem uruchomić instalatora w trybie zgodności z Win 95, jednak nic to nie dało.

Posiadam sprzęt z konfiguracją:
- Intel Celeron 2,4 GHz,
- 512 MB RAM,
- karta graficzna GeForce 2 MX (32 MB),
- DirectX 9.0b.

Zapewne jest to znaczna różnica, gdyż w pierwszą wersję Emergency grałem na P133, 16 MB RAM i tam chodziło bez zarzutu. W związku z tym zwracam się do Forumowiczów z prośbą: czy ktoś potrafi wskazać mi jakąś możliwą drogę rozwiązania tego problemu? Czy w ogóle granie w pierwszą wersję Emergency jest możliwe na sprzęcie o takiej konfiguracji? Będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę, ponieważ w sprawach "komputerowo-technicznych" jestem słaby.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Michal
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2006, 09:31
Lokalizacja: Księstwo Mazowieckie

Postautor: McMac » 23 paź 2006, 15:49

Gra jest oryginalna?
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: Chudy » 23 paź 2006, 16:07

eeee czy EM2 chodzi pod GF2 32mb?? Ogolnie kompa najgorszego nie masz tylko ta karta :roll:
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Postautor: Michal » 23 paź 2006, 20:29

Tak, gra jest jak najbardziej oryginalna.
I oczywiście chodzi mi o Emergency 1. Jak miałem kiedyś tego starego kompa to tam chodziła pięknie, a karta graficzna była na pewno słabsza niż ta którą mam teraz...
Pociąg do Skierniewic przez Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, odjedzie z toru dwudziestegotrzeciego przy peronie trzecim.
Awatar użytkownika
Michal
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2006, 09:31
Lokalizacja: Księstwo Mazowieckie

Postautor: bercik » 25 paź 2006, 19:52

problemem nie jest raczej sprzet a system operacyjny (na XP niektore starsze gry maja problemy) ... sproboj wziac w wlasciwosciach programu ustawic uruchom w trybie zgodnosci z win98
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Chudy » 25 paź 2006, 20:28

Heh ewentualnie DosBox :):):):)
"Run, live to fly, fly to live"
Awatar użytkownika
Chudy
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 550
Rejestracja: 15 lut 2006, 10:49
Lokalizacja: Trzemeszno
Pochwały: 2

Postautor: bercik » 26 paź 2006, 01:03

Chudy pisze:Heh ewentualnie DosBox :):):):)


EM1 nie byla gra dosowa ... predzej wine ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Michal » 26 paź 2006, 21:37

bercik pisze:problemem nie jest raczej sprzet a system operacyjny (na XP niektore starsze gry maja problemy) ... sproboj wziac w wlasciwosciach programu ustawic uruchom w trybie zgodnosci z win98

Tzn. we właściwościach pliku instalacyjnego? Próbowałem wziąć zgodność z 95, a także 98/Me i w każdym z przypadków problem wygląda identycznie. Nie wiem czemu gra nie chce się nawet zainstalować :? Przed chwilą próbowałem na zabytku - P133, 16 MB RAM - poszło jak burza, zainstalowało się i można było grać. Więc płyta jest sprawna.

DosBoxa też próbowałem ale nic nie dało.
Pociąg do Skierniewic przez Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, odjedzie z toru dwudziestegotrzeciego przy peronie trzecim.
Awatar użytkownika
Michal
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2006, 09:31
Lokalizacja: Księstwo Mazowieckie

Postautor: bercik » 27 paź 2006, 16:14

instalator em3 o ile pamietam mozna ominac ... nalezy skopiowac zawartosc katalogu INSTALL z cd do katalogu gdzie chcemy miec zainstalowana gre ... powinno wystarczyc ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Następna

Wróć do Emergency 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron