HELP!

Możecie tutaj zadawać pytania w związku z Emergency Fighters For Life.

Postautor: sebacyw » 27 paź 2006, 16:21

jeśli jest problem z uruchomieniem starych gier to wybieramy opcje "uruchom ze zgodnością" -> i wybieramy system)
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 784
Rejestracja: 30 gru 2005, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 5

Postautor: _maroko.nine.one » 27 paź 2006, 16:35

sebacyw pisze:jeśli jest problem z uruchomieniem starych gier to wybieramy opcje "uruchom ze zgodnością" i wybieramy system)


Michal pisze:Próbowałem uruchomić instalatora w trybie zgodności z Win 95, jednak nic to nie dało.

Michal pisze:4Próbowałem wziąć zgodność z 95, a także 98/Me i w każdym z przypadków problem wygląda identycznie.


W jakimś z katalogów na ścieżce do folderu, w którym gra ma być zainstalowana nie ma jakiegoś nietypowego znaku, np "ą, ę, Ü"? Jeśli tak to usuń go. Może to być przyczyną. Spróbuj ewentualnie zainstalować grę na innym dysku/partycji.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: twardy_greg » 23 lis 2006, 12:22

Michal witam mam pytanie czy rozwiązałeś swój problem ? Ponieważ mam też identyczny problem i nie wiem co mam zrobić brakuje mi już pomysłów ;/ proszę o szybką odpowiedz. Dzięki
twardy_greg
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2006, 12:18

Poprzednia

Wróć do Emergency 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron